hancijar hancijar komentáře u knih

Doktor Proktor a prdicí prášek Doktor Proktor a prdicí prášek Jo Nesbø

Kniha pro detit, ale moc fajn.

05.06.2017 5 z 5

Nikdy o tom nemluv Nikdy o tom nemluv Kathy O’Beirne

Horor, a k tomu od cirkve... Ma se cim chlubit...Neni co hezkeho napsat. Snad jen ze autorka mela tolik kuraze a byla schopna to zlo ze sebe vyplavit.

23.05.2017 5 z 5

Šaman Šaman Noah Gordon

Nevim, no. Kniha dobra, ale kdyz mam cist knihy co jsou oznaceny jako sagy ci dynastie, tak si predstavim, ze na sebe nejakym zpusobem navazuji, a ne ze je o nejake to stoleti potom. Ranhojici se to nevyrovna, ale zas nemohu rict, ze by nebyla hezka.

09.05.2017 4 z 5

Sonea: Nejvyšší lord Sonea: Nejvyšší lord Trudi Canavan

Paradni pohodove poctenicko. Nejak jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Uz se tesim na dalsi trilogii.

25.04.2017 5 z 5

Budoucnost Budoucnost Dmitry Glukhovsky

Me sem moc libilo. Krasny a pritom desivy napad.

23.02.2017 5 z 5

Sedm let v Tibetu Sedm let v Tibetu Heinrich Harrer

Uz nejakou dobu me laka Tibet, Nepal...a po tehle knize bych se tam vydala hnedka. Hlavne ta priroda, krasa. Paradni zivotopis

06.02.2017 5 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Paradni kniha, myslela jsem ze to bude blbost, ale byla jsem mile prekvapena. Celou dobu napinave, ale ten konec, byla jak rana sekerou.

15.11.2016 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Tak nevim, ale vetsi blbost jsem snad necetla. Autorka mela evidentne tezkou depku v dobe psani tehle knihy.

06.10.2016 1 z 5

Metro 2033 Metro 2033 Dmitry Glukhovsky

Musim rici, ze kniha je bomba. Velice napinave, bez chvilky oddechu az do konce :} Za me ma plny pocet bodu.

14.07.2016 5 z 5

Žhářka Žhářka Stephen King

Paradni kniha, zadny problem...strhujici pribeh s volnym koncem...Dekuji

10.02.2016 5 z 5

Touha Touha Margit Sandemo

Pridavam se, skoda ze nevysly dalsi dily u nas, Parada, napeti, ale koncit 4.dilem je teda dost skarede vuci ctenarum. Jeste to skoncilo tak sakra napinave....

25.01.2016 5 z 5

Hořící andělé Hořící andělé Miroslav Žamboch

Pro me jedna ze zatim nejlepsich knih o JFK, Ctive, napinave no proste Zamboch je moderni Pan spisovatel.

19.01.2016 5 z 5

Morová rána Morová rána Margit Sandemo

Kniha me zcela dostala, precteno jednim dechem. Parada, tesim se na dalsi dil. Je to takova oddechovka, clovek u toho nemusi premejslet.

15.01.2016 5 z 5

Fimfárum Fimfárum Jan Werich

Poslouchali jsme s bratrem jako pohadku na usinani. Tak kouzelne, pohadky meho detstvi. Je, tak me napada, prectusito znova na vyzvu.

11.01.2016 5 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Parada, uz se mooc tesim na dalsi dil. Kniha je napinava, je v ni paradni dej, a dokonce nevite jak to vlastne skonci. Precteno jednim dechem.

01.01.2016 5 z 5

Na vlnách Orinoka Na vlnách Orinoka Jules Verne

Hezke kniha, jen misto popisu palem mohl popsat vice okoli, kdyz uz se o mom musel rozepisovat. Ale jinak ctiva kniha, s jasnym koncem od poloviny knihy.Zapletka neni zrovna silna.

25.12.2015 4 z 5

Osud horší než draci Osud horší než draci John Moore

Asi nejslabsi kniha, co jsem od Moora cetla, ale i tak aspon za 4 hvezdicky je ok. Velice se mi libila, To se musi brat s nadhledem, ale jde to :D

16.12.2015 4 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Velmi dobre napsano, Hruzy valky lidi, je mooc knih o hruzach koncentraku, ale tady je to z druhe strany. A mel by si to precist kazdy, kdo dela politiku, proc nevalcit, A kazdopadne do maturitnich otazek tato kniha patri.

15.12.2015 5 z 5

Lilith: Had v trávě Lilith: Had v trávě Jack Laurence Chalker

Snad moje prvni Sci-fi a parada. Krasna zapletka, moc se mi libilo. Uz mam nachystane dalsi dily Vladcu diamantu a mooc se na ne tesim.

29.10.2015 5 z 5

Nohy z jílu Nohy z jílu Terry Pratchett

Parada, snad nejlepsi kniha od Pratchetta

09.10.2015 5 z 5