hojchna hojchna komentáře u knih

Jedna dobrá vec Jedna dobrá vec Alexandra Potter

Moc růžové.

14.05.2023 3 z 5

Co vypráví lesní ticho Co vypráví lesní ticho Jana Čapková

Povedená knížka, děti moc bavila.. já jsem nadšená z krásných ilustrací.

27.04.2021 5 z 5

Pohádky o princeznách Pohádky o princeznách kolektiv autorů

Pěkné ilustrace, ale styl psaní pohádek se mi moc nelíbil..

07.02.2021 2 z 5

Kdo ukradl zelí? Kdo ukradl zelí? Stanislava Reschová

Detektivka pro děti, na konci každé kapitoly úkol.. bavila nás.

14.01.2021 5 z 5

Andělské pohádky na dobrou noc Andělské pohádky na dobrou noc Karen Wallace

Máme z této edice pohádek doma ještě Buddhovy pohádky a na nich jsem se teda namlsala, Andělské jsou pro mě o dost slabší.. v pohádkách se zabývají různými problémy, co děti můžou mít (i dospělí) - rozvod, nevlastní sourozenec, strach z vystoupení na veřejnosti.. Ale na mě jsou pohádky takové moc rychlé, při čtení jsem si často říkala, že to vlastně bylo celkem o ničem. Nicméně děti poslouchaly a myslím že se líbila..

11.01.2021 2 z 5

České pověsti pro malé děti České pověsti pro malé děti Martina Drijverová

Ideální knížka na seznámení malých dětí
s českými pověstmi.. pěkně popořádku, žádné datumy..

11.01.2021 5 z 5

Vítek Vítek Bohumil Říha

Knížku jsem jako dítě četla, ale nijak ve mě nic nezanechala. A teď po přečtení dětem z ní mám pocity stejné.. moc mě nebavila.

02.12.2020 2 z 5

Tatínku, ta se ti povedla Tatínku, ta se ti povedla Zdeněk Svěrák

5 hvězdiček za Lomnici nad Popelkou :D knížka nás bavila a dokonce četl i tatínek :)

02.12.2020 5 z 5

Pouští a pralesem Pouští a pralesem Henryk Sienkiewicz

Tuhle knihu jsem četla snad 1000x, od dětství po dospělost a pořád mě baví.

25.11.2020 5 z 5

Kosprd a Telecí Kosprd a Telecí Eva Papoušková

Veselé čtení.

25.11.2020 5 z 5

Jak měsíček a hvězdičky pomohli panence Jak měsíček a hvězdičky pomohli panence Yvona Bednarová

Četla jsem knihu dětem před spaním a upřímně jsem se těšila, až ji dočteme. Špatně se mi četla, rodina Evičky byla popsaná až moc dokonalá, části o hvězdičkách nezáživné.. abych jen nekritizovala, líbí se mi téma knihy, ale to je tak vše.. A hlavní posluchači - děti - dcera 4r. moc neposlouchal, syn 7let ano, zajímalo ho, jak to dopadne s panenkou.

25.11.2020 1 z 5

Káťa a Škubánek Káťa a Škubánek Josef Lamka

Trochu jsem se bála, aby knížka děti bavila, když znají televizní předlohu, ale zbytečně. Knížka se hezky čte, je vtipná a dlouhá tak akorát na čtení před spaním.

14.11.2020 5 z 5

Indigové pohádky Indigové pohádky Martina Mia Svobodová (p)

Úžasná kniha, která pohladí po duši..

28.09.2020 5 z 5

Co dělá vítr, když nefouká Co dělá vítr, když nefouká Alena Vostrá

Knihu jsem pořídila hlavně kvuli ilustracim p.Zmatlikové. byla celkem i vtipná, jen mě po časem začala lézt na nervy věta ..'asi jsem vám zapomněla říct.. ' a slovo 'děsně '.. Ale dětem se líbila..

21.05.2020 2 z 5

Pohádkový slabikář - Sněhurka Pohádkový slabikář - Sněhurka Jan Machač

Pěkné pohádky i ilustrace. Za každou pohádkou je úkol pro děti.

16.10.2019 4 z 5

Ema a lesní zvířátka Ema a lesní zvířátka Daniela Nováková

Krásná knížka, hodně obrázků, akorát textu, úkoly pro děti, moc nás bavila..

16.10.2019 5 z 5

Dobrou noc Dobrou noc Walt Disney

Nechápu, proč je po téhle knize taková poptávka a prodává se za takový peníze. Obrázky krásné, ale pohádky nic moc, básničky ještě horší..

10.09.2019 2 z 5

Historický zpravodaj - co se kdy stalo od zrození lidstva až po současnost Historický zpravodaj - co se kdy stalo od zrození lidstva až po současnost Helena Plocková

Ač se dějepisu moc nevěnuju, tato knížka celkem zábavnou formou seznamuje s nejvýznamnějšími událostmi z historie. Bavila mě.

17.07.2019 5 z 5

Rok ve školce Rok ve školce Przemyslaw Liput

Jak jsem se na tuto knížku pro dcerku těšila, tak mě trochu zklamala. Nelíbí se mi obrazky (coz je trochu moje blbost, když jsem tušila jak vypadají), přijdou mi chaotické, hlavně se mi tam nepozdava ta nerealnost se školkou.. kluk co nosí masku přes oči apod.. ani děti moc nebaví..

21.05.2019 2 z 5

Poslední extáze Poslední extáze Simona Monyová (p)

Moc mi nesedí styl psaní autorky..

05.05.2019 1 z 5