gruno

ČaropisciČaropisciRobert Jackson Bennett

Vynikajúca kniha. Skvelý príbeh, úžasný svet, krásne a zaujímavo napísané postavy, skribovanie, augy, hierofanti. Proste paráda. Tejto knižke sa nedá nič vytknúť. R.J. Bennett sa v mojom pomyslenom rebríčku zaradil na druhé miesto za veľmajstra Sandersona.

23.10.2020

Druhý spánokDruhý spánokRobert Harris

Príde mi to také narýchlo ukončené a nevysvetlené. Celkom sklamanie pre mňa. A hlavne nie je to historická detektívka, ale regulérne postapo.

15.07.2020

Meč PřísahyMeč PřísahyBrandon Sanderson

Uff. Úžasné, kolosálne, fantastické, magické... Neuveriteľný zážitok čítať túto ságu. Milujem všetky postavy, ktoré sa čo i len mihli v Archíve. U mňa nie je lepšia sága a lepší autor. Nikdy sa mi nezdalo 1000 strán tak málo. Vrhám sa na Arcanum odhalené.

18.12.2019

Jonathan Strange & pan NorrellJonathan Strange & pan NorrellSusanna Clarke

Po prekúsaní sa prvou tretinou knihy, kedy som to vážne už chcel s knihou vzdať, ma čakali nádherné zvyšné dve tretiny. Krásne a úžasné dielo.

28.05.2019

Záludné létoZáludné létoBen Aaronovitch

Séria Constable Grant sa momentálne stala mojou najzamilovanejšou fantasy sériou. Nepoznám lepšie urban fantasy. Výborné.

20.02.2019

Knihovna na ČernohůrceKnihovna na ČernohůrceScott Hawkins

Táto kniha je mňamka!

20.08.2018

Jantarové očiJantarové očiVilma Kadlečková

Myšlienka, príbeh, vesmír, to všetko je úžasné. Ale tie kilá zbytočnej vaty ma zabíjali...

08.01.2017

Slova paprskůSlova paprskůBrandon Sanderson

Pred chvíľkou som Slova paprsků dočítal. Mal som to šťastie, že som zhltol Cestu králů a Slova hneď za sebou. Myslel som, že "Píseň ledu a ohně" a "Kolo času" sú neprekonateľné. Už si to nemyslím:) Zatiaľ som nečítal nič lepšie ako Cestu a Slova. Nádherné, neskutočné... Začínam čítať Finální říši :)

10.11.2015

Cesta králůCesta králůBrandon Sanderson

Neskutočne úžasná fantasy !

22.09.2015

Stín se šíříStín se šíříRobert Jordan

Každý diel tejto fantastickej ságy je lepší a lepší. Nádhera!

29.01.2015

Šakal z Naru 2: Monstra z ChandakkaruŠakal z Naru 2: Monstra z ChandakkaruJohn Marco

Výborné pokračovanie!

06.04.2014

Šakal z Naru 1Šakal z Naru 1John Marco

Výborná knižka! Vela som od nej nečakal, ale Mr. Marco my teda vytrel zrak, poriadne. Skvelý úvod do ságy.

01.02.2014

Poslední argument králůPoslední argument králůJoe Abercrombie

Skvelé zakončenie trilógie !!!

08.08.2013

Až budou visetAž budou visetJoe Abercrombie

Skvelé niečo táto séria. Logen je frajer a Glokta taký fajn hajzlík. :)

19.06.2013

DraculaDraculaBram Stoker

Nádhera! Navždy jedna z mojich naj !

25.01.2013

Pomsta oceánaPomsta oceánaFrank Schätzing

Brutálna nuda... Fakt som to dočítal so zaťatými zubami.

22.01.2013