hafinka

Gazdina robaGazdina robaGabriela Preissová

Je to dobré. Dá se to číst. Ale víc bych to ocenila jako novelu a ne jako drama - to se mi špatně čte. Ruší mě pořád ty postavy a děj a komparz:-)))

AlchymistaAlchymistaPaulo Coelho

Mně se četla dobře. Smysl života jsem tam sice nenašla, ale nejsem tak blbá, abych ho hledala v knížkách:-))) Neočekávala jsem zázraky a byla jsem příjemně překvapená. Mně se Coelho líbí

Hlava XXIIHlava XXIIJoseph Heller

Nebavila mě. Ani knížka, ani film. Je pravda, že lidem se líbí, připadá jim vtipná. Přečetla jsem ji skoro celou a pak jsem přeskočila na závěr - celé se to nedalo

Povídky malostranskéPovídky malostranskéJan Neruda

Nedá se to číst! A nejhorší je, když o tom musíte napsat seminárku a musíte se tím prodírat a prodírat. Příběhy jsou o ničem, nic zajímavého se tam neděje. Ono se tam neděje vůbec nic, abych byla přesná. První povídka není ani povídka, je to jen popis. Nelíbí se mi ani jedna. Ty za tím mají jediné plus - jsou kratší. Chápu, že v té době bylo málo úrpzaiků, ale tohle?? To i Arbesovi Štrajchpudlíci jsou lepší.

ŠtrajchpudlíciŠtrajchpudlíciJakub Arbes

Není to až tak špatné. Ale ten starodávný styl! Ach jo. Myšlenka dobrá, dalo se to rozpracovat nějak lépe. Nemůžu si pomoct, ale 19. století mě umoří

Večerní písněVečerní písněVítězslav Hálek

Mně se líbila. Jsou tam hezké motivy - když přirovnává lásku k modlení a tak. Na to, že je to 19, století, to ujde

17.05.2011

Sex ve městěSex ve městěCandace Bushnell

Mně se nelíbil ani seriál ani film. Ani knížka. Je o ničem. Nic se nedozvím, nepoučí, nepobaví, nic mi neříká. Pro mě podprůměr

17.05.2011

Fidlovačka aneb Žádný hněv a žádná rvačkaFidlovačka aneb Žádný hněv a žádná rvačkaJosef Kajetán Tyl

Četla jsem to ve škole, museli jsme. A je to překvapivě dobré. Nenudí, neurazí, naopak místy pobaví a člověk se zasměje. Určitě je to lepší než Lucerna - ta mě znudila teda dokonale