hanap hanap komentáře u knih

Jezero Jezero Tadej Golob

Zajímavý námět, ale občas dost hluchá místa.

17.03.2024 3 z 5

Mrtvý v kostele Mrtvý v kostele Nadine Matheson

Kniha se mě líbila, zajímavý námět.

08.03.2024 5 z 5

Démon ze sídliště Démon ze sídliště Iva Hadj Moussa

Poslechla jsem si audio nahrávku v ČR. Když jsem si zvykla na jazykové výrazy těch kluků a zaposlouchala se, líbilo se mě to.

07.03.2024 4 z 5

Nevíš dne, nevíš hodiny Nevíš dne, nevíš hodiny Dominik Dán

Děkuji Črozhlasu za příjemný zážitek. Dominik Dán a jeho detektivové v čele s
det. Krauzem nezklamou.

06.03.2024 5 z 5

Adam ze Zbraslavi a případ královské dcery Elišky Adam ze Zbraslavi a případ královské dcery Elišky Hana Whitton (p)

Moc pěkné čtení.

17.02.2024 4 z 5

Až najdu klíč Až najdu klíč Alex Ahndoril (p)

Měla jsem velmi nízké očekávání, podle komentářů. Nakonec jsem byla docela i spokojená. Není to žádný trhák, vraha jsem neodhalila, konec mě překvapil. Julii jsem si neoblíbila, jejího partnera mě bylo téměř líto. Pokračování si rozmyslím.

11.02.2024 3 z 5

Přijde kůň do baru Přijde kůň do baru David Grossman

Poslouchala jsem audio. Zpočátku jsem byla trochu rozpačitá, ale jak se děj posunoval bylo to lepší a lepší. Místy mě to vhánělo slzy do očí a když příběh skončil musela jsem ještě dlouho vstřebávat co jsem právě s touto četbou zažila. Musím zmínit, že to krásné nečetl Hanuš Bor. Děkuji za úžasný zážitek

10.02.2024 5 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Velmi povedené, při čteni jsem se dobře bavila.

19.01.2024 5 z 5

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

Poslouchám na Český rozhlas. Je to krásně napsané a výborně načtené.

31.12.2023 5 z 5

Šepot z lesa Šepot z lesa Kateřina Surmanová

Na knížku jsem se těšila, protože děj je zasazen do Orlických hor a okolí odkud pocházím. Trochu mě vadila zkomolená jména obcí a měst Také se podle mě děj hrozně táhl a na konci knihy zase aspoň jedna kapitola s očištěním hlavního hrdiny chyběla.

10.12.2023 3 z 5

Kazatel Kazatel Camilla Läckberg

Zajímavé, napínavé. Četba této knihy mě bavila.

12.11.2023 4 z 5

Bohové viny Bohové viny Michael Connelly

Moc pěkné, ani v pátém díle o advokátovi Mickey Haller nechybělo napětí. Vhled do soudní síně a příprava na proces mě fascinují.

22.10.2023 5 z 5

Pátý svědek Pátý svědek Michael Connelly

Velmi obratný obhájce Mickey Heller a jeho tým

07.10.2023 5 z 5

1945: Léto běsů 1945: Léto běsů Miloš Doležal

Děsuplná součást naší historie. Jsem ráda, že jsem se těmito příběhy mohla seznamit.

05.10.2023 5 z 5

Uteč, dokud můžeš Uteč, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Hmm, nevím co napsat, thrillery mám ráda, ale tenhle se mě zdál hodně "přitažený za uši ", Pochválím čtivou formu knihy. Přečtete si ji uvidíte.

20.09.2023 3 z 5

Na šábes se nevraždí Na šábes se nevraždí Petr Eidler

Zajímavé téma, dobře zpracované. Sympatický vyšetřovatel rozpletá staré křivdy. Uvědomila jsem si, že i když jsem přečetla hodně knih na téma holokaustu , o poválečných osudech těchto těžce zkušených lidí vím jen málo.

14.09.2023 5 z 5

Rozsudek ráže 9 Rozsudek ráže 9 Michael Connelly

Strhující čtení.

09.09.2023 5 z 5

Advokát Advokát Michael Connelly

Výborná krimi ze soudních síni .

04.09.2023 5 z 5

Předloha pro vraždu Předloha pro vraždu Eva Mašková

Výborná česká detektivka. Mám ráda tuto edici.

27.08.2023 4 z 5

Skoro úplně normální Skoro úplně normální Hannah Sunderland

Ta Effi byla že začátku na zabití, ale jak jsem postupovala se čtením jsem si ji oblíbila a celou knihu hodnotím hodně kladně. 5.Moc jsem si to čtení užila.

26.08.2023 5 z 5