Hedik1608 Hedik1608 komentáře u knih

Jak zacházet s nemrtvými Jak zacházet s nemrtvými John Ajvide Lindqvist

Pro me byla kniha docela zklamanim. Podle recenzi jsem se na ni tesila, ale pribeh me ne a ne zaujmout. Prokousavala jsem se ji asi mesic.
Dobry namet, ale autor mel jit vice do hloubky. Nemohla jsem stale pochopit poslani pribehu nebo jak to nazvat?
Divna kniha s divnym pribehem a divnymi hrdiny.

07.03.2018 2 z 5

Cesta ke hřbitovu Cesta ke hřbitovu Ota Filip

V nasi knihovne maji obcas vyprodej knizek. Zde jsem na tohoto autora narazila a Cesta ke hrbitovu je mou prvni knihou od Filipa. Mam rada mic rada knihy s valecnou tematikou, ale v teto jsem trochu tapala. Spatne jsem se prenasela ze snu a reality hlavniho hrdiny, postavy mi prisli malo propojene s hlavnim hrdinou... Myslim, ze na ni brzy zapomenu.

14.12.2017 3 z 5

Kvítek karmínový a bílý Kvítek karmínový a bílý Michel Faber

Premyslela jsem nad pribehem hrdinu. Ja nejsem priznivec techto koncu knih, jistym zpusobem me to irituje! Premyslim, proc Sugar udelala to co udelala? Chtela, aby mu nezustalo nic? Byla to pomsta nebo laska kterou v sobe objevila? Koho W. vlastne miloval? Ta rozpolcenost hrdinu mi dala zabrat...

29.08.2017 3 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Po prectneni predchozich trech dolu jsem se nemohla dockat pokracovani. A jsem absolutnw nadsena! Kniha je napinava, dobre citelna. Hrdinove se opet stali realnymi jako v prvjich dilech. Super! Za me perfekt. Bude me mrzet az doctu... :(

13.01.2017 5 z 5

Sašenka Sašenka Simon Sebag-Montefiore

Dlouho me tolik knizka nedojmula. Velmi krasne napsane a az do konce napinave. Zda se mi, ze jsem neprecetla jednu knihu, ale hned nekolik. Vrele doporucuji a doufam, ze ve vas zanecha stejne krasny dojem.

24.07.2016 5 z 5

Dítě zvané „To" Dítě zvané „To" Dave Pelzer

Pribeh velmi poutavy, ovsem kdyby se autor vice rozepsal co bylo podstatou te matciny zmeny v chovani k nemu, co vedlo jeho otce k, da se rict napomahani matce k jeho tyrani, proc sourozenci byli takovi,atd... Mnoho otazek mi po precteni zustalo v hlave a mela jsem pocit neuplnosti pribehu.

02.06.2016 3 z 5

Šťastná hvězda Šťastná hvězda Mika Waltari

Ach Mikael, Milael a jeho bratr... Na jedno leto se z nich stali moji pratele. Obe dve knihy o jejich cestach me vtahly do jejich dobrodrustvi i na dvur sultana. Krasne napsane, odpocinkove a prijemne cteni.

24.05.2016 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

S lehkym pocitem detske naiviti s fantazie ji vzdy beru do ruky abych v obrazku klobouku videla opet hada co snedl slona :) miluju ji a milovat budu.

24.05.2016 5 z 5

Holocaust Holocaust Gerald Green

Po mem oblibenem autorovi valecnych romanu E.M.R. je Greenova kniha velmi krasne a citlive napsana. Clovek proziva dej doby a citi strach a odvahu hrdinu. Za me po dlouhe dobe krasne cteni o "nekrasne" dobe.

24.05.2016

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Za me jeden z nejlepsich psanych hororu ever. Ma fantazie pracovala na plne obratky :)

06.05.2016

Dívky, které miloval Dívky, které miloval Jonathan Nasaw

Vyborna kniha, lehce čtiva bez narocnych vet. Zaplatka napinava po cely dej knihy. Konec pribehu se da predpokladat, coz je trochu minus, ale jinak za me po dlohe dobe zajimave cteni.

06.05.2016