hanka175 hanka175 komentáře u knih

Patnáctiletý kapitán Patnáctiletý kapitán Jules Verne

Návrat do dětství, tato kniha byla jedna z mých oblíbených :-)

31.01.2021 5 z 5

Autor opět nezklamal, jen mě trochu mrzí otevřený konec - snad bude brzy pokračování.

06.01.2019 5 z 5

Podbrdské ženy Podbrdské ženy Jana Poncarová

Skvělá kniha, silný dojemný a poutavě vyprávěný příběh tří generací žen - babičky, dcery a vnučky. Doufám, že kniha osloví spoustu čtenářek - já osobně ji doporučuji svým známým.

06.01.2019 5 z 5

Jak poznat psí duši Jak poznat psí duši Rudolf Desenský

Na nové vydání knihy jsem netrpělivě čekala a velice se mi líbila. Myslím, že každý "majitel" psa, by si ji měl přečíst. Psi mě provázejí od mých šesti let (němečtí ovčáci na zahradě domu, se kterými jsme chodili na cvičák a nyní v bytě zlatý retrívr), žádný z nich nebyl "problémový", ale i tak mi kniha přinesla spoustu námětů a inspirace. Děkuji autorovi a přeju mnoho spokojených čtenářů a "šťastných" psů :-)

13.07.2018 5 z 5

Mezi dvěma ohni Mezi dvěma ohni Martin Goffa

Moc pěkná detektivka - čtivá, zajímavá zápletka a sympaťák Miko - doporučuji.

05.11.2017 5 z 5

Dobrovolnice Dobrovolnice Hana Hindráková

Kniha se mi moc líbila a přečetla jsem ji jedním dechem. Souhlasím s komentářem od lwíček a Míla 1.

25.07.2017 5 z 5

Dítě v mlze Dítě v mlze Martin Goffa

Výborná detektivka - souhlasím s předchozími komentáři - těším se na další :-)

18.07.2017 5 z 5

Očarovaná Očarovaná Hana Hindráková

Zajímavá, čtivá kniha z exotického prostředí - autorka je skvělá vypravěčka. Určitě si přečtu i její další knihy :-)

14.07.2017 4 z 5

Bez těla Bez těla Martin Goffa

Velice pěkná detektivka - ryze české prostředí, postupně se rozvíjející děj, sympatický hlavní hrdina - rozhodně stojí za přečtení. Už jsem četla Muže s unavenýma očima a chystám se na Dítě v mlze :-)

14.07.2017 5 z 5

Spáčův hrad Spáčův hrad Barbara Erskine

Barbara Erskine je jedna z mých nejoblíbenějších autorek a četla jsem všechny její knihy - opět silný, zajímavý příběh, prolínající se časové roviny , historický náhled - velice čtivá a zajímavě napsaná kniha.

11.07.2017 5 z 5

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

Psí poslání a Psí cesta - skvělé knihy, které jsem přečetla jedním dechem :-) Doporučuji všem milovníkům psů a nejen jim :-)

11.07.2017

Nakresli mi vítr Nakresli mi vítr Eva Urbaníková

První kniha této autorky, kterou jsem četla a přečetla jsem ji jedním dechem. Velice silný příběh, smutný a velmi poučný. Dotýká se i tématu vězení a nutí k zamyšlení.

23.01.2017 5 z 5

K2 - Poslední klenot mé koruny Himálaje K2 - Poslední klenot mé koruny Himálaje Radek Jaroš

Nádherné fotografie, skvěle napsáno, obdivuhodný lidský a sportovní výkon - doporučuji :-)

08.03.2016 5 z 5

Mrcha v práci Mrcha v práci Katherine Crowley

Vtipné, inspirující, poučné - vřele doporučuji :-)

25.02.2016 5 z 5

Kameník Kameník Camilla Läckberg

Výborný detektivní příběh, velice se mi líbilo prolínání dvou časových linií - napětí, skvěle vykreslené postavy.

10.02.2016 5 z 5

Příběhy skutečné odvahy Příběhy skutečné odvahy Bear Grylls (p)

Kniha se mi moc líbila - neuvěřitelné, silné příběhy...

20.01.2016 5 z 5