hogofogohauzzy

Diagnostika v praxi - Tajná řeč nemociDiagnostika v praxi - Tajná řeč nemociM. Černoch

Zajímavá kniha, která pomůže začínajícím praktikům Alternativní medicín, ale důležitá je zejména ta PRAXE, takže si neváhejte ze svých blízkých udělat "pokusné králíky" :D a zkuste DIAGNOSTIKOVAT V PRAXI, hodně štěstí ;D

20.09.2014

Alternativní medicína - komplexní prevence a léčba přírodními prostředkyAlternativní medicína - komplexní prevence a léčba přírodními prostředkyJ. Janča

Skvělá kniha pro ty, co se zajímají o alternativní medicínu, nicméně je to takový mix informací, které někteří nedokážou vstřebat.

21.09.2014

Tradiční čínská medicína v denním životěTradiční čínská medicína v denním životěR. Růžička

Velmi zajímavá kniha pro ty, co chtějí mít doma po ruce čínský receptář na nemoci.

20.11.2014

Kočka, která věděla kudy kamKočka, která věděla kudy kamL. J. Braun

Moje nejoblíbenější kniha z série.

20.11.2014

Temná hra pamětiTemná hra pamětiR. Puyn

Velice zdařilé dílo, nadchl mě taky jeho téměř psychologický děj. Překvapilo mě jeho zajímavé rozuzlení, u většiny knížek si tipu ji, která postava je ten vrah! U této knihy se jméno vraha objeví až na konci, ale nevadí mi to. Na můj vkus je v knize moc jmen, lehce se v tom ztrácí.Obecně kniha dobrá, a především zajímavá

21.01.2015