Geralt77 Geralt77 komentáře u knih

Kosmické skandály Kosmické skandály Pavel Toufar

Super kniha,přečetl jsem jedním dechem.

27.01.2016

Silmarillion Silmarillion J. R. R. Tolkien

Myslím že bychom neměli posuzovat jednu knihu,je součástí celého světa který vymyslel Tolkien,měli bychom posuzovat celé jeho dílo a za mně ,,úžasné" a já děkuji za tento svět plný fantazie pane Tolkiene.

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Jsem naplněn očekáváním jaké čtení to bude,s ohledem na to že jsem až 20 v pořadí na rezervaci v knihovně je vidět že jde tento titul na dračku

Meč severu Meč severu Luke Scull

V knihovně jsem tuto knihu vzal ze zvědavosti,musím konstatovat že tento příběh je super,autor neřeší surovost a vypráví příběh se vším co fantasy nabízí.Opravdu zvláštní pojetí příběhu a doporučuji jej každému fanouškovi fantazy.

Doktor Vesmír Doktor Vesmír Bob Ward

Přečetl jsem jedním dechem,vždy to byl můj vzor a proto jsem tento životopis hltal doslova.Doporučuji všem fandům kosmického programu.

Marťan Marťan Andy Weir

Super super,miluji scifi a tohle bylo to co jsem čekal,pomalu jsem knihu nemohl zavřít.Super nápad na příběh.Doporučuji

Zemětřas Zemětřas Cherie Priest

Z počátku super,kniha mně chytla po pár řádcích ale zklamalo mně to.Děj je spíše jednoduchý a jako by jste cítili dopředu jak budeš pokračovat,odradilo mně si půjčit další knihu serie.