helena19

Boháč z Park AvenueBoháč z Park AvenueVi Keeland

Tak tato knížka mě dostala...nejen, že byla plná smíchu, slz, štěstí, ale také hluboké lásky.

River WildRiver WildSamantha Towle

Naprosto skvělá knížka! A ten konec byl tak děsně napínavý.

Moje poslední sezonaMoje poslední sezonaMartin Fourcade

Krásná knížka plná emocí...doporučuju všem milovníkům biatlonu, Martin byl skvělý sportovec. Na konci jsem měla i trošku na krajíčku z toho, jak hezky se s ním každý loučil a nikdo nechtěl jeho konci kariéry uvěřit. Martin dokázal ukázat, že biatlonisté jsou čestní, upřímní a srdeční lidé, kteří jednají spravedlivě a lidsky. Moc si ho vážím.

27.12.2020

KingKingT. M. Frazier

Super příběh plný tajemství, ale také sprostých slov, za která dávám jednu hvězdičku dolů. Nepovažuji se za žádného suchara, co se sprostých slov týče, ale zde jich bylo přehnaně moc, i když zase na druhou stranu do prostředí knihy se to asi hodilo. Každopádně, musím si přečíst další díl, i když jen v amatérském překladu.

17.02.2019

Začít znovuZačít znovuMona Kasten

Super, těším se na další díl.

29.12.2018

Hodnej klukHodnej klukElle Kennedy

Paráda! Elle Kennedy nikdy nezklame. :-) Příběh byl opět plný vtipných scén i lásky. Moc se těším na další její knížky. :-)

11.02.2018

Víš, že tě potřebuju?Víš, že tě potřebuju?Estelle Maskame

To je hrozný, potřebuju další díl! Tahle série mě asi zabije. Museli ke všemu najít tolik odvahy a knížka skončí takhle? Jako jasně, knížka byla super, hezky se četla, ale jsem naštvaná, že nemám pokračování a pěknou chvíli ani mít nebudu. :( :D Zároveň se ale nemůžu dočkat, jak to všechno skončí. :)

30.01.2018

Víš, že tě miluju?Víš, že tě miluju?Estelle Maskame

Nutně potřebuju druhý díl! Byla to super knížka, dcl mě zklamal konec, protože jsem romantická duše :D a o to víc se těším na pokračování. Ačkoliv se jedná o knížku Young Adult, líbilo se mi, že obsahovala i tu temnou stránku dospívání nejen zamilování a sex.

27.01.2018

Panský důmPanský důmAnne Jacobs

Krásný historický román. Trochu mi to připomínalo romány od Jane Austen. Ze začátku jsem byla trošku v rozpacích, z těch popisných pasáží a té spousty postav, ale tak nějak jsem se od této knížky stejně nedokázala odtrhnout, a i když jsem si říkala, že další díl číst nebudu, po přečtení knížky jsem přesvědčená, že se na další díl s chutí vrhnu (tedy až bude vydán) :D Přece jen konec ve mně vyvolal mnoho otázek.

23.01.2018

MafiosaMafiosaCatherine Doyle

Knížka mě naprosto uchvátila a pohltila stejně jako celá knižní série. Konec byl dokonalý.

27.12.2017

TurbulenceTurbulenceW. G. (pseudonym)

Tahle knížka mě zaujala už obálkou a anotací. Jsem ráda, že jsem se ve svém úsudku nespletla a knížka mě naprosto pohltila. Úžasný příběh, úžasné postavy, úžasný epilog. Doufám, že se dostanu k dalším knížkám od této autorky, které jsem naprosto propadla. Líbila se mi kousavost Jakea i upovídanost Gillian. Snad se dočkáme Turbulence 2.

05.11.2017

InfernoInfernoCatherine Doyle

Tak tenhle díl byl naprostá bomba. Ze začátku sice pomalejší plynutí děje, ale pak se to rozjelo a prostě wau... Nemůžu se dočkat dalšího dílu a především (spoiler: dalších scén Lucy a Sofie, zvláště se těším na to, jestli to co si myslím, že Luca poslední větou řekl, je to co si myslím.)

29.10.2017

VendetaVendetaCatherine Doyle

Původně jsem byla přesvědčená, že si to zaslouží jen tři hvězdičky. Ale díky napínavému konci a taky tomu, že konečně všechno začalo dávat smysl, jsem to přehodnotila na čtyři hvězdičky.

13.10.2017

Palác lžíPalác lžíErin Watt

Tuhle sérii naprosto zbožňuju! To jak se Reed od prvního dílu až do tohoto měnil ze zmetka v kluka snů bylo boží. Každý díl byl plný napětí, očekávání, lásky a touhy, jednoznačně jsem touto sérií uchvácená, stejně jako bratry Royalovými, doufám, že autorka napíše další podobně skvělou sérii.

24.09.2017

Srdcové esoSrdcové esoLisa Cooke

Krásná knížka plná kousavé konverzace mezi hlavními hrdiny. Líbí se mi námět, který je ojedinělý a i doba, kde se příběh odehrával byla kouzelná.

20.09.2017

Všechno bude fajnVšechno bude fajnLenka Lanczová

Všechno bylo fajn... :)

12.09.2017

Manželé odvedleManželé odvedleShari Lapena

Napínavé až do konce.

10.09.2017

Pekáč buchetPekáč buchetKateřina Petrusová

Oddychová knížka s nečekaným koncem.

08.09.2017

Zakázaná přitažlivostZakázaná přitažlivostKateřina Petrusová

Celá série byla boží. Četla se úplně sama. Byla plná napětí, akce, vášně, lásky a prostě všeho, díky čemuž se nemůžete od knížky odtrhnout. Je to jedna z těch sérií, ke které se budete rádi vracet nebo alespoň já se k ní určitě vrátím.

06.09.2017

Nepřítel mého nepříteleNepřítel mého nepříteleKateřina Petrusová

Úžasná série :) tento díl mě bavil o něco více než první. Knížka je poutavá, napínavá, úsměvná...prostě ideální na relaxování.

03.09.2017

Tisíc polibkůTisíc polibkůTillie Cole

Už dlouho jsem nečetla knížku, která by mě tak moc chytila za srdce. Byla to dokonalá knížka. Slza tekla jedna za druhou už od smrti babičky...avšak poslední kapitoly byly opravdu srdcervoucí. Až nemám slov. Trošku jsem to přirovnávala ke knížce od Nicholase Sparkse (Nezapomenutelná cesta), ale tohle bylo snad více smutné. Nikdy jsem One Direction moc neposlouchala, ale teď si dokola pouštím písničky, které autorku inspirovali a slyším v nich příběh Poppy a Runeho. Nedokáži pochopit, jak to autorka dokázala napsat. A taky nechápu, proč je tato knížka zařazená mezi knížky pro děti a mládež...každý dospělý by si ji měl přečíst.

23.08.2017

KorunaKorunaKiera Cass

Překrásné zakončení série. Celá knižní série byla prostě pohádkově krásná. Epilog mě u každého dílu dokázal chytit za srdce, teď tomu nebylo jinak, akorát jsem se na něj tak těšila, že ta ani ne půlka stránky mi přišla nedostačující, avšak poté, co jsem ho přečetla si říkám, že je dokonalý.
Spoiler: Trošku mě mrzelo, že neskončila s Kilem, fandila jsem mu. I přesto jsem byla z konce unesená a šťastná.

16.08.2017

Calendar Girl 2: Duben, květen, červenCalendar Girl 2: Duben, květen, červenAudrey Carlan

Krásná...Je neuvěřitelný kolik různých povah existuje...Líbilo se mi, jak autorka připomínala již předešlé postavy. A ten konec, kdy ji její "velký brácha" zachránil a přijel i sexy Samoan byl dojemný. Jen škoda, že tomu hajzlovi to projde, ale hold autorka udělala z Mii hodného člověka, který svou rodinu chrání a ne ji ubližuje! Škoda, že se o "tom" konci nedozvěděl Wes, zajímala by mě jeho reakce.

13.08.2017

Prokletý princProkletý princErin Watt

Bombastická knížka. Přečtena jedním dechem. Líbilo se mi, že autorka začala tam, kde skončila, ale tentokrát pohledem Reeda. Bylo super vnímat knížku dvěma pohledy. Z konce jsem zase paf...jak to ta autorka dělá, že ukončí knížku, tím že nechá své fanoušky v šoku a v nedočkavosti, jak to bude pokračovat? Prostě klobouk dolů. Spoiler: Doufám, že se ve třetím díle pohne příběh Gideona a jeho kostlivců.

30.07.2017

Rudá královnaRudá královnaVictoria Aveyard

Upřímně jsem od této knížky čekala daleko více. Doufala jsem, že knížka bude napínavá od prvních stránek, ale bohužel jsem se spletla a zajímavých bylo pouze posledních 30 stran. Do dalších dílů asi nepůjdu.
Spoiler: Mavenova prává tvář konečně rozvířila příběh a jeho změna byla opravdu dech beroucí.

24.07.2017

NabíječNabíječAlice Clayton

Z počátku byla knížka nudná, stejně tak konverzace Caroline s jejími kamarádkami, naopak jsem žrala slovní přestřelku mezi Caroline a Simonem. Btw. slovo Óčko už nechci v životě slyšet, to je takový problém říkat tomu orgasmus?

23.07.2017

Hledání vytouženého dneHledání vytouženého dneJennifer Probst

Pohodlné čtení, akorát musím říct, že série Manželství s miliardářem se mi líbila více. Bylo super, že autorka připomněla postavy právě z této série. A taky, že do příběhu zapojila takové rozkošné a smutné stvoření, kterým byl Robert. Epilog byl miloučký a plný hlubokých myšlenek, které vás chytí za srdce.

13.07.2017

Papírová princeznaPapírová princeznaErin Watt

Úžasná, boží, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Prostě Ella a Reed musí být spolu. Ten otevřený konec mě šílené naštval. :( A jméno Brooke ze srdce nenávidím.

09.07.2017

PlánPlánElle Kennedy

Ach jo...strašně mě mrzí, že tato série nemá další pokračování. Tento díl mi přišel trošku slabší než první či třetí, které byly naprosto boží. Ale líbilo se mi, že to přineslo zase úplně jiný příběh (osud) a epilog byl roztomiloučký.
PS: Nepřestávám zírat nad tím, jakou měl Tucker se vším trpělivost.

07.07.2017

SkóreSkóreElle Kennedy

Nepřekonatelná...nejlepší z celé série. Tolik hlodů, tolik vtipných scén, tolik překvapení, lásky, slz a porozumění. Jednoznačně jsem se do tohoto dílu zamilovala.

Spoiler: Nemůžu ze scény: Dean + Winston (ve vaně), Allie za dveřmi, Logan ve dveřích.

05.07.2017