Hikari Hikari komentáře u knih

Bible Bible neznámý - neuveden

Četla jsem povinně ve škole.. nevím, jak tuto knihu posoudit

13.10.2013 3 z 5

Hotel na rohu hořkosti a štěstí Hotel na rohu hořkosti a štěstí Jamie Ford

Tuto knihu jsem přečetla jedním dechem. :) krásný příběh

Tolkienův svět Tolkienův svět Gareth Hanrahan

Krásné výtvarné zpracování :) a moc se mi hodila při přípravě na maturitu. Doporučuji všem skalním fanouškům LOTRa.

Akta usoužené puberťačky Akta usoužené puberťačky Ros Asquith

Ani jsem knihu nedočetla.. lacině napsaná nezajímavá kniha

Daleká cesta za domovem Daleká cesta za domovem Richard Adams

Jedna z mých nejoblíbenějších knížek. Četla jsem jí už jako malá a ráda se k ní vracím :)

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Je pozoruhodné, jak můžete najít i jen malé slitování nad člověkem, který udělal taková zvěrstva..

13.10.2013 4 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Rozhodla jsem se přečíst tuto knihu, díky její ohroné popularitě. Mé očekávání se naplnilo, jen kdyby autorka shrnula knihu do méně stránek, nebyla by kniha tak roztahaná. Jsem zvědavá na filmové zpracování. :)

Dopisy Děda Mráze Dopisy Děda Mráze J. R. R. Tolkien

Dalo mi hrozně práce sehnat tuhle knihu a opravdu to stálo za to. :) moc krásná kniha, kterou budu v budoucnu ráda číst svým dětem

Příběhy z Kamenitého vrchu Příběhy z Kamenitého vrchu Richard Adams

Ráda jsem se vrátila k Lískačovo partě, ale musím říct, že už to není takové, jako první díl. :)

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Nebýt obrovské reklamy na filmy, nikdo by o těchto knihách nevěděl.. a asi by to tak bylo lepší

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Býr Edwarden, tak Bellu vysaju.. nikdy by neměl tolik problémů

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Jak se do nevýrazné, nudné a nerozhodné holky mohou zamilovat dva podle knihy nejkrásnější kluci?..

13.10.2013 1 z 5

Twilight sága (box) Twilight sága (box) Stephenie Meyer

Co na to říct. Knihy jsem pečetla proto, že mi kamarádi říkali, že nemohu knihu soudit, dokud si jí nepřečtu. Teď už mohu s klidným svědomým říci, že to byla ztráta času.

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Po tak dobré sérii, mě tato kniha trochu zklamala. Kniha byla zdlouhavá a na konci bylo vše až moc dokonalé, tedy krom loučení samozřejmě.

Kytice / Máj Kytice / Máj Karel Jaromír Erben

Kytice je krásná knížka i filmové zpracování. Máj už je o něco horší. Bohužel nejsem nakloněna veršům.

13.10.2013 4 z 5

Podle mého, by se autorka neměla tak dopodrobna zabývat postavou, která byla v knize tak nedůležitá. Podle mého názorum už se jen vezla po chlebíčku Stmívání.

13.10.2013 2 z 5

Po shlédnutí úžasného filmu, jsem si přečetla knihu. Akorát mě trochu zklamal jiný konec. :) určitě stojí za to přečíst i zhlédnout

Proměna Proměna Franz Kafka

Začátek povídky je podle mě moc rozvleklý a konec zas urychlený. Celkově se mi příběh líbil a krásně poukazuje na sobeckost a povrchnost lidí.

13.10.2013 3 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Tuto knihu jsem přečetla povinně do školy, ale jsem za to moc ráda. :) Je tokrásné čtení, ikdyž často i smutné. Ráda se k této knížce vrátím a přečtu si ji znovu. :)