hanča34 hanča34 komentáře u knih

Červený adresář Červený adresář Sofia Lundberg

Kniha je prostý, obyčejný příběh jedné ženy. Ale hlavně o lásce a přátelství. V dnešní neklidné době je úžasné číst něco takového.

22.09.2023 5 z 5

Kdepak jsi, krásný světe Kdepak jsi, krásný světe Sally Rooney

Asi v polovině jsem myslela, že knihu nedočtu. Vynechávala jsem ty dopisy hlavních hrdinek. Ale nakonec se mi kniha docela líbila.

07.08.2023 4 z 5

Slepá ulička Slepá ulička Joy Fielding

Problém s knihami od Fieldingové je ten, že ji jednou dočtete. A to nechcete.

05.08.2023 5 z 5

Almužna jen pro bohaté Almužna jen pro bohaté Hana Marie Körnerová (p)

Určitě jsem četla od autorky lepší knihu jako např. Heřmánkové údolí. Ale jako letní oddychovka to šlo.

25.07.2023 3 z 5

Vtipné čtení o nezlomném duchu mladých lidí. Inspirace k návštěvě osečanského zámku.

21.02.2023 4 z 5

Ochráním tě Ochráním tě Peter May

Až na ten konec dobré.

16.02.2023 4 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Velmi čtivé, přečetla jsem téměř jedním dechem.

07.02.2023 5 z 5

Křižovatka života Křižovatka života Julianne MacLean

Byl to předvídatelný příběh, ale vůbec mi to nevadilo. Přesně takovou knihu jsem při léčbě nějaké virózy potřebovala.

02.12.2022 3 z 5

Verše potrhlé Verše potrhlé Jan Ledecký

Vtipné, jednoduché, krásné obrázky od Jonáše. Koupila jsem vnučce a hned přečetla.

27.11.2022 5 z 5

Až na ten konec dobrý Až na ten konec dobrý Pavel Tomeš

No, knihu jsem vrátila do knihovny pro další čtenáře a poslouchala audio na ČR 2. Dobře jsem udělala. Moc mně HLP neoslovil.

27.11.2022 2 z 5

Až uvidíš moře Až uvidíš moře Scarlett Wilková

Moje první e-kniha. Četla jsem u moře v Řecku a potvrzuji. Opravdu řecké ženy stojí hodiny v moři a povídají si. Ty moje dokonce zpívaly. Příště jedeme na Kefalonii.

14.10.2022 5 z 5

Třešně v rumu Třešně v rumu Michaela Janečková

Vtipné čtení o cestování po Kubě.

16.09.2022 5 z 5

Na loučení nebyl čas Na loučení nebyl čas Linwood Barclay

První polovina se mi zdála napínavější a logičtější. Pak to bylo zdlouhavé a složité. Jinak moje první kniha od autora, tak zkusím ještě další.

15.08.2022 3 z 5

Šest let Šest let Harlan Coben

Spokojenost až na ten závěr. Ale Coben psát umí.

12.08.2022 3 z 5

Až tady nebudu Až tady nebudu Linda Green

Není to jen takové prázdninové čtení jak jsem si nejprve myslela. Nutí to i k zamyšlení co kdyby člověk znal svou budoucnost.

30.07.2022 5 z 5

Černá skříňka Černá skříňka Michael Connelly

Stala jsem se fanouškem Connellyho, už druhá kniha mně nezklamala. Doporučuji Obhájce i film Lincoln Lawyer.

30.07.2022 5 z 5

Deník farářky Deník farářky Martina Viktorie Kopecká

Trošku jak souhrn blogů. Autorka se mi moc líbí, kniha už méně. Ale zase co se dá napsat v 33 letech.

30.07.2022 2 z 5

Léto v řecké taverně Léto v řecké taverně Tom Stone

Aspoň v duchu jsem se přenesla do Řecka. Recepty na konci knihy jsou super.

10.07.2022 4 z 5

Není to moje dcera Není to moje dcera Kate Hewitt

Začala jsem číst s tím, že to je taková růžová knihovna, ale udivilo mě jak mě nakonec příběh chytl i dojal. Zkusím další knihy autorky.

29.06.2022 5 z 5

Obhájce Obhájce Michael Connelly

Velmi čtivá a napínavá krimi. Najdu další knihy od autora.

25.06.2022 5 z 5