hanča34 hanča34 komentáře u knih

Nebe nemá dno Nebe nemá dno Hana Andronikova

Už teď vím, že knihu nedočtu, vzhledem k tématu a protože vím jak autorka dopadla.Mrzí mně to a za to, že je to rodačka ze Zlína dávám 3 hvězdy.

03.08.2017 3 z 5

Vzpomínky, co neuletí Vzpomínky, co neuletí Hana Andronikova

Myslím, že už jsem knihu kdysi četla, ale stále se mi líbí

03.08.2017 4 z 5

Zraju jako víno Zraju jako víno Virginia Ironside

Souhlasím s lidunkou1, jsem spokojena a doporučuji všem nad 60

03.08.2017 5 z 5

Žluté oči vedou domů Žluté oči vedou domů Markéta Pilátová

Markéta Pilátová mne nadchla Baťou v džungli. Tady jsem si trochu pletla ty hrdinky, ale nakonec jsem se začetla.

23.07.2017 3 z 5

Ani později, ani jinde Ani později, ani jinde Delphine de Vigan

Autorka pro mne neznámá a hned mě mile překvapila. Téměř reportážní styl, to mi vyhovuje. Navíc situaci s kanceláří u záchodků jsem zažila jako brigádnice v mém bývalém zaměstnání. Úžasný přehled přes kolegy!

23.07.2017 4 z 5

Pavel Pafko: Šlo to skoro samo Pavel Pafko: Šlo to skoro samo Pavel Pafko

obdiv k chytrému a skromnému člověku

10.07.2017 5 z 5

Létala jsem za sluncem Létala jsem za sluncem Paula McLain

Niknikita to vyjádřila za mně, se vším souhlasím. tato kniha chytí za srdce.

10.07.2017 5 z 5

Takoví jsme byli Takoví jsme byli Juliet Ashton

Kniha vzbudila různé protichůdné emoce a to mám ráda, mně pohladila po duši.

21.06.2017 5 z 5

S Baťou v džungli S Baťou v džungli Markéta Pilátová

Ta to kniha mně jako Zlíňačku úplně nadchla a podívám se po dalších knihách od této autorky. Je fakt, že i po sametové revoluci se neslo Zlínem, že J.A.Baťa byl zrádce a kolaborant. Jsem ráda, že to takto někdo sepsal a navíc autorku učí český jazyk v Brazílii. Klobouk dolů!

21.06.2017 5 z 5

Co to bude? Co to bude? Táňa Keleová-Vasilková

Přesně takovou knihu jsem teď potřebovala číst. i když obsahuje tragické momenty, člověk nějak cítí, že to bude mít dobrý konec.

31.05.2017 3 z 5

Desátý kruh Desátý kruh Jodi Picoult

Možná zatím nejlepší kniha co jsem od Jodi četla. Nic bombastického, ale to se mi na ní právě líbilo. Na rozdíl od jiných čtenářů, kteří asi čekali něco převratného.

29.05.2017 5 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Kniha je určitě bohatší než film, ale víc než 3 hvězdičky mi nevyšly. Film má navíc logičtější konec.

13.05.2017 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Díky tomu, že jsem první viděla film a pak teprve četla knihu jsem se v ní orientovala velmi dobře. Řekla bych, že jak film tak kniha jsou srovnatelně dobré.

08.05.2017 4 z 5

Nejsem jako vy Nejsem jako vy Jodi Picoult

Knihu jsem četla hlavně během deštivé dovolené, takže jsem ji přečetla víceméně jedním dechem. Hlavně jsem obdivovala autorčinu znalost o lidech , kteří mají Aspergerův syndrom. Příběh správně gradoval a i když se dal poskládat z informací, které člověk měl, přesto vás udržoval v napětí až do konce. z Jodi jsem docela nadšená, budu její knihy číst dál.

01.05.2017 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Jako obvykle se hodnocení pohybuje od 2 do 5 hvězdiček, za mně 5. Nic jsem s ničím nesrovnávala, jen jsem se nechala unášet příběhem. Bohužel už jsem od autorky snad všechno četla, aspoň to co bylo přeloženo. Vzhledem k jejímu věku snad ještě něco napíše.

23.04.2017 5 z 5

Láska mezi písmenky Láska mezi písmenky Jodi Picoult

Spíš než přečteno bych měla zaškrtnout nepřečteno, ale tato kategorie chybí. Asi je tato kniha spíše pro nějaké náctileté.

19.04.2017 2 z 5

Důkazy jejího života Důkazy jejího života Markéta Hejkalová

Nějak mně tato kniha nijak neobohatila. Jen díky tomu, že měla jen 156 stran jsem ji dočetla.

19.04.2017 2 z 5

Vše, co jsme si nikdy neřekli Vše, co jsme si nikdy neřekli Celeste Ng

Myslím, že tady ostatní vypsali docela přesně. Dvakrát jsem sice čtení přerušila a odešla k jiným knihám, ale nakonec dočetla. Jeden z důvodů byl, že těsně před tím jsem četla knihu od Joy Fieldingové s velmi podobným příběhem. Ale tahle je tíživější.

18.04.2017 4 z 5

Teď neplač Teď neplač Joy Fielding

Přečetla jsem už po druhé asi po 15 letech, ale pořád výborná Joy.

17.04.2017 5 z 5

Odpusťte mi, váš Leonard Odpusťte mi, váš Leonard Matthew Quick

Kniha se mi moc líbila a dopadla tak, jak jsem doufala, že dopadne. Svět dospívajících není vůbec jednoduchý, zvláště když máte takovou rodinu jako Leonardo.

13.04.2017 5 z 5