Gynger Gynger komentáře u knih

Lazar Lazar Lars Kepler

Tak to byla jízda. Kniha se mi strašně libila. Je plná napětí a zvratů. Nemohla jsem prestat číst, dokud nezjistím jak to dopadne. Těším se na další knihu.

12.04.2020 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Kniha se mi moc líbila... určitě ji doporučuji :)

02.04.2020 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Kniha se mi líbila. Hodně mi připomněla knihu od Jozefa kariky strach. Kdy parta dětí zažije něco strašného, co odsunuli hluboko dopodvědomí ale v dospělosti je to stejně dohnalo. Dávám čtyři hvězdičky. Možná jsem od této knihy čekala trochu více napětí a tajemna.

27.11.2019 4 z 5

Aglajina zem Aglajina zem Petra Variant (p)

Chci se přestěhovat do Aglajiny země :) . Krásná, romantická fantasy o třicetileté Melindě, která žije dva životy. Na Zemi a na překrásné Aglajiny zemi. Bavily mě Vilmarovi intriky a zákeřnosti, ale chybělo mi tam trochu více akce/ boje muž proti muži, kouzelnické souboje mezi Divienou a Vilmrem... Doufám, že bude pokračování a Vilmarovi nakopou pořádně zadek :D závěr knihy jsem tada vůbec nečekala :o knihu vřele doporučuji. Dávám 5 hvězdiček

11.10.2019 5 z 5

Hříšník Hříšník Amanda Stevens

Wau, tak to byl nářez ☺️ další super díl, i když více krimi zapletky než strašidelno. Už se nemohu dočkat posledního dílu jak to vlastně s Devlinem je. Dávám opět 5 hvězd.

26.04.2019 5 z 5

Návštěvnice Návštěvnice Amanda Stevens

Waau... Tak tenhke díl mi opravdu naháněl husí kůži. Za mě asi nejlepší a nejstrašidelnější díl série. Ještě teď mám potřebu se dívat za záda, zda tam nestojí Mott. ????

19.04.2019 5 z 5

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Toto byla moje první kniha s tématikou zombie. Kniha se mi moc líbila i to nakonec dobře dopadlo. Určitě si pořídím knihy s podobnou tématikou.

08.03.2019 5 z 5

Jidášův kmen Jidášův kmen James Rollins (p)

Naprosto super díl. Určitě doporučuji. Ještě teď mám husí kůži.

06.02.2019 5 z 5

Sny andělů a chimér Sny andělů a chimér Laini Taylor

Naprosto úchvatná trilogie. Ráda se k ní jednou vrátím.

22.01.2019 5 z 5

Odpuštění Odpuštění Lauren Kate

Příběh o Camovi a jeho Lilith se mi moc líbil. Určitě doporučuji

04.12.2018 5 z 5

Kodex lovce stínů Kodex lovce stínů Cassandra Clare (p)

Za mě super. Dozvěděla jsem se hodně o světě stínů. Asi nejvíce mě baví poznamky Clary, Jace a Simona, které vás provází celým kodexem. To jsou prostě oni :D

05.11.2018 5 z 5

Mechanická princezna Mechanická princezna Cassandra Clare (p)

Poslední díl a pro mě i poslední vydána kniha ze světa lovců stínů ( čekám na pokračování temných lstí). Co dodat jsem plná emocí. Četla jsem předešlé komentáře a pripravovala se na bombu a ta skutečně přišla.

Pozor obsahuje spoiler!!!
Tato serie mi odpověděla na mnoho otázek, které se objevili v nástrojích smrti. Kdo je ten Will pro kterého měl Magnus slabost.
Proč mají Herondel na rameni mateřské znaménko ve tvaru hvězdy? Kdo byl vlastně bratr Zachariáš.
Bylo toho mnoho. Ale nejvíc byl epilog, který jsem celý probrečela. Smrt Willa, jak si pro něj Jem přišel a zahral mu na housle to bylo moc... Nakonec uvědomění Tessy, když bude s Jamesem, že i on zestárne a umře jako Will a nikdo jí nezbyde, ale i přes to do toho šla. Áách :((

29.10.2018 5 z 5

Mechanický princ Mechanický princ Cassandra Clare (p)

Druhý díl byl více akční než první.
Pozor obsahuje spoiler!!

Will a ty jeho hlášky prostě miluji. Démoni sifilis :D. Nakonec mě překvapilo Willovo prokletí, které vlastně prokletím nebylo a konečně se mohl utrhnou ue řetězu a vyznat Tesse lásku. Ale pozdě. Achjo já být Tessou asi bych byla na to stejně. Zamilovala jsem si oba dva. I když předběžně víc jak to dopadne ( mám přečtené nástroje smrti i temné lsti). Ale i tak prostě Miluji svět lovců stínů!!!

29.10.2018 5 z 5

Pán stínů Pán stínů Cassandra Clare (p)

Kniha se mi moc líbila. Bylo tam hodně akce, mnoho tajemství, které se navzájem prolínalo. Za mě 5 hvězdiček.
SPOILET !!
Jsem zvědavá jak se milostný vztah mezi Emmou a Julianem dopadne. Doufám jen, že ne smrtí jedniho z nich.
Dále jsem zvědavá zda se Clařino zjevení nevyplní a neumře. To bych těžko nesla.
Co se týče Dianino přiznání ... Sakra co to bylo?? Moc mi to do světa lovců stínů moc nepasuje. Ale budiž.
Ten konec .... Prostě jedním slovem ho shrnu. NEEEEEE !!! PROČ!!! pláču ještě teď. Nejraději bych do něčeho kopla :((.
No trochu se bojím pokračování. Snad vše dopadne dobře.

06.10.2018 5 z 5

Ochránce Ochránce G.X. Todd

Moc pěkná kniha. Dost mi to připomíná walking dead, ale bez zombii. Bylo tam dost zvratů a akce. Na konci i ukápla slza. Těším se na další díl. Maličko mi tam chyběla romantická zápletka aspoň polibek mohl být

08.06.2018 4 z 5

Tvář vody Tvář vody Guillermo del Toro

Kniha i film se mi moc libili. Krásný romantický vztah.

28.05.2018 5 z 5

Zamilovaní andělé Zamilovaní andělé Lauren Kate

Celá série se mi moc líbila. Příběh mě celou pohltil. Strašně se mi líbilo jak Luce sestovala časem a objevovala své minulé životy. Těším se až v přijdu vyjde další Novela s proběhne o Lilith a Cameovi

25.05.2018 5 z 5

Vykoupená Vykoupená Kristin Cast

Posledni díly. Co na to říct. Sakra bude se mi stýskat. Celá série mě neskutečně bavila. Hodně se zasmála hlavně u Afroditinych hláškách, ale i si poplakala. Nakonec vše dobře dopadlo. Akorát my je lito zbylých kraklounů. Když se Kalona vrátil v Nyx mohlo jim být odpuštěno a proměnily se v kluky. A Afrodita mohla dostat zpátky své znamení. Tuto sérii určitě doporučuji.

25.03.2018 5 z 5

Mapa z kostí Mapa z kostí James Rollins (p)

Opět super kniha od mého oblíbeného spisovatele. Super děj, spousta hádanek a zvratů. Těším se na další případ Singma Forse

03.02.2018 5 z 5

Zrazená Zrazená Kristin Cast

Druhý díl se krásně četl. Hodně zápletek a nakonec jsem ronila i slzy. Těším se na další díl.

03.02.2018 5 z 5