hanča34 hanča34 komentáře u knih

Můj příběh Můj příběh Michelle Obama

Označení bestsellerem sedí, byla jsem nadšená.

03.05.2020 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Závěr byl dlouhý a zbytečně morbidní

31.03.2020 4 z 5

Kdo tě zná Kdo tě zná Mary Higgins Clark

trochu předvídatelné

31.03.2020 3 z 5

Zmizení Samanthy Shipleyové Zmizení Samanthy Shipleyové Joy Fielding

Knihu jsem přečetla již podruhé, jak jsem časem zjistila. Ale stále se mi líbila a druhou polovinu jsem musela přečíst na jeden zátah.

21.02.2020 5 z 5

Dívka, která musí zemřít Dívka, která musí zemřít David Lagercrantz

Souhlasím s Iva2020, příliš mnoho postav, nepřehledné. Milénium to prostě není a nemůže být.

21.02.2020 2 z 5

Nehodná dcera rodu Smiřických Nehodná dcera rodu Smiřických Anna Březinová (p)

trochu středověká červená knihovna

01.02.2020 2 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Kniha čtivá i když detektivka to nebyla. Moje druhá kniha od autorky a líbila se mi. Zkusím další

20.01.2020 5 z 5

Štěstí napodruhé Štěstí napodruhé Jiří Stránský

První štěstí jsem nečetla, takže nemám návaznost. Ale ta atmosféra knihy byla krásná.

12.01.2020 4 z 5

Hana Mašková Hana Mašková Hana Kotíková

Zdálo se mi jako by to psal někdo z Blesku. Asi na podkladě faktů, ale to zpracování vedené snahou co nejvíce očernit Hančinu maminku, se mi nelíbilo.

12.01.2020 2 z 5

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

asi mně kniha moc nezaujala, když si po pár týdnech nemohu vzpomenout o čem vlastně byla

12.01.2020 1 z 5

Pane Bůh, tady Anna Pane Bůh, tady Anna Sydney George Hopkins

nedočetla jsem, raději si seženu audionahrávku, výborně to namluvila Bára Hrzánová a Aneta Langerová

12.01.2020 3 z 5

Náhradní dcera Náhradní dcera Lisa Gardner

Asi na rozdíl od ostatních názorů mně tato kniha zaujala až asi v jedné třetině. Trochu jsem tušila to rozuzlení, ale závěr byl strhující.

25.11.2019 5 z 5

Hana Hegerová  - Originální a svá Hana Hegerová - Originální a svá Michaela Košťálová

Kamarádko, čtenářko od Berouna, mluvíš mi z duše. Myslela jsem, že jen já se nad touto knihou pozastavuji, včera jsem se tím začala prodírat a říkala jsem si, že paní Hegerová by si zasloužila něco lepšího Možná to ani neautorizovala. Nakonec jsem prohlédla fotky a možná si nějaký úryvek přečtu, Takže souhlas, víc jak 2 hvězdičky si to nezaslouží. Lepší se jít projít k Berounce.

18.11.2019 1 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Způsobem psaní mně připomíná starší autorky jako Šmahelovou nebo i Loukotkovou. Pro mně velmi čtivé.

14.11.2019 5 z 5

Pražské jaro Pražské jaro Simon Mawer

Tak Skleněný pokoj to nebyl, ale číst se to dalo. Je to můj oblíbený autor.

27.10.2019 2 z 5

Svetr ze zbytků: Povídky o síle žít a odvaze vzdorovat osudu Svetr ze zbytků: Povídky o síle žít a odvaze vzdorovat osudu Milena Štráfeldová

Milena Štráfeldová je má oblíbená autorka. Dovede výborně psát a mně to vždy chytí za srdce.

27.10.2019 4 z 5

Málo času na život Málo času na život Camille Pagán

Tak právě takovou knihu jsem si potřebovala přečíst jako odpočinek po namáhavých dnech. Nezklamala mně.

27.10.2019 4 z 5

Až po uši Až po uši Jane Green

Přesně takovou knihu jsem do těch horkých dní potřebovala. Trošku růžová knihovna, ale ne úplná blbost.

24.07.2019 4 z 5

Mých 25 let v Provenci Mých 25 let v Provenci Peter Mayle

Škoda, že Mayle už nic nenapíše, četla jsem všechno. Mnohé z nich mám i doma a tato k nim patří.

22.07.2019 5 z 5

Stárnu a užívám si - Deník zralé ženy Stárnu a užívám si - Deník zralé ženy Virginia Ironside

Taky jsem si to užila, příjemná oddychovka

22.07.2019 4 z 5