h.belaiova h.belaiova komentáře u knih

Mé nepálské trable Mé nepálské trable Michaela Gautam

Míšu opravdu obdivuji jak to všechno zvládla a přeji hodně štěstí a do budoucna ještě mnoho knih které si toužím zakoupit mezi prvními.

Mé nepálské lásky Mé nepálské lásky Michaela Gautam

Silný životní příběh. Opravdu na vlastní kůži tohle nikdo z nás nechce zažít. A Míšu opravdu obdivuji jak to vše zvládla a nevzdala to. Klobouk dolů přední.

Leo a Yeti: Pohádky z Nepálu Leo a Yeti: Pohádky z Nepálu Michaela Gautam

Dcery dostali k Vánocům a opravdu nádherné příběhy. Zase jsme se dozvěděli něco nového o Nepálu

08.01.2022 5 z 5

Kuchařka šmrncnutá Nepálem a Indií Kuchařka šmrncnutá Nepálem a Indií Michaela Gautam

Nádherná kuchařka i s příběhy. Vlastním první vydání a jsem šťastná že jí vlastním.

Pocahontas Pocahontas Walt Disney

Další krásná pohádka od Disneyho.

26.04.2021 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Velmi čtivá knížka, přečetla jsem za dva večery.. Chystám se na další díly této série.

26.04.2021 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Krásný příběh

24.02.2021 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Krásný první díl Harryho Pottera.

12.02.2021 5 z 5

Krásná doplňující knížka ze světa Harryho Pottera. Knížka se mi moc líbila jen by tam mohl být u každého zvířete namalován jeho obrázek.

12.02.2021 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Krásná doplňující knížka ze světa Harryho Pottera.

12.02.2021 5 z 5

Bradavická knihovna (box) Bradavická knihovna (box) J. K. Rowling (p)

Nádherný doplňující box knížek že světa Harryho Pottera. Famfrpál parádně popsán a vysvětlen tak že opravdu zbývá skočit na koště a zahájit hru. Bajky/pohádky také parádní.
Fantastická zvířata, také zajímavé.
Pro milovníky světa Harryho Pottera, mohu koupi doporučit.

12.02.2021 5 z 5

Famfrpál v průběhu věků Famfrpál v průběhu věků Kennilworthy Whisp (p)

Krásná doplňující knížka ze světa Harryho Pottera. Famfrpál parádně popsán a vysvětlen tak že opravdu zbývá skočit na koště a zahájit hru.

Sbírka motýlů Sbírka motýlů Viktorie Besó

Další krásná knížka od spisovatelky, opět jsem jí přečetla na jeden nádech, knížky jsou tak dobře psané, že se čte pomalu sama.

08.02.2021 5 z 5

Sebelhářka Sebelhářka Viktorie Besó

Krásně napsaná knížka, přečetla jsem jí na jeden nádech.

08.02.2021 5 z 5

Velmi zajímavá knížka z onoho hrůzného světa. Stojí za přečtení.

Rebelka - Filmový příběh Rebelka - Filmový příběh Walt Disney

Krásná pohádka, dcery jí zbožňují.

Osvětimská ukolébavka Osvětimská ukolébavka Mario Escobar

Další zajímaví příběh z těch hrůz.

25.01.2021 5 z 5

Ledové království: Nejkrásnější kolekce příběhů Ledové království: Nejkrásnější kolekce příběhů Walt Disney

Moc krásné pohádky z Arendelle.

Vykoupení Vykoupení Lisa Jane Smith

Poslední knížka že ságy upíří deníky. A posledním dílem jsem ráda že to celé mám za sebou.

25.01.2021 5 z 5

Život mi vzal BAM - Deník strážce sibiřského gulagu Život mi vzal BAM - Deník strážce sibiřského gulagu Ivan Čisťakov

Zajímaví deník, čtivo o tom jak to dotyčný prožíval na tom místě.