Holumar Holumar komentáře u knih

Dračí plamen Dračí plamen Patrick Ness

(SPOILER) Co knize rozhodně nelze vytknout je vizuál obálka nádherná... I když trošku náchylná k neopatrnemu zacházení.
Obsah mě už ale tolik nenadchl. V knize jsem si přišla stejně jako hlavní hrdinka jako by mě někdo postuchoval z místa na místo aniž by tomu on nebo já rozuměla. Pár myšlenek tam bylo docela zajímavých ale drtivá většina děje mi byla úplně jedno.
!! Spoiler!!
!
Nějaké proroctví jehož znění bylo pro jistotu úplně vynechano mi přišlo úplně nahodne. Finální boj a zvrat laciný... A ono klišé že po jedné jediné noci člověk ví že jsou si dva souzeni zamiluje se mě už opravdu nebaví.

17.07.2023 2 z 5

Severská mytologie Severská mytologie Neil Gaiman

Bylo to úplně jiné než jsem čekala a přece zábavné.

Určitě se k ní ještě vrátím

16.12.2019 5 z 5

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

Velice zajmavý styl který mě rychle pohltil.

16.12.2019 4 z 5

Podělaným navrch Podělaným navrch Becky Albertalli

Kniha nebyla zrovna senzační, ano bavila mě ale rozhodně ji nelze považovat za hvězdné dílo. Simon byl lepší...
...přišlo mi že autorka si myslí, že když vytvoří knihu nabytou sexuály všech druhů bude mít úspěch ale na děj jako takový se nějak zapomnělo...

28.11.2018 3 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Krásný netraiční příběh krásky a zvířete....jakožto milovnice této klasické pohádky jsme ho ocenila

28.11.2018 4 z 5

Straka v říši entropie Straka v říši entropie Markéta Baňková

Od táty mám základy fyziky dobře vryté a přesto mě tato nebo možná právě proto tato kniha hodně bavila a i obohatila o nové informace

24.10.2018 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Film mě nalákal ale kniha předčila veškerá očekávání.

24.10.2018 5 z 5

Krvavé Impérium Krvavé Impérium S. J. Kincaid

Kniha mě moc nebavila skoky časem se mi zdály zmatené a celkově jsme měla dojem, že Nemesis se stala hloupým a zamilovaným idiotem a přestala být smrtící zbraní.

24.10.2018 2 z 5

Láska v prachu hvězd Láska v prachu hvězd Krystal Sutherland

Tahle knížka byla taková zvláštní.
četla jsme a četla, líbila se mi ale necítila jsme z ní žádné emoce. A když to skončilo nějak mi to nebylo líto prostě to bylo takové nic. Vlastně ano měla jsem dojem že by se mi měla líbit, že nebyla vůbvec špatná ale prostě to tam nebylo.

Jediné co tak musím vyzdvihnout úžasné citáty. Až mi to přijde, jakoby byla knížka vystavěna kolem nic a ne oni tak ab ydoplnovali knihu.

18.04.2018 2 z 5

Netvor Netvor Alex Flinn

Miluji tuto verzi krásky a zvířete. Chat je krásné a příjemné ozvláštnění děje

18.04.2018 5 z 5

Dýchání pod vodou Dýchání pod vodou Alex Flinn

Knížka byla velice příjemný překvapení. Žádná běžná romantika žádnej sladkej konec. Surová dívčí romantika. Přestože je z pohledu kluka.
Nejprve jsem ho litovala že ho určitě musela schválně "pohanět". Pak jsme si říkala jak je možný že je mi tak děsně nesympatický a stejně čtu dál. a na závěr jsem stejně jako Nick došla ke smíření.

11.04.2018 5 z 5

Hvězda Hvězda Alex Flinn

První díl byl mnohem lepší. Ale protože jsem chtěla a očekávala lehkou oddechovku bylo to fajn.

11.04.2018 4 z 5

Diabolik Diabolik S. J. Kincaid

Nějak nejsem ohromená. Četla jsem na doporučení. Rozhodně to není jako Reset. Závěr mi přišel plytký a zbytečně přeslazený. Ve smyslu, že to dopadlo, jak jsem očekávala po první návštěvě fóra. Knížku jsem přelouskala během dne a myslím že i to jí ublížilo. Za mě prostě příjemná sci-fi oddechovka pro mladý. Jen jsem prostě četla i lepší.

11.04.2018 1 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Úžasná knížka. Postupná gradace. pohled do hlav a to všchno doplněné zajmavým modelem světa a úžasným příběhem.

27.02.2018 4 z 5

Hon Hon Andrew Fukuda

Po přečtený všech knih musím říct že se jedná o úžasný svět více než příběh, který je prvoplánový a docela předvídatený. Svět je úžasně propracovaný.

27.02.2018 5 z 5

Sny andělů a chimér Sny andělů a chimér Laini Taylor

Sama o sobě by kniha nebyla tak skvělá, ale jako závěr serie mě potěšila.

27.02.2018 4 z 5

říká se že fanoušci tolkiena se dělí na dvě části, ti co milují hobita a ti co zbožnují pána prsenů

za mě jednoznačně vede hobit, štve mě jak ho filmově zničili

21.01.2018 5 z 5

Odveta Odveta Joelle Charbonneau

první díl mě oslnil, byl stejný a zároven jiný než všechny ostatní postapo YA a pak to šlo z kopce, poslední díl děs běs, přečetla jsem jen abych věděla že to dopadne tak jak jsem čekala

21.01.2018 1 z 5

Zrada Zrada Joelle Charbonneau

První díl byl lepší

28.07.2017 3 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

šlušné ale předchozí díli mi přišli svižnější

04.03.2017 4 z 5