Handygirl Handygirl komentáře u knih

Mé nepálské lásky Mé nepálské lásky Michaela Gautam

Velmi čtivé, líbivé. Kniha mě velmi jemně a zároveň plně vtáhla do děje, jak kdybych ho prožívala sama. Takové knihy mám moc ráda. Míša je podle mě velmi statečná a odvážná žena, mám k ní obdiv i k celému jejímu příběhu. Jsme moc ráda, že jsem si ho mohla přečíst a vidět celé pozadí na pohled dokonalého podnikání.

18.10.2021 5 z 5

Posvátná prostitutka Posvátná prostitutka Nancy Qualls-Corbett

Za mě velmi čtivá. Přečetla jsem ji jedním dechem. Autorka jinými slovy popisuje, tradice matriarchálních kultur, které byly zničeny dalšími kulturami a křesťanstvím. Dřívější posvátná radostná ženská sexualita byla oslavována a následně ovládaná, ničena a zotročena. Autorka popisuje i přirozené důsledky přicházející z touto ztrátou, které sahají až do dnešních dob. Ale to ať si každý přebere dle svého uvážení. Za mě nádherná kniha, která mě ještě více propojila s dávnými kněžkami.

20.08.2021 5 z 5

Přechodové rituály: Posvátná cesta ke zralosti Přechodové rituály: Posvátná cesta ke zralosti Alberto Villoldo

Skvělé, jednoduše a prakticky bez zbytečných řečí jasně popisuje naše fungování limbického mozku a jak řídí náš život. Ukazuje jak vystoupit z role oběti do role tvůrce ve kterém nám rituály pomáhají. Zároveň je Alberto doktor, vysvětlení je i pro lidi co se o tuto tématikou nezajímá a vypraví i příklady ze života.

Pečuj o své démony Pečuj o své démony Tsultrim Allione

Přiznávám se, celou od hlavy až k patě jsem ji nedočetla, tím, že jsem se za svůj život s nějakou tou formou terapie už setkala prvotní návod je podle mě skvělý, pokud něco řeším pravidelně jej praktikuji, přináší mi klid v duši a hlubší pochopení příčiny.

24.01.2021 4 z 5

Vědomá prostitutka Vědomá prostitutka Veronica Monet

Špatné čtení to není, pár dobrých myšlenek a spousty toho je všeobecně známého. Ale věřím, že někdo z ní může být nadšený.....

24.01.2021

Kořeny ženské spirituality Kořeny ženské spirituality Terezie Dubinová

Blaho pro ženskou duši a napojení se na něco co tu vždy bylo, doporučuji každé ženě co cítí se být skutečnou ženou.

Aktivní naděje Aktivní naděje Joanna Macy

Moc pěkné čtení, čte se jedním dechem a zároveň kniha přináší důležité vhledy. Líbí se mi pasáž, popisu poselství domorodého kmene o naší povinnosti vyjadřování vděčnosti a lásky podporovatelům našich vlastních životů.(kukuřice, brambory,...) Protože ve chvíli, kdy lidé tuto úctu přestanou vyjadřovat a respektovat, život na této planetě bude skončí.

24.01.2021 5 z 5

Duchovní partner aneb Setkání s naším dvojpaprskem Duchovní partner aneb Setkání s naším dvojpaprskem Zdenka Blechová

Za mě velmi zajímavá kniha plná Aha momentů. Myslím, že ještě před rokem bych v mnohém oponovala, neboť jsem žila v karmickém vztahu plném závislostí, které jsem si nechtěla přiznat. Nyní s duchovním partnerem říkám ano, souhlasím a vidím v tom všem ještě hlubší souvislosti a pochopení. Doporučuji.

23.01.2021

Tantrický orgasmus pro ženy Tantrický orgasmus pro ženy Diana Richardson

Krásná kniha. Je to takový balzám pro ženskou duši pro potvrzení toho co už dávno ženy ví a cítí. Doporučuji přečíst všem ženám i mužům co chtějí žít a zažívat opravdovou lásku. :)

20.12.2019 5 z 5

Kurtizána: Příběh ženy, která okouzlila krále Kurtizána: Příběh ženy, která okouzlila krále Gillian Bagwell

Pro mě jedna z nejlepších knih co jsem četla. Úplně jsem se do hlavní hrdinky vžila prožívala celý její příběh s ní od začátku do konce....

02.09.2019 5 z 5