hlavinka hlavinka komentáře u knih

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

U Cartera jsem začala knihami s Lucienem. Ty byly skvělé a úžasně namluvené Jakubem Seicem.
Pak jsem jela sérii od začátku a knihy mi přišly jak přes kopírák. I když byly, samozřejmě čtivé.
A tak se mi tahle knížka líbila o něco víc než ty ostatní (kromě lucienovských, ty vedou), právě proto, že byla maličko jiná.
S poslední knihou ze série váhám, ale asi ji přečtu čistě ze zvědavosti.

20.01.2024 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Čtivá tíseň.

18.06.2023 4 z 5

Cesta nespoutané ženy Cesta nespoutané ženy David Deida

Základní myšlenka je vlastně fajn. Ale teda styl psaní a rozvláčnost mi dost dala zabrat. Kolikrát jsem si říkala, že nedočtu.
Knihu bych bohužel asi nedoporučila.

15.10.2022

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Na knihu jsem se moc těšila. O to víc, že kvůli covidu vyšla později.
Ale bohužel jsem zklamaná. Minimálně do půlky knihy jsem se nemohla začíst, přišlo mi to rozvláčné.
Konec otevřený. Upřímně nevím, zda si další díl pořídím. Pokud by měl tak o 100 stran míň a ubíhal by lépe, tak závažím. A byl by opravdu poslední.

26.08.2021 2 z 5

Osobní totem Osobní totem Eligio Stephen Gallegos

Po knize jsem sáhla, i když neměla víc jak 80%. A nelituju toho. V knize najdeme příběh autora, jak objevil metodu osobního totemu (zvířecích průvodců k jednotlivým čakrám), jak jí používal v praxi a k čemu dospěl. Příběhy klientů autora jsou zajímavé.
Podle popisu totemu lze celkem dobře i pracovat sám se sebou.
Dávám 4 hvězdy z 5.

28.05.2021 4 z 5

Záblesk života Záblesk života Jodi Picoult

Trosku zklamani. Tema zajimave, ale celkem se tam opakuji nektere pasaze a časová posloupnost je alespon ze zacatku matouci.

29.10.2019 3 z 5

Doktorka z domu Trubačů Doktorka z domu Trubačů Ilona Borská

Jiste zajimavy zivot pani doktorky, ale knizka se mi cetla tezko, misty byla nezazivna a obcas se v ni spatne orientovalo.

17.07.2019 2 z 5

Jedenáct Jedenáct Mark Watson

Zacinala jsem ji cist vickrat, ale nezacetla jsem se. Ted mi zasoby knih dosly, takze jsem vydrzela. Za mne zacatek vubec neplynul, musela jsem se vylozene nutit cist. Zajímavé to zaclo byt skoro az od pulky. Nebo spis kdyz se dozvime, co se stalo v Australii. Pak uz jsem docitala, abych vedela, jak to dopadne.

24.11.2018 2 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Nejlepsi knizka za posledni dobu. Hodne ctiva, zajimave tema a tolik k zamysleni. Tesim se na dalsi dil, pokud u nas vyjde.

19.10.2018 5 z 5

Pavilon žen Pavilon žen Pearl S. Buck

Ze zacatku jsem si rikala, ze to asi nebude nic pro mne. Ale staci chvili vydrzet. V te knize je ukryto tolik moudrosti. A take i to, ze co se nekdy jako moudrost jevi, vubec moudrost neni. Nebala bych se vsak rict, ze tato knizka se da povazovat za nyni tolik popularni knihu duchovniho rozvoje.

27.09.2017 4 z 5

Pořád jen provokuje Pořád jen provokuje Isabelle Filliozat

Nejlepsi! Fakt, tohle by mela byt povinna cetba. Prepisme vzorce, co si s sebou neseme z detstvi a budme lepsimi rodici.

26.07.2017 5 z 5

Naháč Naháč David Sedaris

Tak nevim, bud nemam smysl pro humor nebo jsem tomu proste nerozumela. Nedocteno.

31.05.2017 odpad!

Losí hovno Losí hovno Lars Simon

Fakt vtipny :-)

30.05.2017 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Knizka se mi libila, dobra oddychovka. Zacala jsem klucici casti, tak mi pak ta holcici prisla jakoby trosku odflaknuta nebo ne tolik navazujici, jakoby autor cekal, ze clovek zacne to klucici.

22.02.2017 3 z 5

Stále půlnoc Stále půlnoc Denise Mina

Mne se kniha celkem cetla dobre, chtela jsem dat 3*, ale kvuli dost divnemu konci jsem nakonec dala 2.

06.10.2016 2 z 5

Řvoucí čtyřicítky Řvoucí čtyřicítky Regina Andrásová

Mne se knizka libila, na 40 mi uz lehce tahne, dost veci z minulosti jsem poznavala a bylo to zabavne. Je fakt, ze zacatek je trosku rozsekany, ale staci vydrzet, pak uz je to ctivejsi a zajimavejsi.

22.08.2016 4 z 5

Chatrč Chatrč Wm. Paul Young (p)

Na zacatku detektivka, v pulce filosofie, ke konci vase vlastni slzy

21.06.2016 4 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Snazila jsem se, ale proste jsem ji nemohla docist. Byla jsem uz za pulkou a stale jsem cekala, ze se dej zlepsi, ale byla to nuda. Skoda.

18.05.2016 1 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Kniha se mi libila, porad jsem si rikala, ze se jiste brzy objevi film.
A nejak jsem se nemohla ubranit tomu, ze je to takovy James Bond bez specialnich vychytavek :-)

08.03.2016 4 z 5

Panenka Panenka Joy Fielding

Tak nevim, knihy od pani Fielding jsou sice hodne chvalene, ale tahle mne moc nezaujala. Hlavni postava mi neni vubec sympaticka, dej moc neubiha a ze by to bylo literarne hodne zdarile se take rici neda. Knihu jsem docetla jen diky tomu, ze jsem hodne preskakovala nezazivne pasaze.

04.02.2016 2 z 5