Hermiona8703 Hermiona8703 komentáře u knih

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

A to jsem si myslela, že už to nemůže být lepší než dědička ohně a přece jen ano! Přečteno asi za pět dní ( je to fakt celkem bichle) a to jsem si ji hodně šetřila. Jediné, co polkulhávalo byly kapitoly s Elide, které podle mě byly absolutně nudné a zbytečné, ale všechno ostatní prostě bomba!

24.07.2018 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Já jsem nikdy nebyla zastánce malého prince a teď když jsem si ji přečetla po několika letech, musím říct, že ani teď nejsem. Pěkný příběh nad kterým se zamyslíte a snad něco i vezmete,ale bohužel, dostala jsem to, co jsem čekala a to já nikdy nemám ráda. To je ale můj osobní problém a tak i přesto dávám vysoké hodnocení.

14.01.2018 4 z 5

Zloděj blesku Zloděj blesku Rick Riordan

Moc hezký příběh o dalším vyvoleném. Docela jsem se bála číst to, protože je to přece jen o dvanáctiletém chlapci, ale obavy byly zbytečné! Líbil se mi styl psaní z pohledu hlavního hrdiny a jak k nám vlastně mluvil. Navíc jsem se u několika scén smála a culila, což se taky moc často neděje. Jestli vám sedl Harry, tak ani tohle nebude krok vedle. Doporučuji spíše pro mladší, ale uvidíme jak budou vypadat další díly.

10.01.2018 4 z 5

Smolná sezóna Smolná sezóna Moïra Fowley-Doyle

Taková víkendová oddechovka. Místama mi to přišlo takové temné a podivné, ale to neuškodilo, ba naopak dodalo to knize na výjmečnosti. Zajímavý námět.

05.01.2018 3 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Totální propadák. Knihu jsem odložila a to jsem ani nebyla v polovině. Příběh o klukovi, který chodil jenom s Kateřinama a pak se zamiluje do nějaké, která se tak nejmenuje....No pardon, ale to bych opravdu nehodnotila jako bestseller.

05.01.2018 odpad!

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

No tak tohle si znova asi fakt nepřečtu. Možná to věnuju někomu mladšímu. Je mi 14 a i tak mě to šíleně nudilo.
Chápu, že to mělo vypadat jako jakési zápisy, ale bylo to nedotažené. S postavami ani nemáte šanci se víc sblížit a konec vás zase tolik nepřekvapí, jestli už máte něco načtené. ZÁVĚR: Nápad dobrý, ale špatně napsané.

04.01.2018 2 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Pro milovníky série nutnost! A ty ilustrace..ah. Mně se velice líbily povídky z pohledu Maxona, protože ho úplně miluju :D a taky královna. Ocenila bych víc povídek o ní a Clarksonovi. Co se mi naopak nelíbilo byla povídka s Aspenem. To že Americu miloval jsme věděli už dávno a nic nového jsme se nedozvěděli.

01.01.2018 4 z 5

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

Ze začátku jsem si říkala,co mě to napadlo koupit si zrovna tuhle knížku, ale teď rozhodně nelituju. Akční, zajímavé a trochu té lásky tam taky bylo. Nejvíce se mi líbila poslední třetina knihy. Hlavně ten boj a tak. Jediné, co bych vytkla je až moc důkladný popis a rozepisování, ale jinak velice dobrá kniha. Doporučuji

01.01.2018 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Opět se mi potvrdilo, že bestsellery a hodně čtené knihy mě prostě moc neberou. Hlavní hrdinka mi absolutně nesedla a jediná postava, která se mi aspoň trochu líbila byla ten zrzek z vlaku (na jméno si nevzpomínám). Konec se mi sice líbil, ale to je tak všechno.

01.01.2018 2 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Taková oddychovka. Neurazí nenadchne. Některé pasáže byly vtipné, některé naopak smutné, ale rozhodně si to nezaslouží tolik pozornosti, kolik se této knize dostává. Některé části byly absolutně zbytečné a sloužily jenom jako taková výplň. S koncem jsem teda byla absolutně nespokojená. Doporučuju spíše nečtenářům, kteří nejsou tolik nároční.

01.01.2018 3 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Dámy a pánové (spíše dámy), připravte si kapesníky. Budete je potřebovat, věřte mi. Knihy jsem se nejprve obávala kvůli celému tomu bum, které kolem ní bylo, protože většinou známé a hodně opěvované knihy u mě moc nepochodí (např. Greenovky), ale tohle bylo úplně jiný kafe. Rozhodně stojí za přečtení.

01.01.2018 5 z 5

První První Kiera Cass

Tak naše milovaná America konečně dostala rozum! Celá situace s rebely byla parádní a Celesta mě velice potěšila. Knihu jsem přečetla jedním dechem a do poslední stránky jsem si nebyla jistá jestli se teda sakra vezmou. Jediné mínus je název a obálka knihy, která nám toho hodně prozrazuje.

31.12.2017 5 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Rozhodně lepší než Dcera, ale na klasickou selekci to stejně nemá. Od začátku jsem tak nějak věděla koho si vybere, ale nakonec jsem byla spokojená. Eadlyn se přestane chovat tak sebestředně a už mi nevadila tak jako v Dceři.

31.12.2017 3 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Za mě nejslabší kniha z celé série. Jestli jste nemělirádi Americu kvůli její tvrdohlavosti a svéráznosti, tak tohle rozhodně nedoporučuji. Eadlyn se mi zdá jako rozmazlené dítě, i když chápu, že se holt nechce vdávat. Co mě ale nejvíc vadilo bylo její neustálé ,,Já jsem budoucí královna. Nikdo nemá takovou moc jako já"

31.12.2017 2 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Mně jako milovnici fantasy se kniha velmi líbila, ze začátku nic moc, ale pak se mi to začalo líbit víc a víc. Rozhodně to šlo napsat i lépe, ale kniha byla čtivá. Docela mi to připomínalo selekci, ale nějak zvlášť mi to nevadilo. Konec jsem teda opravdu nečekala a tak dávám tři hvězdy.

31.12.2017 3 z 5