hippiesak hippiesak komentáře u knih

Garfield - ani sousto nazmar Garfield - ani sousto nazmar Jim Davis

TOP, co dodat ;)

10.04.2024 5 z 5

Strašidelné příběhy Strašidelné příběhy Vic Parker

Pro děti slabota, každou jednu povídku jsem je musel přesvědčovat, aby vydržely do konce. Jsou to staré historické povídky, které dětem dnes již nic neříkají. Příběh: nuda. Prostředí: nuda. Napětí: nuda. Sorry.

10.04.2024 1 z 5

Garfield o dvou chodech Garfield o dvou chodech Jim Davis

Skvělá kniha, velká, tlustá, zabere čas a to je dobře! :)

10.04.2024 5 z 5

Mops jednorožcem Mops jednorožcem Bella Swift

Krásná dětská kniha. Sice trošku možná smutný začátek, kdy je vám líto štěněte, ale pak se to rozjede a smějete se u knihy spolu s dětmi :) Super, že to má cca 8 dílů. Takže máme zábavu na více večerů :)

13.03.2024 5 z 5

Nevrlý Ruda Nevrlý Ruda Suzanne Lang

Parádní počin. Je to pro malý děti. Přečtené za cca 10 minut včetně prohlídnutých obrázků. Ale Ruda je prostě borec! :)

13.03.2024 5 z 5

Toto - Kočičí nindža a sýrová loupež století Toto - Kočičí nindža a sýrová loupež století Dermot O'Leary

Za mě lepší než první díl :) I lepší obrázky. Možná jich bylo více? Netuším... Ale příběh byl fajn, děcka to bavilo.

09.03.2024 4 z 5

Garfield břichomluvec Garfield břichomluvec Jim Davis

Opět megasuper! Garfield je můj vzor! :)

07.03.2024 5 z 5

Chaloupka na muřích nožkách Chaloupka na muřích nožkách Sophie Anderson

Tak toto byla zajímavá kniha! Bavila i mě, dospělého a bavila i děti, takže ideální kniha na společné čtení. Myslím si, že si tuto knihu v budoucnu rád přečtu znovu, sám :) Ta atmosféra byla prostě úžasná. Doporučuji všem.

07.03.2024 5 z 5

Garfield slaví večeři Garfield slaví večeři Jim Davis

Yes, luxus, jako vždy. Některé fóry děcka prostě nepochopí. Fóry ze života :)

15.02.2024 5 z 5

Přežít a závodit: Jeden rok šéfa stáje F1 Přežít a závodit: Jeden rok šéfa stáje F1 Guenther Steiner

Nebylo to špatné, asi jsem čekal něco více. Ta forma zápisků byla taková zvláštní. A ta vulgarita byla první třetinu zábavná, druhou třetinu nudná a třetí třetinu obtěžující. Nevím zda 3 nebo 4 hvězdičky. Ale dám 4, ale jen díky seriálu na Netflixu, který udělal z Guenthera star :) 4 hvězdičkovou star :)

15.02.2024 4 z 5

Strašidlo z 2. B Strašidlo z 2. B Petra Martišková

Toto byla pěkná knížka. Mladší dcera (7 let) se chvilku bála, ale pak se bavila :) Doporučuji věk 5-10 let :)

26.01.2024 5 z 5

Eliška detektiv Eliška detektiv Pavlína Jurková

Bylo to fajn. Ze začátku to sice děcka moc nebavilo jako první a druhý díl, ale pak se ro celkem rozjelo a těšili jsme se vždy na další kapitolu. Takže snad se potencionální čtvrtý díl zase vrátí to starých kolejí ;)

22.01.2024 3 z 5

Neboj se, vždyť máš česnek Neboj se, vždyť máš česnek Pavel Brycz

Tak toto byla pecka! Horor pro děti věku cca 6 let a bavit to bude jistě i starší. I mě to bavilo a těším se na další díly :) A jsou... ;)

07.01.2024 5 z 5

Tlapková patrola - Hvězdné tlapky Tlapková patrola - Hvězdné tlapky kolektiv autorů

5 příběhů, ale spíše pro menší děti (4-6 let) ... Je to takové stále opakující se a vlastně nudné... Starší dceru to moc nebavilo (9 let).

07.01.2024 3 z 5

Garfield - Pán z Ementálu Garfield - Pán z Ementálu Jim Davis

Garfield je boží, jako vždy... Tak to doma naše holky chytlo, že si na Playstation koupily i hru s Garfieldem :)

07.01.2024 5 z 5

Temné čáry Temné čáry Linda Chapman

Super, paráda, pěkné zakončení této 4.dílené série. I když, možná, třeba... bude i pokračování ;) Nám se to s dětma líbilo :)

29.12.2023 5 z 5

Lapač 22 Lapač 22 Dav Pilkey

Trošku slabší díl... Peťulkova komiksová škola byla lepší. Snad to byl náhodný výkyv ;)

29.12.2023 3 z 5

Cirkus Humberto Cirkus Humberto Eduard Bass (p)

Nádherný příběh. I trochu smutný příběh. TV seriál znám jak z dětství, tak z pozdějších dob a nutno říct, že ten seriál luxusně supluje knihu. Mohu asi napsat, že začátek a konec knihy je trošku (lehce) odlišný od seriálu a to lépe! Takže mohu vřele doporučit :)

16.12.2023 5 z 5

Láska ve střihu cosplaye 4 Láska ve střihu cosplaye 4 Šin'iči Fukuda

YES, opět návrat ke své podstatě a opět veselá sexy manga, jak má být :) To jsou všechny Japonky tak, wau? :)

16.12.2023 5 z 5

Láska ve střihu cosplaye 3 Láska ve střihu cosplaye 3 Šin'iči Fukuda

Trošku slabší díl, než byly ty první dva. Začíná tu být více postav, více jmen. Uvidíme, co z toho vyleze. Ala fotografka je teda má, co? :) :) :)

16.12.2023 4 z 5