grizetka grizetka komentáře u knih

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Jo Nesbø

Nic moc. Nudilo mě to a příběh byl kromě jedné skoro poslední pasáže celkem nezajímavý a celkem bez zápletky. Velice zbrkle a rychle zakončeno, až řekla bych slaďácky oproti minulému dílu. Není to dobrá kniha. Omlouvám se. Za mě palec dolů.

14.11.2017 2 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Čtivé. Někteří nadávají na průhlednost a nepromyšlenost příběhu, mně se to ale moc líbilo a přečetla jsem za tři dny. Takže oddechové a příjemné čtení.
Samozřejmě chybějící detaily a občasné nepromyšlenosti této knize musím odpustit, ale mě to bavilo.

27.10.2017 5 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Čtivé, rychlé, spádové :-) Vše, co od knihy čekám.. :-)

17.09.2017 4 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Nejvtipnější kniha za poslední dobu. Fajn čtení, jedním dechem přečteno, za mě vtipné velmi. Někomu to nemusí sednout, ale pro mě super!

17.09.2017 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Velmi vtipná kniha, za mě palec nahoru, četla jsem jedním dechem na dovči, příjemné zpestření slunečných dní :-). První díl byl ale za mě o chloupeček lepší.

17.09.2017 4 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Hrozně mě to nebavilo. Pasáže jsou strašně natažené, možná se musím zkusit ještě pročíst dál, ale rozhodně ten začátek je hodně nezajímavý.

21.08.2017 2 z 5

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

Silná četba. Rozhodně doporučuji.

10.08.2017 5 z 5

Narodili se, aby přežili Narodili se, aby přežili Wendy Holden

Hodně silná četba. Rozhodně chce spoustu odvahy přečíst všechna ta zvěrstva. Ne každý na to má žaludek, ale každý by si ji měl přečíst!

10.08.2017 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Příjemné nenáročné hravé čtení.

10.08.2017 4 z 5