Gingerveru Gingerveru komentáře u knih

V cizím hrobě V cizím hrobě Ian Rankin

Napínavá kniha od začátku do konce. Není to žádný velký "kravák", ale provede čtenáře vyšetřováním. Zápletek je tam až až.

04.02.2019 5 z 5

Entomologův odkaz Entomologův odkaz Peter May

Napinava kniha. Hezky zpracovana.

20.01.2019 5 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Kniha je dost zvláštně napsaná. Už od začátku je jasné kdo je pachatel a čtenář je pak jen zvědavý jestli to dopadne dobře nebo špatně. Připodobnění k Shakespearovi se mi nelíbilo. Jinak mám Nesba moc ráda, ale tato kniha se mu opravdu nepovedla, dle mého názoru. Napínavá chvílemi byla, ale to je tak vše, co bych jí přičetla k dobru.

07.11.2018 1 z 5

Umrlčí cesta Umrlčí cesta Peter May

Knihu jsem četla v angličtine. Dobře se čte, zajímavá, od začátku do konce napínavá. Hezky napsaná. Nevím jaký je český překlad, ale líbila se mi moc.

14.10.2018 5 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Napínavá kniha, jako vždy. Dle mě perfektní.

14.10.2018 5 z 5

Bratři Youngové Bratři Youngové Jesse Fink

Asi nejsem úplně velký fanda AC/DC a tak mě kniha moc nenadchla. Každopádně je to zajímavé čtení a věřím, že pro toho kdo je fanda je to ještě zajímavější.:)

14.02.2018 2 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Super kniha, napínavá, bavila mě!

30.11.2017 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Měla jsem dost nizke ocekavani, ale musim rict, ze knizka je super! Vtipne napsana, dost jsem se pobavila. Takova na odreagovani a ctiva.

11.11.2017 5 z 5

Co by se kovbojkám stávat nemělo Co by se kovbojkám stávat nemělo Kamila Nováková

Kniha je vtipne napsana a dobre se cte. Na konci knihy jsem byla ale trochu zklamana, povidky o konich atd. Mi prisly trochu nudnejsi. Cekala jsem nejake vyvrcholeni, jak to vlastne dopadlo a jestli zili vsichni stastne az do smrti.:) ale jinak cteni hezke.

21.07.2017 4 z 5

Neznámí hrdinové Neznámí hrdinové Pavel Taussig

Zajímavá kniha, doporučuji přečíst.

13.07.2017 3 z 5

Pravidla moštárny Pravidla moštárny John Irving

ze začátku jsem z knihy nebyla moc nadšená, ale tak od jedné třetiny začne být zajímavá a nakonec mě bavila moc.

23.06.2017 4 z 5