Gee.Rocks Gee.Rocks komentáře u knih

Všechny důvody světa, proč běhám Všechny důvody světa, proč běhám The Oatmeal (p)

Břuch a Nutella. :D

16.01.2018 5 z 5

Hledám chlapa do Vánoc Hledám chlapa do Vánoc Jenny Stallard

Tak sice jsem knihu nestihla přečíst do Vánoc, ale chlapa jsem do Vánoc měla... tak nevím. Asi úspěch. :-)))

09.01.2018 5 z 5

Agátina cesta k dokonalé postavě Agátina cesta k dokonalé postavě Jana Krátká

Je to takové půl na půl. Ale nutno říct, že v některých doporučeních jde opravdu o zdraví a Agáta se spoluautorkou jdou zcela proti vědě.

29.10.2016 3 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Vyvrcholení série o Joonou, jeden z nejlepších keplerových počinů. Ze Stalkera číší úzkost všemi směry. Nedoporučuji číst večer sama v opuštěném domě u lesa.

29.10.2016 5 z 5

Alfa Alfa Jasinda Wilder

Prvních sto stran Valentýn hlavní hrdince akorát foukne do ucha a ona je z toho celá Blažena. Pak jí zase neustále strká prsty do kakaového věnečku. Není to moje gusto, ačkoliv jsem se na titul velmi těšila. Možná bude druhý díl lepší, tam už má prý jít o napětí.

29.10.2016 2 z 5

Lahodně s Ellou každý den Lahodně s Ellou každý den Ella Woodward

Ella se opět vyznamenala. Jednoduché a rychlé recepty, příjemné počtení. Nutnost pro majitele prvního dílu.

21.05.2016 5 z 5

Už je tady zas Už je tady zas Timur Vermes

K zamyšlení, k pobavení. Člověk vidí, co se v každém z nás skrývá a jak je nám všem vlastní házet vinu na druhé.

19.04.2016 5 z 5

Málokdy užiji takové výrazivo... ale Hilda je prďácká!!!

19.04.2016 5 z 5

Švédština (nejen) pro samouky Švédština (nejen) pro samouky Luisa Robovská

Výborná kniha pro samouky. Ačkoliv švédština je moje první setkání se severským jazykem a jediný podobný jazyk, kterým se jekž takž dorozumím je němčina, zvládnout se to díky této knize dá celkem rychle.

13.02.2016 5 z 5

Holka, a ne ledajaká Holka, a ne ledajaká Lena Dunham

Tohle není kniha pro bárbínovskou policii, ačkoliv je růžová. Je to kniha pro moderní mladou ženu, která se nebojí říct svůj názor, nebojí se zacházet do krajností ani přiznat své chyby a trapasy. Lena je prostě boží!!

13.02.2016 4 z 5

Islámský stát - Uvnitř armády teroru Islámský stát - Uvnitř armády teroru Hassan Hassan

Velice dobře napsaná kniha. Takové ISIS v kostce. Myslím, že informací o ISIS je mnohem víc, ale tady je opravdu vše co potřebujete vědět, abyste poznali svého nepřítele. Čte se to blbě jen proto, že těmi lidmi (ISIS) pohrdám.

13.02.2016 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

U téhle knihy se ani nezasmějete. Četla jsem titul na čtyřikrát. Třikát jsem se neprokousala ani dvěma kapitolami. Při čtvrtém pokusu jsem byla přímo fyzickým násilím donucena to přečíst. A upřímně já chci ty dlouhý hodiny života zpět. Ty dlouhý hodiny, který jsem se trápila četbou téhle ke zblití děsné slátatiny. Má vnitřní bohyně, pan generální... Pomalu desetistránkový rozbor kuřby. Kéž by aspoň anatomický, ale on je to rozbor od tlustý neuspokojený ženský, takže je strašně emotivní a dlouho neuspokojenej. No příšerný. Číst na vlastní nebezpečí.

25.01.2016 odpad!

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Nejsem fanoušek moderních pseudoerotických románů á la 50 shades (děsná kniha), ale Nabíječ pobavil. Kniha, která se v rámci žánru nebere příliš vážně. Dobré čtivo.

25.01.2016 5 z 5

Vaření pro vegany Vaření pro vegany Nicole Just

Nejlepší veganská kuchařka, která mi přišla pod ruku. U většiny veganských kuchařek mám ten problém, že spoustu receptů nevyužiju. Některé recepty jsou na mě asi až moc zdravé, protijaderné apod. Nicole Just naservírovala parádní, easy peasy recepty, které jsou ale naprosto mňamózní a některé i zavání luxusem.

24.01.2016 5 z 5

Lahodně s Ellou Lahodně s Ellou Ella Woodward

Jedna z mých nejoblíbenějších kuchařek. Recepty jsou velmi snadné, přirozeně a nenásilně bezlepkové a veganské. Před Ellou smekám.

10.01.2016 5 z 5

Stěhování národů s.r.o. Stěhování národů s.r.o. Václav Klaus

Čistě z pracovních důvodů jsem se do knihy "ponořila". Musím konstatovat, že se nejedná o žádný manuál, nýbrž o zaujatý osobní názor ideologických dvojčat. Stručná kniha ale je, ačkoliv omáčky je pořád dost. Je to vlastně jako hodně dlouhý komentář z diskuse někde na novinky.cz nebo idnes.cz. Pseudoerudovaní pseudoexperti, kteří rádi používají cizí slova a -ismy vychrlili první, co je napadlo. Škoda dvou stovek. Poznámka redakce: Nejsem žádný sluníčkář ani fanda do migrace. Abych nekřivdila. Asi se dvěma větami souhlasím.

06.01.2016 1 z 5

Stehlík Stehlík Donna Tartt

Brilatní kniha, velmi náročná a emotivní, ale brilatně napsaná.

14.12.2015 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Geniální!!!

14.12.2015 5 z 5

Hubená mrcha Hubená mrcha Rory Freedman

Taková facka pro ženy, které chtějí zhubnout a nepřestávají se cpát blbostmi... Zároveň ale kniha protkaná blbostmi.

20.10.2014 2 z 5

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho