havrmoni havrmoni komentáře u knih

S ďáblem v ráji S ďáblem v ráji Elizabeth O´Roark

(SPOILER) To snad bylo ještě lepší než ten předchozí díl. Vůbec mi nevadí opakující se prvky( špatné vztahy v rodině) nebo malá sebedůvěra hrdinek. Co mě trošku vadilo to utápění se ve smutku. Kdy i přes podanou pomocnou ruku nebo spíše ruce, to všechno nechala Drew plynout ve starých kolejích než se vzpamatovala. Ale to není v mé povaze a tak je to spìše můj pocitový vjem. Moc se těším na další díl.

18.04.2024 5 z 5

Nádherně krutý Nádherně krutý J. T. Geissinger

Tak tohle se povedlo. Četlo se to samo. Ani nemám chuť rozebírat co se mi nelíbilo, protože celkově mě příběh Liama a Tru bavil a moc . Už se těším na další díl.

15.04.2024 5 z 5

Jak trumfnout miliardáře Jak trumfnout miliardáře Max Monroe

Tak jsem se tím prokousala. Thatch mi tak moc nevadil, docela jsem si ho oblíbila, ale Cassie. Tu jsem s jejím slovníkem a více trapnými než vtipnými řečmi a blbinami, nemohla skousnout. Ona nebyla špatná a oproti své kámošce nebyla žádná semetrika, jen její chování občas připomínalo přisprostlou puberťačku. Oni vůbec všichni ( i rodiče) byli tak nějak jakože vtipní a samá srandička. Bohužel mi to přišlo všechno jako na sílu a vyznívalo to křečovitě

15.04.2024 3 z 5

Křehké srdce Křehké srdce Mona Kasten

(SPOILER) Tolik jsem se těšila na druhý díl a bohužel mě zklamal. Počítala jsem, že bude hlavně o pocitech hl.hrdinů a byl, ale čekala jsem posun. Ten nastal však jen u Adama. Tam bylo vidět jak na sobě pracuje, je silnější a otevřenější. Naproti tomu Rosie byla pro mě to zklamání. Naprostá emocionální fňukna co hroutí kvůli všemu. Jasně, že všechen ten hnus kolem show byznysu je na nervy a zasahuje do soukromí, ale dělala v tom léta, tak tohle mohla čekat. Jako jí jsem fakt nedávala a co mi vadilo, že jí v podstatě nikdo trošku rázně ,,nenakopl". Všichni jen po špičkách. Vadilo mi na ní vìce věcí, ale to už bych prozradila moc.

12.04.2024 3 z 5

Kontrakt 3 Kontrakt 3 Melanie Moreland

Soudržnost, rodina, láska a přátelství. V tomto duchu se odehrávají všechny knihy této autorky a já to miluju. Tahle byla, ale i na můj vkus moc přeslazená. Nechci říci zbytečná, to ne. Číst o všech dohromady a vědět jak to u nich pokračuje, bylo hezký. Bylo příjemný číst, že ani ve zralém věku se nezměnili a dělají rošťárny a legrácky. Jen bych to brala jako takový delší epilog než nějakou novou zápletku.

09.04.2024 4 z 5

A co bylo dál A co bylo dál T. L. Swan

Nádherné zakončení série. Já miljju tyhle epilogy. Tady se mi líbí, že s těch Milesových chlapáků neudělala sladký blbečky, což dost autorek dělá. Stále jsou to přisprostlý erotomani :)) co milují svoje ženy a děti.

08.04.2024 5 z 5

Získej mě Získej mě Stacey Kennedy

A mně se to pořád líbí. Je to dlouhé tak akorát, sex,láska a přátelství. Relaxační jednohubka.

08.04.2024 5 z 5

Pravidla randění Pravidla randění Vi Keeland

Od těchto autorek si vždy ráda přečtu novou knihu některé i opakovaně. Některé jsou lepší jiné mi až tak nasednou a z téhle jsem na vážkách. Shodou okolností jsem před touto četla Nenávidím tě, Adame Connore. Hodně podobný námět, otec s dítětem a dívka s pochroumaným srdcem. Musím přiznat, že ta se mi líbila mnohem více. Víc pohodová. Tady trochu drama, ale žádný záporák. Prostě tak nějak mě z toho, aby všechno bylo dobrý a všichni nakonec hodný, trnuly zuby. Asi na tom hledám zbytečný mouchy, ale nějak se mi to čtení drhlo. Jinak si samozřejmě počkám a s chutí přečtu další díl.

06.04.2024 4 z 5

Nenávidím tě, Adame Connore Nenávidím tě, Adame Connore Ella Maise

To bylo snad ještě hezčí než ten předchozí. Romantické, pohodové a vůbec krásné. Jo občas se rozplývám u takovýchto slaďáků. Takové laskavé, rodinné a přátelské jako u Moreland. A ty erotické scény... hmmm.... Přiznám se, že u hodně knih tyto scény jen přelítnu,bývají na jedno brdo, ale tady to bylo úplně jiné.

04.04.2024 5 z 5

Twisted Lies: Lži na ostří nože Twisted Lies: Lži na ostří nože Ana Huang

První a poslední třetina mě bavila, ten prostředek moc ne. Hrozně se to táhlo. Za mě nejlepši 3, 1, 4 a 2. Taky mi trochu vadil ten ,,vedlejšák" Christiana. Nebudu to moc rozebírat, nakonec bych zjistila, že to nebylo tak fajn, jak mi to teď připadá.

03.04.2024

Odvážná žena Odvážná žena Elizabeth Haran

Bavilo mě to, moc. Cassie úžasná postava, krásně popsaná příroda a lidé. Opět narážky, na to jak se zacházelo s původním obyvatelstvem. Což je mimochodem hrůza, ale díky tomu jsem si o tom něco přečetla.Mike mi přišel jako takový cíťa co se hroutí víc než je zdrávo. Sdílím s ním fobii a v tomhle mu rozumím. V tom.zbytku už moc ne. Jinak, ale krásné čtení

31.03.2024 5 z 5

Domek pro dva Domek pro dva Kathryn Taylor

Těšila jsem se po dlouhé době na tuto autorku a nezklamala. Sice jsem nedala plný počet, protože Julii jsem nějak nemohla přijít na chuť. Jinak nápad a prostředí to vše mě moc bavilo.

29.03.2024 4 z 5

Ta druhá Belle Ta druhá Belle Whitney G. (p)

(SPOILER) Dočetla jsem to, protože jsem vždy zvědavá jak to skončí nebo spíše jak se autorka dobere k tomu happyendu. Mám ráda fantasy, mám ráda pohádky. Možná i proto jsem tomu dala šanci. Ten základ nebyl špatný, ale to okolo. Takový pel mel, nacpaných,,tisíc" pohádek a poh.postav do jedné knihy. No a ten souboj na konci, v podstatě se mi před očima odvíjela skoro stejná scéna z anim.pohádky Kráska a zvíře. Musím říci, že někdy jsem měla pocit, že chybí stránky.
Pozorovala ho jak se koupe ve vodopádu, schovaná v trávě. Když popoběhla dál, pozorovala pak zase v trávě mužíčka, jedla jablka a pak si oprášila z ramen sníh. Jako kde se tam vzal?? No nic, prostě jednou a dost. Kdybych nevěděla, že má jiné o dost hezčí knihy, tak bych po téhle autorce už nesáhla.

28.03.2024 2 z 5

Nové šance Nové šance Lilly Lucas

Dala jsem 4*, ale nebylo to ono. Jako základní dějová linka dobrý, romantika jak blázen. Taková slaďoučká, ale co už, vždyť je to romance. Tak nějak mi chybělo to okolo. Sice se tam objevovali lidi z minulých dílů, ale tak nějak neosobně. I když za mě je stále nejlepší druhý díl, tak v každém se mi líbilo prostředí a lidi a tady vlastně z toho nebylo skoro nic.

27.03.2024 4 z 5

Hector Hector Marcy Jell

Oproti předchozím jsem trošku zklamaná. Najednou se tak nějak všechno hrozně rychle vyřešili. Ale jako celkově dobré. Bavila mě rodina, babča a celá ta soudržnost.

06.02.2024 4 z 5

Vánoce na skotském hradě Vánoce na skotském hradě Donna Ashcroft

Hezká oddychovka. Myslela jsem, že to bude takové sladké čtení na Vánoce a ono to bylo i k zamyšlení. Dobře se mi to četlo.

26.12.2023 5 z 5

Nespoutaná Aljaška Nespoutaná Aljaška K. A. Tucker

Smutné i poučné, vtipné a romantické. To vše v jednom. Stejná nemoc, bolestná ztráta, to je něco, co máme společné. Za 5* to stálo.

25.12.2023 5 z 5

Hrabě pro Elizu Hrabě pro Elizu Sabrina Jeffries

Tak tohle už bylo na co jsem u této autorky zvyklá. Mělo to spád a vtip a nebylo to tak rozvláčné jak ten předchozí.

22.12.2023 5 z 5

Skrotený vikomt Skrotený vikomt Valerie Bowman

Tohle ke vlastně začátek dobrodružství lokajů. Právě v prvním díle se baví o tom, za jakých okolností se Clayton seznámil s Theo. Mě tahle série fakt bavila.

20.12.2023 5 z 5

Zmluva snov Zmluva snov Lauren Asher

To se mi snad líbilo ještě víc než předchozí díl.

19.12.2023 5 z 5