Ghita Ghita komentáře u knih

Gabrielův Očistec Gabrielův Očistec Sylvain Reynard

Je až zajímavé, kolik se toho do jedné knihy dokáže vejít. Tak, jako první díl, naprosto úžasný a perfektní.
Všem vřele doporučuji, tak jako i první díl:)

11.02.2014 5 z 5

Obnažená Obnažená Kathryn Taylor

Druhý díl se mi líbil o něco více než ten první. Líbilo se mi propracování konce,sice to nebylo nic překvapujícího,dalo se to čekat,ale mnohem lépe napsáno,než v jiných knihách stejného žánru. Vřele doporučuji :)

04.11.2013 4 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Velmi dobře čtivé a u některých pasáží jsem se velmi zasmála. Kniha se mi velmi líbila,vřele doporučuju.

18.08.2013 4 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Kniha na mě byla velmi jednoduchá, dobře se četla,ale měla jsem pocit,že se tam nic moc neděje. Jediný co se mi líbilo byl konec. Miluju takhle uzavřené(otevřené) knihy.

18.08.2013 3 z 5

Kouzlo noci Kouzlo noci Charlotte Vale Allen

Úžasná knížka plná zvratů a překvapení. Velmi dobře se mi četla.

06.08.2013 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Z prvního dílu jsem byla velmi nadšená,byla to má první přečtená kniha z tohoto žánru. Druhý díl si u mě obstál taky velmi dobře a proto jsem se velmi těšila na poslední díl trilogie, která je známá snad po celém světě. Už když jsem se dostala do půlky knížky byla jsem velmi zklamaná....pro mě to bylo nezáživné...hádky,sex,usmíření,hádky..a zase dokola.
A myslím,že si autorka doslov mohla odpustit. Na mě to bylo až moc přeslazené

20.07.2013

Hrana touhy Hrana touhy Eve Berlin

Kniha se mi velmi,velmi líbila. Musim říct,že je o něco lepší než 1. díl. Doporučuji

20.07.2013