hanap hanap komentáře u knih

Dívej se, jak zemře Dívej se, jak zemře Anna Bagstam

Mně se to moc líbilo,

16.10.2021 4 z 5

Nejhorší obavy Nejhorší obavy Michal Sýkora

Marie Výrová, další skvělá česká detektivka. Napínavá do posledního slova. Přála bych si jiný konec, ale i takový je život. Tleskám pane Sýkora.

30.09.2021 4 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Napínavý az mrazivý detektivní příběh. Dvojice vyšetřovatelů mě bavila.

28.09.2021 4 z 5

Dáma z komparzu Dáma z komparzu Inna Rottová - Mirovská

Kapitánka Hronová vyšetřuje vraždu bývalé tanečnice, mnoho podezřelých postav podivně spolu propletených. Trochu "ukecaný" příběh.

24.09.2021 3 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Červená knihovna, snaživá dívka-zápletka- konec dobrý všechno dobrý. A protože mám zrovna období, kdy jsem potřebovala číst něco takového, tak za mě dobrý.

21.09.2021 3 z 5

Městečko Virgin River Městečko Virgin River Robyn Carr

Viděla jsem seriál na Netflix a moc se mě líbil, tak jsem začala shánět knihu, abych porovnala knihu a seriál.
Nyní nevím co se mi líbilo víc. Seriál se vůbec nedrží předlohy jen postavy jsou stejné, ale osudy jsou jiné a přesto to bylo to super. Kniha je taky moc pěkná I když trochu jiná než jsem čekala.

12.09.2021 5 z 5

Bude to bolet, doktore? Bude to bolet, doktore? Adam Kay

Občas vtipné, dost odborné

02.09.2021 3 z 5

Vražda v lázních Skalka Vražda v lázních Skalka Jarmila Pospíšilová

Dobré čtení na pohodu.

31.08.2021 4 z 5

Ani později, ani jinde Ani později, ani jinde Delphine de Vigan

Dva lidé, dva tíživé osudy, potkají se, pomohou si,... Utlá knížka a tolik otázek k přemýšlení.

28.08.2021 4 z 5

Dárek na rozloučenou Dárek na rozloučenou Teresa Driscoll

Krásně dojemný příběh lásky, bolestí a hledání.

27.08.2021 4 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Zajímavě napsaná detektivka, napínavá, postupně odkrývá co se stalo s Annou. Jsem spokojená.

24.08.2021 4 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

(SPOILER) Kniha a příběh, který popisuje se mně moc líbil. Film jsem neviděla tak nejsem ovlivnená. Miluju napínavé knihy s dobrým koncem. Doporučuji.

21.08.2021 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Napínavé, výborný triler.

19.08.2021 5 z 5

Od mamuta k modelce - Třicet kilo radostí a starostí Od mamuta k modelce - Třicet kilo radostí a starostí Barbora Walterová Benešová

Kniha mě pobavila a toho si cením. Kladně hodnotím vtipnost a lehkost textu.
Protože váhu řeším celý svůj život, tak jsem ji fandila, že to dokázala.

15.08.2021 4 z 5

Marta spí Marta spí Romy Hausmann

Prvních sto stran bylo pro mě docela utrpení, až když jsem se pročetla asi do poloviny knihy začalo mě to dávat smysl. Ke konci mírné zlepšení. Proplétání časové linky činí ve vyprávění pořádný chaos. Postavy v knize a jejich životní příběh jsou málo srozumitelné, musela jsem se vracet k předchozím kapitolám, abych si ujasnila jejich místo v dějí.

13.08.2021 3 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

(SPOILER) Pěkně, kniha drží tempo, napětí by se dalo krájet.
Mám přečteny všechny díly této série a řekla bych, že je to čím dál tím lepší.

28.07.2021 4 z 5

Peklověk Peklověk Eva Brabcová

Tato knížka mě hodně bavila. Vtipně vypráví o životě jedné single skoro padesátnice. Moc pěkné čtení

15.07.2021 5 z 5

Bretaňské poměry Bretaňské poměry Jean-Luc Bannalec (p)

Jsem v půlce a od rozhodnutí knihu odložit mě zabránily předchozí komentáře, vás kteří jste knihu dočetli. Pomalé, napětí na druhé straně textu knihu opustilo také. Jediné co se mi líbí je moje a komisařova láska ke kávě. No a nakonec to dobře dopadne

12.07.2021 3 z 5

Kosa a kámen Kosa a kámen Jarmila Pospíšilová

Detektivní příběhy z českého venkova čtu velmi ráda. Pani Pospíšilová je píše výborně. Těším se na další příběh s Marii Kovandovou.

05.07.2021 4 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

To byla jízda a překvapivé rozuzlení.

30.06.2021 4 z 5