hanap hanap komentáře u knih

Stane se včera Stane se včera Gillian McAllister

Není to úplně můj šálek čaje, moc mě to nebavilo.

22.04.2024 3 z 5

Vzplanutí Vzplanutí Jiří Březina

To bylo něco, poslouchala jsem audio četbu. Líbí se mě jak Tomáš Volf trpělivě pátrá a hledá pravdu. Příběh plný napětí.

21.04.2024 5 z 5

Letenka do neznáma aneb Rozhovory přes oceán Letenka do neznáma aneb Rozhovory přes oceán Vladimír Kroc

Pěkně popsaný životní osud jedné milé a statečné ženy, která odjela nalehko z domova do světa a neztratila se v něm.

18.04.2024 5 z 5

Malibu v plamenech Malibu v plamenech Taylor Jenkins Reid

Pěkný příběh.

14.04.2024 4 z 5

Carrie Soto se vrací Carrie Soto se vrací Taylor Jenkins Reid

Krásná kniha, už obálka nás upoutá. Nádherně vystavěný příběh úspěšně tenistky a otce a trenéra v jedné osobě. Autorka nás zavede na tenisové dvorce a rozvine úžasný příběh.

05.04.2024 5 z 5

Chalupa Chalupa Pavlína Křivánková

Poslouchám jako audio v Českém rozhlase, krásně napsaný příběh a výborně načtený.

30.03.2024 5 z 5

Jezero Jezero Tadej Golob

Zajímavý námět, ale občas dost hluchá místa.

17.03.2024 3 z 5

Mrtvý v kostele Mrtvý v kostele Nadine Matheson

Kniha se mě líbila, zajímavý námět.

08.03.2024 5 z 5

Démon ze sídliště Démon ze sídliště Iva Hadj Moussa

Poslechla jsem si audio nahrávku v ČR. Když jsem si zvykla na jazykové výrazy těch kluků a zaposlouchala se, líbilo se mě to.

07.03.2024 4 z 5

Nevíš dne, nevíš hodiny Nevíš dne, nevíš hodiny Dominik Dán

Děkuji Črozhlasu za příjemný zážitek. Dominik Dán a jeho detektivové v čele s
det. Krauzem nezklamou.

06.03.2024 5 z 5

Adam ze Zbraslavi a případ královské dcery Elišky Adam ze Zbraslavi a případ královské dcery Elišky Hana Whitton (p)

Moc pěkné čtení.

17.02.2024 4 z 5

Až najdu klíč Až najdu klíč Alex Ahndoril (p)

Měla jsem velmi nízké očekávání, podle komentářů. Nakonec jsem byla docela i spokojená. Není to žádný trhák, vraha jsem neodhalila, konec mě překvapil. Julii jsem si neoblíbila, jejího partnera mě bylo téměř líto. Pokračování si rozmyslím.

11.02.2024 3 z 5

Přijde kůň do baru Přijde kůň do baru David Grossman

Poslouchala jsem audio. Zpočátku jsem byla trochu rozpačitá, ale jak se děj posunoval bylo to lepší a lepší. Místy mě to vhánělo slzy do očí a když příběh skončil musela jsem ještě dlouho vstřebávat co jsem právě s touto četbou zažila. Musím zmínit, že to krásné nečetl Hanuš Bor. Děkuji za úžasný zážitek

10.02.2024 5 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Velmi povedené, při čteni jsem se dobře bavila.

19.01.2024 5 z 5

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

Poslouchám na Český rozhlas. Je to krásně napsané a výborně načtené.

31.12.2023 5 z 5

Šepot z lesa Šepot z lesa Kateřina Surmanová

Na knížku jsem se těšila, protože děj je zasazen do Orlických hor a okolí odkud pocházím. Trochu mě vadila zkomolená jména obcí a měst Také se podle mě děj hrozně táhl a na konci knihy zase aspoň jedna kapitola s očištěním hlavního hrdiny chyběla.

10.12.2023 3 z 5

Kazatel Kazatel Camilla Läckberg

Zajímavé, napínavé. Četba této knihy mě bavila.

12.11.2023 4 z 5

Bohové viny Bohové viny Michael Connelly

Moc pěkné, ani v pátém díle o advokátovi Mickey Haller nechybělo napětí. Vhled do soudní síně a příprava na proces mě fascinují.

22.10.2023 5 z 5

Pátý svědek Pátý svědek Michael Connelly

Velmi obratný obhájce Mickey Heller a jeho tým

07.10.2023 5 z 5

1945: Léto běsů 1945: Léto běsů Miloš Doležal

Děsuplná součást naší historie. Jsem ráda, že jsem se těmito příběhy mohla seznamit.

05.10.2023 5 z 5