HanWali HanWali komentáře u knih

Pohádka Pohádka Stephen King

Víc se mi líbila část, kde se Charlie sblížil se starým panem a s Radar…. před vstupem do jiné říše , to se četlo moc dobře

16.04.2024 4 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Super čtení napínavé, konec bych takhle opravdu nečekala

16.01.2024 5 z 5

Oko Oko Bernard Minier

No, co k tomuto dílu říct... prostě jízda, napětí, vše propracované, Minier dokáže poutavě a podle mě snad nejreálněji popsat akční situace ( je to určitě i díky překladu), což není zcela běžné u řady top spisovatelů...
No a konec....??? ...to teda teprve bude zajímavé.... tak příště, moc se těším

01.01.2024 5 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Občas dost rozvlacné, podle me slabší než Loutkove i když zápletka zajímavá. Za me 4 hvězdy stačí. Ale jdu na další

19.12.2023 4 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Kniha se mi líbila, způsob vyprávění mi vyhovoval, vtipné pasáže a napětí. Hned jdu na další díl

28.11.2023 4 z 5

Mindhunter - Lovci myšlenek Mindhunter - Lovci myšlenek John Edward Douglas

Kniha se mi dobre četla, pro me zajímavé téma začátků profilovani v FBI.

08.11.2023 4 z 5

Perfektní manželství Perfektní manželství Jeneva Rose

Me se kniha moc líbila udržovala me v napětí až do konce. Fakt super pocteni

05.11.2023 5 z 5

Démonologové: Ďábel v Connecticutu Démonologové: Ďábel v Connecticutu Gerald Brittle

Četla jsem oba díly, toto téma me zajímá, věřím ze mezi zemi a nebem (peklem) neco existuje. O tom me utvrzuje i vyprávění některých mých známých o situacích, které sami zažili . Nicméně jsem zatím nohama na zemi

06.09.2023 4 z 5

Pandemie Pandemie Franck Thilliez

Skvělé.

24.08.2023 5 z 5

Strach Strach Franck Thilliez

za mně pecka, děj udrží v napětí, četla se sama, nemám co vytknout, snad jen pár chyb v překladu? všimla jsem si samozřejmě i záměny Camille za Lucii,jak píše Ava 365 - to me trošku rozhodilo,
ale i jiných chyb, což by se v překladech objevovat nemělo, to je spíš adresováno na překladatele, ale celkově se mi kniha fakt líbila

17.07.2023 5 z 5

Billy Summers Billy Summers Stephen King

(SPOILER) Kniha se mi líbila, zase trochu něco jiného než jsem četla, super - jen Billyho bylo moc skoda

12.06.2023 5 z 5

Jarní oběť Jarní oběť Anders de la Motte

Libi se mi styl psaní autora, udržuje v napětí moc se mi to líbilo

21.10.2022 5 z 5

Černý anděl Černý anděl John Connolly

Místy trochu rozvlacné , ale celkem napínavé a zajímavé čtení

21.09.2022 3 z 5

Kniha o tichu Kniha o tichu Josef Formánek

Krásné se četla, navodí ve Vás určitý klid a donutí k zamyšlení

22.07.2022 3 z 5

Atomka Atomka Franck Thilliez

miluji Thillieze, právem patří mezi mé TOPáky, Jeho styl psaní mě nikdy nepřestane bavit, jeho knihy nejsou žádné tuctovky ,nikdy se ani trochu nenudím - všem doporučuji

17.02.2021 5 z 5

Smrtící DNA Smrtící DNA Franck Thilliez

Opět super čtení.

07.02.2021 5 z 5

Dítě ohně Dítě ohně S.K. Tremayne (p)

Kniha v audio formě me moc nezaujala, neseděl mi projev paní Řandové, možná ,kdybych ji četla, byla bych stedrejsi. Za me slabý průměr

03.02.2021 2 z 5

Království Království Jo Nesbø

vůbec nevadí, že to není klasický thriller - kniha se mi moc líbila, skvěle se četla,
mistrně převyprávěný příběh vztahu dvou bratrů mě stále udržovala v napětí,
skvěle přeložená, proto dávám plný počet hvězd bez zaváhání

11.01.2021 5 z 5

Znám tajemství Znám tajemství Tess Gerritsen

skvělé čtení

29.12.2020 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

líbily se mi obě knihy s Kate Marshalovou, přečetla jsem jedním dechem, doporučuji

29.12.2020 5 z 5