hanap hanap komentáře u knih

Pod Palcem Pod Palcem Jarmila Pospíšilová

Není co dodat, uvěřitelný krimi příběh.

29.05.2023 4 z 5

Inspektor s velkým mozkem Inspektor s velkým mozkem František Niedl

Třetí pokračování inspektora Prévita a stále skvělé čtení, děkuji.

27.05.2023 5 z 5

Inspektor s velkým ptákem Inspektor s velkým ptákem František Niedl

Druhý díl snad ještě lepší než první. Mám ráda tento druh humoru. Inteligentní, vtipný a ještě vyřeší a pochytá zločince.

25.05.2023 5 z 5

Inspektor Prevít Inspektor Prevít František Niedl

Inspektor Prévit, pan autor se mně trefil do chuti po vtipné knize. Děkuji bylo pěkné počtení.

25.05.2023 4 z 5

Volání o pomoc Volání o pomoc Wendy Dranfield

Výborně, už se těším na pokračování.

10.05.2023 5 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Wendy Dranfield

Mě se tato krimi líbila, dobrá zápletka, sympatický pár vyšetřovatelů, překvapivé rozuzlení.

09.05.2023 5 z 5

Zákon neviny Zákon neviny Michael Connelly

Mám ráda příběhy ze soudních síni a tento je výborně napsaný. Časem si výhledám I předchozí díly.

04.05.2023 5 z 5

Na seznamu smrti Na seznamu smrti Jack Carr

(SPOILER) Audio, výborně načetl Zdeněk Hruška. Příběh posluchače ( čtenáře) neustale udržuje v napětí. Hlavní hrdina v krátké době utrpí tak velké osobní ztráty, přátel, rodiny, vlastního zdraví. Proto je pro mě uvěřitelné, že jediné co mu zbývá je pomsta.

28.04.2023 5 z 5

Promlčení Promlčení Jiří Březina

Poslouchám audio verzi, dobře zpracovaný příběh vyhnání, na který by někteří rádi zapomněli a jiní zapomenout nemůžou.

21.04.2023 4 z 5

Ke dnu Ke dnu Anna Bolavá (p)

Poslouchám audio verzi na "můj rozhlas". Zvláštní příběh, lidí na malém městě, Autorka postupně rozplétá příběh podivných lidiček. Za mě dobré.

18.04.2023 4 z 5

Dallas 63 Dallas 63 Stephen King

Dallas 63, to se hodně povedlo, moc pěkné čtení.

18.04.2023 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Zajímavá, napínavá, brutální, 272 stran nervů a naděje. Dobrý.

02.04.2023 3 z 5

Návrat Krále Šumavy Návrat Krále Šumavy David Jan Žák

Poslouchám audio, dramatické, napínavé, lidské, velký zážitek.

29.03.2023 5 z 5

Bývali jsme bratři Bývali jsme bratři Ronald H. Balson

Ze začátku jsem byla stejně jako Catherine netrpělivá, děj se mě zdál pomalu plynout, ale v knize se stupňuje napětí a na závěr až dojetí. Kniha se dobře čte, doporučuji.

25.03.2023 5 z 5

Angličan Angličan David Gilman

Poslouchám audio skvěle načtené panem Vyorálkem. Je to doslova pecka. Doporučuji všem kdo rád čte trilery, tento je vysoko na žebříčku.

08.03.2023 5 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Pavouk, dlouhé, hodně překomplikované, přesto dramatické, až moc mrtvých, přesto vás to nutí číst dál. Myslím že, jejich předchozí knihy se mně líbily víc.

04.03.2023 4 z 5

Venuša zo zátoky Venuša zo zátoky Dominik Dán

Další skvělá krimi, hodně drsné, napínavé vyprávění.

28.02.2023 4 z 5

Anděl v podsvětí Anděl v podsvětí Juraj Červenák

Poslouchám jako audio četbu, moc pěkné. Vyhledám si předchozí díly, těším se na kapitána Steina.

26.02.2023 4 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Poslouchala jsem audio četbu. Díky skvělému přednesu, docela dobrý. Mám jen pocit, že už jsem něco podobného četla (slyšela).

15.02.2023 3 z 5

Jelení vršek Jelení vršek Hana Marie Körnerová (p)

Krásné. I pro mě je autorka nová. Kniha je napínavá a zasazena do drsné doby. Moc jsem čtení této knihy užila.

06.02.2023 5 z 5