gargamelka gargamelka komentáře u knih

Červená nit osudu Červená nit osudu Mirka Skočílková

Božské čtení.

06.04.2024 5 z 5

Kočka na plotě Kočka na plotě Jarmila Pospíšilová

Silný příběh

03.03.2024 5 z 5

Arnoštova cesta Arnoštova cesta Markéta Pilátová

Pro mne jako milovníka Arnošta Lustiga je knížka must have. Jedná se o úspornou knížku, která má důležité téma.

18.02.2024 5 z 5

Alice Alice Helena Farníková

Na stránkách knihkupectví jsem se nemohla dočkat, až knížka dorazí na pulty. Knížka splnila má očekávání. Čte se dobře. Příběh ze život. Hlavní hrdinka se má zajímavou profesi, kterou by vše na jednu stranu mělo být jednodušší... stejně se trápí vztahy...

04.02.2024 5 z 5

Tina Tina Hana Repová

Knížka se mi dostala do rukou díky zlevněné sekci v Knihkupectví Dobrovský. Pohodové čtení.

29.01.2024 4 z 5

Jednou se uvidíme Jednou se uvidíme Simona Kutišová

Krásný příběh, který je o nezdolnosti, odvaze, síle, vytrvalosti, empatii... V knížce se prolínají témata víry, kožní nemoci, nevidomosti, gamblerství....Marika se sama potýká se svým kožním defektem. Do toho chodí s Davidem a příprava na povolání ji přivede do života Rosťu...

30.12.2023 5 z 5

Příběh ženy Příběh ženy Magda Křepelková

Útlá knížečka, kterou přečtěte během pauzy. Jak je tenká, tak přináší nelehké téma.

27.12.2023 4 z 5

Techtle mechtle po česku Techtle mechtle po česku Zuzana Peterová

Příjemná knížka

27.12.2023 4 z 5

Sukničkářky Sukničkářky Lucie Šilhová

Povedená knížka o síle žen.

26.12.2023 5 z 5

Hra na druhou Hra na druhou Zuzana Holčíková

Zajímavý příběh. Každou stránku chcete vědět jak to dopadne mezi Nelou a Benem.

25.12.2023 4 z 5

Láska v sedmdesátkách Láska v sedmdesátkách Alena Chládková

Jednohubka. Škoda je že se Magna a Viktor nehledali dříve.

24.12.2023 3 z 5

Téměř dokonalý muž Téměř dokonalý muž Kristína Pavelková

Příjemná knížka s detektivní zápletkou.

09.12.2023 4 z 5

Síla lásky Síla lásky J. J. Vlčková

Knížka se čte pohodově. Doufám, že bude pokračování.

01.12.2023 4 z 5

Olívie / Olívie a On Olívie / Olívie a On Táňa Keleová-Vasilková

Táňa je mojí oblíbenou autorkou. Hlídám si její knížky, v podstatě kdyby na chleba nebylo, tak běžím pro knížku :)

14.11.2023

Můj sexy šéf Můj sexy šéf Renáta Navrátilová

Pohodová knížka do deštivého podzimu. Tessa nemá na růžích ustláno, do toho arogantní šéf ze kterého se vyklube fajn parťák :) Víc takových šéfů :))

05.11.2023 5 z 5

Budeš jenom moje Budeš jenom moje Martina Kováčiková

Útlá knížka s těžkým tématem.

21.10.2023 5 z 5

Pláňata Pláňata Petra Dvořáková

Knížky z pera Petry Dvořákové jsou sázkou na jistotu. Příběh, který může být kohokoliv. Dennodenní problémy, mezilidské vztahy, láska, přítomnost, minulost a budoucnost. Koktejl který je skvěle zamíchán. Příběh je vystaven tak, že čtenář dychtí po každé stránce, aby věděl jak to celé dopadne.

15.10.2023 5 z 5

Feťáci Feťáci Eva Dolejšová

Tato kniha je jízda a měla by být součástí prevence. Nejen pro aktéry, ale i čtenáře. Náročné téma, které ve společnosti bylo, je a bude.

08.10.2023 5 z 5

Mlýn Mlýn Michal Vaněček

Silný příběh, který nás provází historií

01.10.2023 5 z 5

Za vším hledej muže Za vším hledej muže Dagmar Užkonečně Šťastná (p)

Oddychová knížka o vztazích, životě, neshodách. Styl knížky navazuje na předchozí knížku autorky

27.08.2023 3 z 5