hanap hanap komentáře u knih

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Poslouchala jsem audio četbu. Díky skvělému přednesu, docela dobrý. Mám jen pocit, že už jsem něco podobného četla (slyšela).

15.02.2023 3 z 5

Jelení vršek Jelení vršek Hana Marie Körnerová (p)

Krásné. I pro mě je autorka nová. Kniha je napínavá a zasazena do drsné doby. Moc jsem čtení této knihy užila.

06.02.2023 5 z 5

Café Groll Café Groll Jan Štifter

Děkuji ČR2, zajímavé vyprávění, citlivě načteno. Příjemný zážitek.

03.02.2023 4 z 5

Popel všechny zarovná Popel všechny zarovná Dominik Dán

Mám od Dominika Dána přečteno již několik knih, tato " Popel všechny zarovná " poslouchám jako audioknihu a je to pro mě zatím nejlepší díl, ale ještě jich mám hodně před sebou. Vynikající je Marian Geišberg, který knihu načetl.

02.02.2023 5 z 5

Strmý pád Strmý pád Linda Castillo

Opět poutavé čtení o náčelníci Kate Burkholderove a amišské komunitě. Doporučuji.

28.01.2023 5 z 5

Skočný příliv Skočný příliv Rolf Börjlind

Krásný, krásně vystavěný příběh. Poslouchala jsem audio četbu, výborný p Stránský I pí. Krausová.

27.01.2023 5 z 5

Palec a selská pýcha Palec a selská pýcha Jarmila Pospíšilová

Výborná česká detektivka. Uvěřitelný příběh komplikovaných rodinných vztahů a majetků.

14.01.2023 4 z 5

Slib mlčení Slib mlčení Linda Castillo

Napínavé do posledního slova. Nenašla jsem slabé místo.

29.12.2022 5 z 5

Sára Sára Dominik Dán

Hodně dramatický, propletený, místy i humorný příběh, který udrží čtenáře u knihy napětí. Jeden z nejlepších od autora.

16.12.2022 5 z 5

Jak si zamilovat Vánoce Jak si zamilovat Vánoce Karen Schaler

Milé čtení o vánocich a přípravách na ně, také o soucitu s chudými a hlavně o lásce.

10.12.2022 3 z 5

Šedý muž Šedý muž Mark Greaney

(SPOILER) Poslouchala jsem audio, hodně mrtvých, hlavní hrdina prokoukne všechny intriky a odráží neohroženě útoky na jeho osobu a i když hodně potlučený, vyjde z toho jako vítěz.
Za mě dobrý.

07.12.2022 4 z 5

Poslouchala jsem nádherně zpracované audio na irozhas. Hrůzy o kterých se dovídáme po tak dlouhé době. Ve mně to zanechává hlubokou vzpominku na toto vyprávění. Děkuji paní Lednické, za tak poutavý román.

24.11.2022 5 z 5

Dětem Dětem Josef Lada

Tuto knihu jsem jako malá čtenářka dostala k vánocům a nyní ji čtu vnoučkovi. Jak ten čas letí a knížka nás stále baví.

07.11.2022 5 z 5

Přímo před nosem Přímo před nosem Jeffrey Archer

(SPOILER) Detektiv Warwick v druhém díle je už platným členem policie. Je povýšen a přeložen do proti drogové jednotky.

02.11.2022 3 z 5

Kdo neriskuje... Kdo neriskuje... Jeffrey Archer

Poslouchám jako audio v podání Václava Knopa.
Příjemná společnost k práci. Detektiv Warwick je sympatický mladý muž a jeho práce u policie mě docela baví.

02.11.2022 3 z 5

Poslední hřebík Poslední hřebík Stefan Ahnhem

Bohužel jsem začala posledním dílem, takže honem začít od začátku. Myslím, že to stojí za to.

24.10.2022 4 z 5

Žiješ iba dvakrát Žiješ iba dvakrát Dominik Dán

Napínavý a uvěřitelný Dominik Dán. Stále si udržuje vysokou kvalitu textu, Jsem zvědavá, kdy si Richard Kraus a jeho kolegové propijou játra.

20.10.2022 4 z 5

Smrtící lék Smrtící lék Mahi Cheshire

Měla jsem velká očekávání, kniha mě nezaujala, dočítám jen silou vůle.

27.07.2022 2 z 5

Sucho Sucho Jane Harper

Výborně napsaný trller, atmosféra va městě je horká jako počasí. Výborné čtení do dnešních tropických dní. Čtu další díl.

21.07.2022 5 z 5

Ztracený v pustině Ztracený v pustině Jane Harper