hanis2806 hanis2806 komentáře u knih

O princeznách a vílách O princeznách a vílách neznámý - neuveden

Dcera dostala tuto knihu k vánocům od babičky a moc se jí líbila. Mě se některé příběhy líbily více a některé méně. V každém případě je to krásná a milá kniha pro malé holčičky, které si rady hrají na princezny nebo víly.

20.01.2021 4 z 5

Sára. Kniha první Sára. Kniha první Esther Hicks

Knihu čtu dětem každý večer před spaním a doufám, že si z ní časem vezmou ponaučení. Sama se knihou snažím řídit.

20.01.2021 5 z 5

Královo srdce Královo srdce Gaute Heivoll

Tuto knihu jsem dostala jako dárek k vánocům. Nic moc jsem od ní nečekala, ale nakonec mě zaujala stylem jakým je psaná. Přečetla jsem ji za pár dnů, protože mě zajímalo jak vše dopadne. Hodí se mi i do čtenářské výzvy 2021. Nicméně v mě knihovně pravděpodobně nezůstane a poputuje dal do světa.

20.01.2021 4 z 5

Na balkoně je kamenný muž Na balkoně je kamenný muž Evžen Nešpor

Zajímavá kniha...

03.01.2021 3 z 5

Dokonalý manžel Dokonalý manžel Lisa Gardner

Napínavá kniha. Bavila mě a četla jsem jedním dechem dál a dál, abych zjistila jak to dopadne.

23.10.2019 3 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Kniha se mi moc líbila. Byla jsem napnuta až do konce.

01.10.2019 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Nemohla jsem se od knihy odtrhnout, přečetla jsem ji během jedné noci. Je to poutavý příběh z nejhorší doby plný lásky, naděje a dobrých lidí.

28.07.2019 5 z 5

Najdi ji Najdi ji Lisa Gardner

Hodně zajímavá kniha. Četla se mi dobře, děj byl napínavý a těžko jsem se odtrhávala. Místy to bylo dost šílené a skoro do posledního okamžiku jsem netušila kdo je pachatel.

19.07.2019 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Mám pocit, že kdybych napsala, že se mi kniha moc líbila, připadala bych si zvrhle, trochu asi jako Matka. Nicméně knihu jsem přečetla za dva dny, což svědčí o tom, že se četla krásně a bavila mě. Místy na mě byla dost drastická a nejednou jsem kontrolovala prostor pod postelí. Při čtení Deníku jsem si vzpomněla na rodinu Adamsových. Taky taková trochu ujetá rodinka. A v každém případě se těším na druhý díl, zajímá mě jak se vypořádá s Matkou.

19.07.2019 4 z 5

Biologie víry Biologie víry Bruce H. Lipton

Kniha se mi moc líbila. Trochu i proto, že biologii jsem studovala a mám k ní blízko.

14.07.2019 5 z 5

Rekonstrukce Rekonstrukce Viktorie Hanišová

Pro mě nezajímavá až nudná kniha s nejasným koncem. Trochu mě naštvalo, že se nedozvíme důvod vraždy Eliščina bratra a sebevraždy její matky.

14.07.2019 2 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

První polovina této knihy se mi líbila, měla děj a byla zajímavá. Druhá polovina byla už jen vyprávění minulosti všech postav a to mi přišlo neslané a nemastné. I když se z toho čtenář dozví vše co potřebuje, aby kniha dávala smysl. Co se mi líbilo byl přehled dějin od první světové války až do skončení tě druhé. Historii s válečnou tématikou čtu ráda.

14.07.2019 3 z 5

U Bernátů U Bernátů Šimon Wels

Moc se mi líbil styl psaní a popis tehdejší doby a zvyklostí. Četla se mi krásně, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Dokonce mi bylo líto, že už je konec :)

17.06.2019 4 z 5

Tvůrci náhody Tvůrci náhody Joav Blum

Kniha se mi moc líbila, děj mě zaujal už od začátku. Druhá polovina knihy byla samé překvapení i když samotný závěr byl předvídatelný. Nový rok jsem začala skvělou knihou.

01.01.2019 5 z 5

Pršení je super, tati! Pršení je super, tati! Benjamin Brooks-Dutton

Snad ještě žádná kniha, kterou jsem kdy četla mě nerozbrečela během prvních dvaceti stránek. Nedokázala jsem ji číst tak rychle, jak jsem zvyklá. Potřebovala jsem jednotlivé emoce nejdřív vstřebat. Čtení pro mě bylo náročnější asi i proto, že dceři teprve bude 2,5 roku a během čtení jsem nedokázala nepřemýšlet nad tím, co bych dělala já v situaci ve které se ocitl Ben. Měl se svou ženou naprosto nádherný vztah. To že jí miluje i po její smrti mi bere dech. Na tuhle knihu budu myslet ještě dlouhou dobu a to se mi nestává často...

22.12.2018 5 z 5

Všechny ženy ve mně Všechny ženy ve mně Veronika Hájková

Není to vyloženě můj šálek kávy. Některé povídky se mi líbily více, některé méně.

22.12.2018 3 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Knihu jsem přečetla během tří nocí, nemohla jsem se od ní odtrhnout. A to rozuzlení jsem opravdu nečekala.

18.12.2018 4 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Před čtením této knihy mě několik lidí odrazovalo s tím, že je to náročné čtení pro matky. Po přečtení musím říct, že mě kniha příliš nezaujala a nevtáhla do děje. Spíš bych řekla, že je to odpočinkové čtení.

07.08.2018 4 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Četla jsem celou trilogii. Není to žánr, který bych bežně četla. Ale už první díl mě nadchl a nemohla jsem jinak než přečíst všechny díly. Moc mě bavily všechny tři díly i přesto, že místy byl děj zdlouhavý.

19.07.2018

Břicháč Tom Břicháč Tom Tomáš Kosačík

Super inspirace na zdravá jídla. Kniha mě nakopla začít pravidelně aspoň trochu cvičit a hlavně jíst zdravě.

19.07.2018 4 z 5