gilt gilt komentáře u knih

Strach Strach Franck Thilliez

Mazec!!! Neskutečně napínavé. Chvilkama dost nechutné, ale zkusím i další od tohoto autora.

25.01.2021 5 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Naprostá bomba! Četla jsem ji na jeden zátah, protože jsem prostě nemohla jít spát, dokud to nedočtu. Napínavé a dobře se to četlo.

11.11.2020 5 z 5

Dřív než ji najde Dřív než ji najde Michael Kardos

Trvalo mi dlouho se knihou prokousat. Měla ale překvapivý konec. Nebylo to špatné.

09.11.2020 3 z 5

Vdova Vdova Fiona Barton

Skvělé, strhující, překvapivé. Vážně moc hezky a poutavě napsané. Moc se mi to líbilo!

22.09.2020 5 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Skvěle napsané, moc mě to bavilo. Nečekala jsem, že vrah je ten, kdo to nakonec byl..

09.09.2020 5 z 5

Našeptávač Našeptávač Alex North

Mazec!!! Fakt úžasně napínavé, skvěle napsané! Doporučuji

09.09.2020 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Mě se knížka moc líbila. Bála jsem se jí dočíst, protože jsem měla strach o hlavní hrdinku. Děj měl spád, v příběhu je jen pár osob, takže je jednoduché se orientovat.
Doporučuji!

28.08.2020 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Skvělé čtení! Moc mě to bavilo a vyústění nečekané. Doporučuju

26.03.2020 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Knihu mi půjčila kolegovo žena. A musím říct, že se mi opravdu trefila do vkusu. Zhltla jsem ji na dvakrát. Moc se mi líbila. Bylo to napínavé a nečekala jsem, že to dopadne, tak jak to dopadlo.

23.03.2020 5 z 5

Dokonalá smrt Dokonalá smrt Helen Fields

Začínám si tuto autorku zamilovávat. Prostě se mi její vyprávění líbí. Je napínavé, utíká to.
Pěkné

18.02.2020 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Mě se to moc líbilo! Napínavé a mělo to spád. Bryndza prostě nezklame!

28.01.2020 5 z 5

Rakvář Rakvář Sharon J. Bolton

Začátek byl opravdu rozvláčný, ale pak to dostalo spád a nedalo se od knihy odejít. Opravdu překvapivý závěr!

29.12.2019 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Kniha me docela zklamala. Jsou tam vtipné hlášky, ale jinak nic moc.

29.12.2019 3 z 5

Cesta: Paměti české aristokratky Cesta: Paměti české aristokratky Cecilia Sternberg

Zajímavá knížka, moc hezky psaná. Docela jsem ji hltala a konec obrečela. Současně běžel v televizi seriál Modrá krev, kde byl i díl o rodu Šternbergů, kde vystupovala i Diana, dcera hraběnky Cecilie Sternbergové. Mluvila tam i o této knize.

29.12.2019 5 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Skvělá knížka, čte se dobře, je poutavě napsaná a závěr překvapil. Za mě palec nahoru.

05.11.2019 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Četla jsem i Manželé od vedle a tahle kniha byla o hodně lepší. Napinavejší.

15.10.2019 5 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

Napínavé, přečetla jsem na jeden zátah.

15.10.2019 5 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Po dlouhé době se mi stalo, že jsem knihu nedočetla. Nemám ráda, když je identita vraha odhalena hned na začátku. Takž ani nemůžu hodnotit, jaká byla.

03.10.2019 1 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Pěkné, zajímavé, má to spád. Autorka je právě moje nejoblíbenější!

02.10.2019 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

při čtení jsem měla pasáže, kdy to ve mě vřelo a pasáže, které byly naprosto nudné. Ale nečekala jsem, že to dopadne takhle.

02.10.2019 3 z 5