hanka0706 hanka0706 komentáře u knih

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Odhadovala jsem vyšší hodnoceni, za me aspon 85 %, od začátku do konce mě díky napětí nepustila.

21.03.2021 4 z 5

Najdeš mě ve tmě Najdeš mě ve tmě Vlastina Svátková

Jeji knížky mě neuvěřitelně baví

01.11.2020 5 z 5

Isla a šťastné konce Isla a šťastné konce Stephanie Perkins

Nastesti to není celý jen preslazeny teen roman, ale trochu dramatu tam je, cetlo se to moc pěkně.

15.09.2020 3 z 5

Deník zkrachovalé lásky Deník zkrachovalé lásky Sarah Harvey

Zacalo me to poradne bavit od pulky, uplne jsem se nezasmala jak píšou ostatni ale zajimava pro me byla vykreslena mužská manipulace.

11.09.2020 3 z 5

Mluviti pravdu Mluviti pravdu Josef Formánek

Nejkrásnější kniha jakou jsem doposud cetla

10.09.2020 5 z 5

Bokovka Bokovka Barbora Vajsejtlová

Ze zivota

09.09.2020 4 z 5

Balkánský zápisník Balkánský zápisník František Mouka

Pokud něco chce pochopit složitý vztahy mezi národy bývalé Jugoslávie a zajímaji ho důvody války a příběhy lidi kteří v ní byli tak je tahle kniha to prave ořechové. Četla jsem už hodně knížek s touhle tématikou ale tuto radim mezi nejlepší. Člověk jen sedí s otevřenou pusou a říká se jak je tohle možné a přitom všichni víme, že se to skutečně stalo.

22.10.2018 5 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Knížka která mě dostala a nejde na ni zapomenout...celou dobu člověk přemýšlí jak by to mohlo být a tvoří si vlastní závěry a nakonec sedí s otevřou pusou a husí kůži všude po těle...

27.09.2018

Všechno nebo nic - příběh pokračuje Všechno nebo nic - příběh pokračuje Eva Urbaníková

žádný překvapivý zvrat ale pěkné čtení :) aneb jak asi můžou skončit karmické vztahy..

30.12.2016 3 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Neskutečně drsné a dojemné.

28.12.2016 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

když se prokoušete začátkem, tak po půlce se od ní neodlepíte, přečteno jedním dechem

13.12.2016 5 z 5

Maus – Souborné vydání Maus – Souborné vydání Art Spiegelman

nejlepší komiks ever

17.05.2016 5 z 5

Bezpečná zóna Goražde Bezpečná zóna Goražde Joe Sacco

totální srdcovka

17.05.2016 5 z 5

Řekni, kde ji najdu Řekni, kde ji najdu Joy Fielding

Přišla mi hodně napínavá, každý den jsem se těšila, až si k ní sednu a dozvím se, jak to dopadne :)

04.12.2015 5 z 5

Jižní Amerika - z Buenos Aires na Machu Picchu Jižní Amerika - z Buenos Aires na Machu Picchu Petr Nazarov

Nejlepší cestopisy jsou ty, které jsou psané autorovýma zážitkama z cest a přesně taková je Jižní Amerika. Tahle knížka mě bavila tak, že jsem jí měla přečtenou za půl dne. Doporučuji

09.11.2015 5 z 5

Radleyovi – Upíři odvedle Radleyovi – Upíři odvedle Matt Haig

Kniha se mi moc líbila, líbí se mi celkově knížky s upírskou tématikou, ale tahle mi navíc přišla promyšlená a napínavá. Je to oddychovka, nic náročného, ale moc mě bavila.

09.11.2015 4 z 5