HNEDOOCKA HNEDOOCKA komentáře u knih

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Její předchozí tři knihy miluji, ale tato nebude patřit mezi mé oblíbené. První třetina knihy byla fakt velká nuda, neustálé omílání dokola toho samého. Hlavní hrdina byl podle autorky hora svalů, opravdu bych chtěla vidět, jak toho jako vegan bez bílkovin dosáhl. Za mě tři, čtyři hvězdy.

30.05.2022 3 z 5

Veterán Veterán Miroslav Žamboch

Výborné, ještě že další díl má být brzo

17.10.2021 5 z 5

Země v troskách Země v troskách Kristýna Sněgoňová

Líbilo se mi to, těším se na další díl

17.10.2021 5 z 5

Zákon Azylu Zákon Azylu Lucie Lukačovičová

Nebylo to špatné, příjemně mi to zpestřilo 3 večery. Miluju Kulhánka a Kotletu, takže tohle bych spíš zařadila do kategorie fantazy harlekýnka :)

01.10.2021 4 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Výborná odpočinková romanťárna ze sportovního prostředí. Přečteno na jeden zátah. Po dlouhé době mě zase něco opravdu bavilo :)

09.05.2021 5 z 5

Operace Thümmel Operace Thümmel František Kotleta (p)

Protože jsem zarytý fanda Kotlety, tak nemůžu jinak a dávám 5 hvězdiček. Bavilo mě to, ale Amanda mě zatím baví daleko více. Každopádně avizovaných je 12 knih, jsem zvědavá, jestli se podaří udržet laťku. Rozhodně se zatím na pokračování těším :)

19.03.2021 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Velmi dobře napsáno, pravda, se závěrem si mohla autorka více vyhrát, ale i tak, za mě ok. Nicméně hvězda dolů za hlavního hrdinu, ten se teda moc nepovedl. Pro praktický život naprosto nepotřebný jedinec. Až vyprchá romantika, co s takovým týpkem? Ten si zřejmě bude číst (s uštvaným výrazem - pochopila jsem, že jinak to neumí) i na smrtelné posteli..

12.12.2020 4 z 5

Slovenské pohádky Slovenské pohádky Pavol Dobšinský

Milované pohádky dětství

15.09.2020 5 z 5

Příběhy štiky Příběhy štiky Jaroslav Tejčka

Úžasně napsaná kniha,která vás chytne a nepustí až do konce. Bude se líbit jak malým dětem, tak dospělým. Krásná, jednoduchá čeština, nádherný příběh.

30.07.2020 5 z 5

Underground Underground František Kotleta (p)

Trošku něco jiného, ale bavila

22.05.2020 5 z 5

Skrytá rizika kvantové démonologie Skrytá rizika kvantové démonologie Petr Heteša

Výborná..Neuvěřitelná autorova fantazie mě dostává u každé jeho další knihy. Je fakt skvělý..

22.02.2020 5 z 5

Co to žere a kde to spí Co to žere a kde to spí Petr Heteša

Skvělé.

Démoni jsou věční Démoni jsou věční Petr Heteša

Super čtení, jako vše od autora.

Les prízrakov Les prízrakov Juraj Červenák

Skvělé, skvělé, skvělé. Klobouk dolů před J. Č. Málo komu je dáno, ale tady se nešetřilo. Geniální série, těším se na další

21.10.2019 5 z 5

Babylón 1 Babylón 1 Margita Figuli

Nádherný román, četla jsem zhruba před 20 lety, přesto ve mě tento dojem přetrvává a pořád si pamatuji děj knihy. Určitě doporučuji.

26.09.2019 5 z 5

Stalingrad Stalingrad František Kotleta (p)

Zasmála jsem se, potěšila se starými známými a musím konstatovat, že pan Kotleta je čím dál kreativnější, co se týče vulgarismů. Nevím, jestli se tohle musí člověk učit, nebo je mu to dáno, ale jde mu to skvěle. Místy jsem fakt řvala smíchy :)

04.08.2019 5 z 5

Infico Infico Petr Heteša

Tak to byla jízda, přečteno za 2 dny.

21.02.2019 5 z 5

Morphin Red Morphin Red Petr Heteša

Tak zhruba do strany 100 jsem měla pekelné problémy se začíst. Obrovské množství technického názvosloví, kdy jsem naprosto netušila (a vlastně dál netuším), o co šlo, pomalu se rozbíhající příběh, spousta cizích jmen, kdy jsem se pořád musela vracet a ověřovat, o kom že to vlastně čtu. Knihu jsem si musela dávkovat, výše zmíněné mě dost vyčerpávalo :) Ale nakonec ok, gradovalo to, teda ty popisy z ústavu (fakt dost úchylné), ale dopadlo to dobře a srozumitelně, konce jsem se bála, po tom, co jsem dočetla knihu Žádná chvíle není poslední, jsem se trošku bála :)

18.02.2019 4 z 5

Učedník Učedník Taran Matharu

Líbí se mi celá série

12.02.2019 5 z 5

Hradba západu Hradba západu Juraj Červenák

Juraj Červenák je prostě talent :) Všechny jeho knihy jsou čtivé, ale tato série bude asi má nejoblíbenější. Ještě tedy soupeří o první místo se sérií Kapitán Stein a notář Barbarič, ale myslím, že se tam vlezou obě :)

11.02.2019 5 z 5