haluz haluz komentáře u knih

Řezník Řezník Thomas Laird

Asi jsem to četla ve špatnou dobu. Prostě po loutkovém divadle, zimním ohni, opičím vrahovi, kříďákovi.... mi tam něco chybělo.. Něco důležitýho co mě nutí číst a číst a číst ... Za mě teda bohužel nee

19.03.2021 3 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Pááááni, ta ženská díl od dílu zvyšuje laťku... chvílemi mi fakt hodně mrazilo a chvílemi mi ukáplo několik slziček... mazec... už aby vyšel další díl!!!

04.08.2017 5 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Perfektní.. dokonalé.. prostě NESBO :D

05.06.2017 5 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Četlo se to dobře, rychle to odsýpalo.. ale ten konec mě celkem zklamal - takže lepší průměr

08.03.2017 3 z 5

Království za story Království za story Petr Šabach

Jedna hvězdička za první příběh, který jediný mě pobavil

13.02.2017 1 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Jak už psalo hodně lidí přede mnou, chtěla jsem jednu hvězdičku ubrat za to opakování Miiných schíz a Holgerovy famílie z předchozího dílu... ale zase mi zápletka přišla zajímavější a propracovanější - takže dávám plný počet a jsem zvědavá na další díl... snad už nebude další "Mio pojď"

09.12.2016 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Waaaauuuuu... tak toto snad předčilo první díl! Za plný počet a všem můžu jen doporučit!

09.12.2016 5 z 5

Zahrada bestií Zahrada bestií Jeffery Deaver

Můj asi nejoblíbenější Deaver :)

11.11.2016

Vražedná míle Vražedná míle Tony Black

Bohužel jsem si koupila rovnou dva díly od tohoto autora. I když jsem myslela, že druhý ani nepřečtu, nakonec jsem se do toho pustila a překvapení se nekonalo - snad ještě horší než jednička!!! Dočetla jsem jenom proto, že jsem přeskakovala ty pasáže kde pan vyšetřovatel přemýšlí... víc od tohoto autora opravdu ne!

03.11.2016 odpad!

Pravda krvácí Pravda krvácí Tony Black

Tak tuhle knihu jsem málem ani nedočetla - neskutečně nesympatický vyšetřovatel!!

03.11.2016 odpad!

Syn Syn Jo Nesbø

Bylo to super, ale ten Harry mi tam prostě chyběl

02.11.2016

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Jo Nesbø

Super jednohubka od super autora :)

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

A mně se to líbílo, sice krátké, chyběl HH, ale ten konec byl zajímavý

Policie Policie Jo Nesbø

Když jsem tuto knihu dočetla, hned mi bylo jasné, že tohle ještě nemůže být konec :) no jo, ale musíme ještě víc jak půl roku vydržet :)

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Tenhle díl mě fakt naštval!!! Takové zakončení???? Fakt jsem zůstala s otevřenou pusou a říkala si "no to snad neee!!!!!"

Levhart Levhart Jo Nesbø

Tak tohle byl asi nejděsivější díl. A pro mě i nejlepší

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Opět perfektí. Není co jiného dodat. Snad jen, už se moc těším na filmovou verzi. Snad to nebude zklamání

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Tak tady na ten díl mám takovou úsměvnou vzpomínku. Jsem už skoro u konce, Harry zrovna vysvětluje kdo je vrah a jak na to příšel, otočím stránku a najednou už stojí proti Spasiteli a míří na něj zbraní... cožééé??? No jo - v mém vydání knihy chybí 8 stránek!!!! celých OSM stránek!!!!! a zrovna na konci!!!!

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Další skvělý Harry! Napínavý až dokonce

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Opět perfektní. I když tady u toho dílu jsem bohužel i díky názvu uhodla "vraha" hned na začátku..