hanča34 hanča34 komentáře u knih

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Myslím, že předchozí komentáře už toho řekly dost. Za mně velmi čtivá kniha a konec si může každý vysvětlit po svém. Zatím všechno od autorky se mi líbilo.

10.10.2020 5 z 5

Když v ráji pršelo Když v ráji pršelo Jan Otčenášek

Kdysi dávno jsem přečetla a byla nadšena. Určitě ji doma ještě někde mám. Ten pocit z té knihy mám dodnes.

06.10.2020 5 z 5

Dárek Dárek Cecelia Ahern

Skončila jsem v polovině a zbytek prolistovala. dobře jsem udělala.

06.10.2020 1 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Dopadla jsem úplně stejně jako Burnettka, do 100.strany jsem doufala, že mně kniha chytne, ale nestalo se.

06.10.2020 1 z 5

Chybíš mi Chybíš mi Harlan Coben

Tak tomu říkám detektivka s prvky thrilleru. Autor mně nadchnul, zkusím ještě další jeho knihy.

05.09.2020 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Autorka píše čtivě, ale ten konec se nekonečně táhl.

01.09.2020 4 z 5

Jakub Krčín z Jelčan Jakub Krčín z Jelčan Jaroslav Čechura

Je to kniha plná detailů z působení Jakuba Krčína pro Rožmberky. Nedá se číst jedním dechem, není to beletrie. Přesto z ní i laik pochopí nesporný přínos Krčína pro české rybníkářství.

Jsi tam, brácho? Jsi tam, brácho? Marek Herman

Povinná četba pro všechny lidi, zvláště pro ty, co se chtějí stát dobrými rodiči.

Sto zázraků Sto zázraků Zuzana Růžičková

Těžko něco smysluplného napsat, přečtěte si tento silný a lidský příběh. Velmi mně to zasáhlo.

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Tato kniha mně opět dostala. Asi čím jsem starší, tím více jsem romantická a nostalgická.

13.08.2020 5 z 5

Najdi ji Najdi ji Lisa Gardner

Zdlouhavé, opakující se, tak tak jsem to dočetla.

28.07.2020 2 z 5

Spolu i bez sebe Spolu i bez sebe Julie Cohen

Tahle kniha mně hodně vzala. Celý ten příběh je hodně silný, i když v průběhu druhé poloviny jsem předpokládala kam to dospěje a jaké je to největší tajemství.
Zvažuji, že si ji zakoupím a budu se k ní vracet.

28.07.2020 5 z 5

Jak voní láska Jak voní láska Julie Cohen

Knihu jsem nedočetla. Kdo chce číst Julii Cohen, ať čte tuto knihu první a pak Spolu i bez sebe. Jako by to byla jiná autorka. Naprosto nesrovnatelné.

28.07.2020

Xaver Xaver Marie Formáčková

Kdo si chce přečíst drby ze šoubyznysu pohledem Xavera, ať si to přečte.

09.07.2020 2 z 5

Ztracená Ztracená Joy Fielding

Po všech těch výborných knihách od Fieldingové, byla jsem touto trochu zklamána, zvláště ten konec mě nenadchl.

09.07.2020 3 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

Knihu jsem sice rychle přečetla, ale nadšení se nedostavilo. Nějaké překombinované a závěr pro mně nejasný. Nevím jestli jsem od autora něco četla, podívám se na předchozí díla.

21.06.2020 2 z 5

Zmizení Zmizení Lisa Gardner

Za mně spokojenost, bylo to napínavé a čtivé. Už jsem určitě od autorky něco četla a přečtu si další.

10.06.2020 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Za mně spokojenost, zkusím ještě nějakou knihu od pana Bryndzy. Hezké jméno

06.06.2020 4 z 5

Přítelkyně Přítelkyně Barbara Nesvadbová

Kniha na jeden krátký večer, taková oddychovka

07.05.2020 2 z 5

Vážka Vážka Michel Bussi

Protože je knihovna ještě zavřená, hledala jsem ve vlastních zdrojích a našla Vážku. Zřejmě jsem ji dostala pod stromeček. Vcelku čtivý příběh, jen bych ho trochu zkrátila.

03.05.2020 4 z 5