hanulep hanulep komentáře u knih

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Nádherná romantická knížka - není co dodat :)

18.08.2016 5 z 5

Princezniny deníky Princezniny deníky Meg Cabot

Moc se líbí film, a když jsem objevila knížku byla pro mě jasnou volbou. Často jsem se musela pousmát nad názory Mii. Kniha nepaří mezi nejlepší, které jsem četla, ale tenhle příběh je má "srdcovka."

18.07.2016 2 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Hodně dlouho jsem měla tuto knížku v knihovně ale nějak jsem se nemohla donutit si ji přečíst, tak jsem si ji vzala s sebou na dovolenou. Jako oddechovka byla skvělá. Jinak příběh neměl moc velký spád, což mi v půlce knížky už vadilo. Hrozně se mi líbí Greenův styl psaní a v knize nechybí vtipné pasáže. myslím, že jsem přečtením této knihy chybu neudělala. :)

18.07.2016 3 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Dobrá kniha, přesto mám výhrady k Jacobovi části, která mi nudila, a já musela pár stránek přeskočit.

26.06.2016 3 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Ze všech stran slyším kritiku na film, ale přesto knížku považuji za oddychový román ke kterému se vždycky ráda vrátím.

26.06.2016 3 z 5

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Skvělá kniha! Po pravdě jsem po této knize měla velké potíže najít si knihu, kterou bych byla schopna přečíst, aniž by mi připadala laciná. přesto ubírám hvězdičku, protože jsem se občas v ději ztrácela.

26.06.2016 4 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Je to skvělá kniha. Přečetla jsem ji jedním dechem. Myslím, že je mnohem lepší než film. Jsou tam pasáže, které ve filmu značně chybí. Naprosto bez chyby!!!

26.06.2016 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Kniha mi byla doporučena a upřímně byla velká náhoda, že jsem si ji přečetla. Tím větší bylo překvapení. Připadá mi originální nápad se světem stínů (možná to není tak originální, jen jsem na to ještě nenarazila) přesto je to dobře napsaný a velmi čtivý.

09.06.2016 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Především chci poukázat na nádherný námět a pak originální styl psaní - prostě skvělá kniha.

09.06.2016 3 z 5