Hache Hache komentáře u knih

Místo na slunci Místo na slunci Lisa Kleypas

Nevím, co si o knize myslet. Nějak jsem se nemohla začíst, povedlo se mi to asi až v polovině knihy. Kniha byla nakonec moc hezká, ale nebyla úplně pro mě. Autorku mám ráda, ale asi zůstanu u jejích historických románů, které podle mého umí napsat lépe.

13.10.2021 2 z 5

Šepot mrtvých Šepot mrtvých Amo Jones

Nevím, co si mám o celé sérii myslet. Je to asi první série, kterou jsem četla jenom proto, že jsem potřebovala vědět, co bude dál. Někdy to bylo hrozně zvrácený, až jsem nevěděla, jestli mám číst dál nebo skončit. Ale nejspíš jsem moc zvědavá a nesnáším nedočtené knihy.

27.03.2019 4 z 5

Hrej vabank Hrej vabank Emma Hart

Podle mě nejslabší kniha ze série, chvílemi jsem měla pocit, že ji ani nedočtu.

21.11.2016 3 z 5

Láska bez scénáře Láska bez scénáře Tina Reber

Skvělá kniha, ale na mě někdy až moc zdlouhavá.

12.07.2015 4 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Tuto knihu jsem četla jako první a moc se mi líbila a to moc nečtu české autory. Přečetla jsem ji za jeden večer.

23.06.2015 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Tuto knihu jsem přečetla za necelé 2 dni, ale musím říct, že se mi stejně nejvíce líbil Božský bastard.

17.05.2015 5 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Skvělá oddechovka a navíc vtipná
Všem doporučuju

15.05.2015 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Skvělá knížka

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Od téhle knížky jsem se skoro nemohla odtrhnout.
Bavila mě a doporučuju

Dívka bez minulosti Dívka bez minulosti Radka Zadinová

Jednoznačně pro mě nejlepší kniha od české autorky. Tuto knihu čtu pořád dokola a nemám pocit, že by mě měla přestat bavit a to se mi moc nestává.
Skvělá kniha, doporučuju

Cinder Cinder Marissa Meyer

Dlouho jsem přemýšlela, jestli mám tuto knihu číst. Nakonec mě recenze přesvědčili a jsem ráda. Je to úžasná kniha a už chci vědět, jak to dopadne.