HancaB82 HancaB82 komentáře u knih

Bylo nebylo - Pohádky pro nejmenší Bylo nebylo - Pohádky pro nejmenší Božena Němcová

Pohádky Boženy Němcové nezklamou. Synovi jsem ráda četla a syn poslouchal. Kniha moc hezky ilustrovaná. :-)

22.05.2020 5 z 5

Čarovné Vánoce Čarovné Vánoce Heather Graham (p)

Knihu jsem si vzala v jedné knihobudce na nádraží, když jsme jeli na dovolenou na Šumavu. Na dovolené nakonec na její čtení nedošlo. Přivezla jsem si ji domů a doma mi nějakou dobu ležela v knihovně. Nakonec jsem se do ní začetla a přečetla ji. Zajímavý příběh a i zajímavě napsaná kniha. Jestli vám kniha leží doma v knihovně a dosud jste ji nečetli, začtěte se a nemusíte ji číst v čase Vánoc. :-)

22.05.2020 4 z 5

Medvídek z oravského lesa Medvídek z oravského lesa Vladimír Pazourek

Krásná knížka. Děti se z knížky dozví současně jaký je život medvěda v lese. V knize i krásné ilustrace.

18.03.2020 5 z 5

Smrtící byznys Smrtící byznys Hana Hindráková

Kniha mě hned vtáhla do děje. Ačkoli je to fiktivní příběh dotýká se skutečného problému, který si obyvatelé vyspělých zemí vůbec neuvědomují. Přitom doopravdy stačí jet jen na dovolenou do méně vyspělých zemí, onemocnět tam a jet tam i do jejich vyhlášené nemocnice a můžeme se s falešnými léky setkat. Při čtení knihy mě chvílemi dost mrazilo. Knihu jsem přečetla jedním dechem. Doporučuji k přečtení. Pokud je to první knížka od Hany Hindrákové, kterou jste přečetli, určitě si přečtěte i další, které napsala. I ostatní její knihy jsou poutavě napsané!

04.02.2020

Krysáci Krysáci Jiří Žáček

Knížka se mně a mým dětem líbila. Synovi se nejvíce líbila pohádka Úklid. Smál se jak skončili ve vysavači. :-) Určitě si přečteme i další knížku s příběhy Krysáků.

02.02.2020 5 z 5

Pan Sova Pan Sova Arnold Lobel

Knížky Arnolda Lobela svým dětem ráda čtu. Pan Sova se nám líbil. Mně osobně se líbil nejvíce příběh Divné boule a Měsíc :-).

02.02.2020 5 z 5

Knížkový pejsek Knížkový pejsek Jiří Kahoun

Zajímavé napsaná knizk. Hravou formou se děti seznamují se zvířátky. V jedné kapitole se pak i dozví jak vzniká knížka. První knížku, kterou jsme četli od pana J. Kahouna byla Zviratka z malinove paseky a musím rici,ze ta se nám líbila mnohem více. Knizkoveho pejska také, ale doporučujeme k přečtení. Syn dostal od k Vánocům od J. Kahouna knížku Medvidek Popo. Ještě jsme ji nečetli, ale jsme na ni zvědavý. :-)

23.01.2020 4 z 5

Dražba Dražba Danielle Steel

Velmi zajímavý příběh. Kniha se mi moc líbila.

22.01.2020 5 z 5

O mašince Tomášovi 4 O mašince Tomášovi 4 Wilbert Awdry

Děti, které mají rádi mašinku Tomáše a vlaky všeobecně tato knížka rozhodně nezklame. :-)

20.01.2020 5 z 5

Na útěku! Na útěku! Eva Lindström

Čekala jsem od knížky více.

17.01.2020 2 z 5

Kočičí pohádky před spaním Kočičí pohádky před spaním Nicola Baxter

Krásná kniha pohádek. Knížka se nám moc líbila. Moc pěkné ilustrace. V jedné pohádce se koťátka převléknou do oblečení rodičů. Syn se doma jednoho dne oblékl do mého oblečení. Při pohledu na něj jsem si říkala, koho mi to připomíná. Pak jsem si vzpomněla, že vypadá jak ty převlečená koťátka. :-) Začtěte se do knížky s dětmi také. :-)

13.01.2020 5 z 5

Medvědí pohádky před spaním Medvědí pohádky před spaním Nicola Baxter

Knihu mohu vřele doporučit. Krátké pohádky, ale po malé děti zcela délka pohádek stačí. Kniha též i moc hezky ilustrovaná. Synovi se kniha moc líbila.

13.01.2020 5 z 5

O kouzelné skříňce O kouzelné skříňce Martin Kunetka

Knížka se nám líbila. Z pohádek vždy vyplynulo nějaké poučení. Kniha i hezky ilustrovaná. Synovi se asi nejvíce líbila pohádka Kůň, který chtěl pomáhat.

13.01.2020 4 z 5

Pohádky na dobré spaní Pohádky na dobré spaní neznámý - neuveden

Klasické pohádky doplněné hezkými ilustracemi. Knížka se u nás osvědčila. Vzali jsme si ji na prodloužený víkend během něhož jsme knížku přečetli. Každý den jedna pohádka. Výhodou knížky je, že je na tvrdém papíře, mohou ji tak prohlížet i naši nejmenší čtenáři.

Jizvy na duši Jizvy na duši Sameen Ali

Neuvěřitelný příběh. Přečetla jsem ji téměř jedním dechem.

06.01.2020

Prasátko Peppa a její dobrodružství Prasátko Peppa a její dobrodružství Neville Astley

Knížka, která naše nejmenší milovníky prasátka Peppa nezklame. Synovi jsem přečetla, a pak si lehnul s knížkou, díval se na obrázky a příběh doslovně říkal. Vypadalo to jako, když knížku čte :-) Číst ještě neumí. Jsou mu teprve 4. :-)

Nezlomný Nezlomný Hana Hindráková

Nádherná knížka. Přečetla jsem během chvíle. Po přečtení si člověk říká, že se má dobře. Jinak je velice snadné ocitnout se na ulici, ale těžké je z ulice odejít života většiny lidí. Zajímalo by mě jak se daří hlavními hrdinovi dnes jsem i jeho sourozencum. Mohla by Hana Hindraková napsat nějaké pokracovani. :-)

Modrooký chlapec Modrooký chlapec Danielle Steel

Nádherná knížka od Danielly Steel. Přečetla jsem ji jedním dechem. :-) Moc hezky napsaná! Za mě jedna nejlepších.

Pouť Pouť Karina Schaapman

Krásná knížka. Určitě si přečteme i další knížky o myškách. :-)

Felix z nástupiště č. 1 Felix z nástupiště č. 1 Kate Moore

Pěkný příběh. Když jsem dočetla chtěla jsem si zabalit kufry a vydat se do Anglie na nádraží Huddersfield podívat se na kocoura Felixe :-)

07.05.2019 5 z 5