happystar happystar komentáře u knih

Momentky Momentky Barbara Nesvadbová

Skvělé povídky, knížku si určitě ještě jednou přečtu, díky Baro.

20.05.2021 5 z 5

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

Kniha, příběh mě moc nadchl, četla se jedním dechem. Má první kniha od této autorky a už se těším na ostatní příběhy.

21.02.2021 5 z 5

Cooking with Šůša Cooking with Šůša Michaela Šupáková

Perfektní jednoduché a skvělé recepty, všechny. Miluji tuto stravu, pro mě je kniha obohacenim. Doporučuji všem příznivcům.

13.02.2021 5 z 5

Zmizet Zmizet Petra Soukupová

Třetí kniha za sebou od Petry a už na mě jde trochu depka. Moc se mi líbí jak píše, ale na další její knihy se vrhnu za nějakou dobu. A taky bych byla ráda i za veselejší příběhy:-).

17.01.2021 4 z 5

Wim Hof – Ledový muž Wim Hof – Ledový muž Wim Hof

Je to borec! Inspirující kniha. Pomalu začínám zkoušet jeho metodu.

28.12.2020 5 z 5

Zloděj Zloděj Tarryn Fisher

Krásná série.

28.11.2020 5 z 5

Najdeš mě ve tmě Najdeš mě ve tmě Vlastina Svátková

Kniha pro všechny ženy, Vlastina umí psát tak jak nikdo. Za mě naprosta top kniha, stejně jako její předešlá! Neznám uprimnejsi knihy.

02.10.2020 5 z 5

Na konci mlčení Na konci mlčení Charlotte Link

Úžasný psychologický román, četla jsem ho před deseti lety a pořád jej mám v paměti. Myslím, že od té doby si i více všímam dění okolo sebe. Rozhodně doporučuji.

06.08.2020 5 z 5

Vůdce, který nepotřeboval žádný titul Vůdce, který nepotřeboval žádný titul Robin S. Sharma

Já mám Sharmu ráda a i tato kniha se mi líbila. Příběh nectete jedním dechem jak u jiných jeho knih,ale přesto jsem si tam plno věcí našla. Za mě doporučuji!

06.08.2020 5 z 5

Milovala jsem život Milovala jsem život Abby Fabiaschi

Krásná kniha. Příběh, který chytne. Je v něm tolik pravdy do života!

13.07.2020 5 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Parádní série, nechtěla jsem aby tato kniha skončila. S 1.a 3.dílem nejlepší. Už čtu "Před námi". Když jsem četla recenzi u 1.dilu, že slečna čte sérii opakovaně,nechápala jsem, ale teď už chápu!

28.06.2020 5 z 5

Lilly - Prázdniny na koni Lilly - Prázdniny na koni Jitka Komendová

Krásný příběh městské holčičky na venkově. Dcera byla unesena, už se těšíme na další díl s Lilly.

19.06.2020 5 z 5

Vadná Vadná Cecelia Ahern

Vůbec jsem nevěděla co mám od knihy čekat,ale je to naprostá pecka!!!

08.06.2020 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Jedním dechem přečteno, nádherná kniha.

30.04.2020 5 z 5

Dobrodruhům Dobrodruhům Tereza Ramba

Kniha je naadherna a čte se jedním dechem! Je to LÁSKA, s LÁSKOU napsaná! Doporučuji všem, kteří rádi cestují.

29.02.2020 5 z 5

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

Nejlepší kniha,kterou jsem kdy četla!

01.08.2019 5 z 5

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

Vyrostla jsem na knihách od Lenky a tato kniha nezklamala,příběh byl skvělý. Líbil by se mi i ve filmovém provedení.

22.07.2019 5 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Pro mě nezapomenutelný příběh, který čtete jedním dechem.

22.07.2019 5 z 5

Jeden deň Jeden deň David Nicholls

Kniha je nádherná,krásný příběh,který nechcete aby skončil.Za mě rozhodně lepší kniha,jsou zde popsány pocity až na dřeň,kdežto film jde jen po povrchu.Jsem ráda,že se ke mě dostala nejdříve kniha a pak až film.

08.04.2019 5 z 5

Divočina Divočina Cheryl Strayed

Nádherná kniha, silný příběh, skvěle napsán. Pro mě kniha rozhodně lepší než film.

14.02.2019 5 z 5