hanap hanap komentáře u knih

Čas primadon Čas primadon Naďa Horáková

Pěkný příběh, bylo to hezké čtení. Jednu hvězdičku bych přidala za ty hodinky. Primky mě provázely celým mládím a za spoustu míst z mého rodného města NMnM. Děkuji

08.07.2022 5 z 5

Skleněné domy Skleněné domy Louise Penny

(SPOILER) Skleněné domy - tento díl nutí hodně přemýšlet a být součástí vnitřního boje Armanda Gamache o pravdě a lži a křivé přísaze u soudního přelíčení.
Trochu jsou potlačeny ostatní postavy z oblíbené vesničky.

06.07.2022 4 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Jodi Picolt a její knihy mám moc ráda. Román Vypravěčka je poutavé dílo a přes množství stran jsem ho zhltla jako malinu. Příběhů z koncentračních táborů jsem přečetla už hodně a vždy mě upřímně děsí co si lidé mohou udělat, když mají tu zvrácenou moc.
Linka se Sage je taky zajímavá.

10.06.2022 4 z 5

Pod hladinou Pod hladinou Rachel Caine (p)

Pěkná série s hlavní hrdinkou Gwen.
Nervy drasajici další příběh, kdy jde o život Gwen, ale ostatním členům rodiny. Dobře se kniha čte a téměř se nedá odložit. Kdoví jak by vypadal pátý díl.

28.05.2022 4 z 5

Proti proudu Proti proudu Rachel Caine (p)

Napínavé od začátku až do konce. Stejně jako v prvním díle je Gwen ve velkém nebezpečí, ale je to lvice a rve se o bezpečí svých dětí.

21.05.2022 5 z 5

Na dně Na dně Rachel Caine (p)

Výborně napsaný triller, dramatický od začátku až do konce. Moje typy se nepovedly. O to víc jsem spokojená.

14.05.2022 5 z 5

Bílá Voda Bílá Voda Kateřina Tučková

Jsem ráda, že jsem si tuto knihu přečetla.

10.05.2022 5 z 5

Sněžný anděl Sněžný anděl Anki Edvinsson

Na severskou krimi asi málo propracované. Nějak s tím hodnocením nevím rady.

16.04.2022 2 z 5

Zubař Zubař Tim Sullivan (p)

Detektivní román se mně moc líbil. Poté co jsem přijala Georga Grosse za svého oblíbeného vyšetřovatele jsem si příběh jen užívala. Uvěřitelné, napínavé a pro mě překvapivý pachatel. ( můj tip byl jiný )

20.03.2022 4 z 5

Až ji najdou Až ji najdou Lia Middleton

(SPOILER) Začalo to jako nehoda. Potom se kupi lež jedna na druhou,..
Autorka, řekla bych až mistrně proplétá a poodkrývá a stupňuje napětí. Za mě výborně napsaný příběh.

28.02.2022 4 z 5

Poslouchala jsem jako četbu v rozhlasu. Nádherné provedení v podání pí. Smutné a p. Hanuše. Úžasný zážitek

15.02.2022 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

To byl pořádný "nervák". Detektiv Robert Hunter a jeho kolega se stávají moji oblíbení
vyšetřovatelé.

04.02.2022 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Drsné, napínavé, čtivé.

26.01.2022 5 z 5

Apatykář Apatykář Lucie Hlavinková

Přecitlivělý mladý lékárník František, poznamenaný výchovou v rodine si hledá svoji cestu v životě, má nakonec štěstí kluk jeden.

15.01.2022 3 z 5

Cop Cop Lætitia Colombani

Tři ženy, tři osudy, tři velmi odlišné lokality .
Přesto si jsou tak podobné, svoji houževnatostí dosáhnout svého cíle a bojovat za své ideály.

29.12.2021 5 z 5

Nezapomeň na mě Nezapomeň na mě Lesley Pearse

Příběh Mary Broadove, je o negramotné, ale bystré a podnikavé dívce je napsán podle skutečné události. Kdysi, hodně dávno jsem viděla film a to mě přimělo přečíst si knihu. Hezky strávený čas s touto knihou.

13.12.2021 5 z 5

Auris Auris Vincent Kliesch

Po hodně dlouhé době jsem četla knihu ve slovenštině, po pár stránkách jsem propadla napinavemu ději, že už jsem to ani nevnímala. Je to výborně napsaný triler, napínavý, plný zvratů rychle ubíhající.

04.12.2021 5 z 5

Volání z hlubin Volání z hlubin Tanya Stewner

Moc pěkná knížka pro nejen náctileté.

27.11.2021 5 z 5

Šamanský bubínek Šamanský bubínek Jarmila Pospíšilová

Dobrý detektivní příběh, příjemné čtení, gradujici k rozuzlení.

20.11.2021 4 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman