gargamelka gargamelka komentáře u knih

Za vším hledej ženu Za vším hledej ženu Dagmar Užkonečně Šťastná (p)

Nenáročné, několik pasáží s peprným jazykem.

28.12.2022 3 z 5

Neděle odpoledne Neděle odpoledne Viktorie Hanišová

Nejde se od knížky odtrhnout. Čtenář lační po dalších písmenkách, aby zjistil, jak to celé bylo. Silné téma vztahů v rodině, nádech sekty, vývoj postav.

27.12.2022 5 z 5

Ano, pane řediteli Ano, pane řediteli Lucie Srňánková

Perfektní vypnutí mozkových závitů, nesmírně čtivé. Příběh pohladí duši, která z nás by odmítla Adama? Těším se na další knihy autorky. ;)

25.12.2022 5 z 5

Když jsme se potkali Když jsme se potkali Viktorie Besó

Líbila se mi předchozí knížka a těšila jsem se na pokračování. Chybu jsem neudělala. Příběh mne "nutil" číst dále. Vztah Beáty a Richarda je opravdu jízda.

04.12.2022 4 z 5

Puberťačka před důchodem Puberťačka před důchodem Hana Vondráčková

Téma Alzheimera je velmi problematické, neprobádané a stále nás dokáže překvapit. Zaujala mne knížka v knihovně, zároveň mi vrtá hlavou, proč je označena štítkem - humorné. Ten, kdo se s danou nemocí setkal/setkává, nebo se o problematiku aktivně zajímá, tak mi dá za pravdu, že tyto situace, kdy Vám nemoc blízkého člověka bere nejsou moc pozitivní. Věřím, že blog je pro pečující osobu duševní hygiena

30.11.2022 3 z 5

Cíťa Cíťa Lenka Blažejová

Mamka mne na knížku upozornila v týdeníku Vlasta.
Autorka dala do knížky velký kus sebe, doplnila o kresby. Publika pro všechny empatické, citlivé duše. Dodá podporu. Kladně hodnotím odkazy na další stránky.

19.11.2022 5 z 5

Kdybych tě nepotkal Kdybych tě nepotkal Viktorie Besó

Zajímavý příběh s nádechem spirituality, energie ženy, vztahů a mnoho dalšího. Příběh mne hnal, abych se dozvěděla, jak vztah mezi Beátou a Richardem dopadne.

19.11.2022 4 z 5

Sváděj mě Sváděj mě Stacey Kennedy

Knížka polaská duši. Poskytne útěk před každodenním životem.

18.11.2022 4 z 5

Nechci slyšet tvůj pláč Nechci slyšet tvůj pláč Simona Rošková

Téma, které si zaslouží nebýt tabuizováno.

12.11.2022 4 z 5

Máma má alzheimera Máma má alzheimera Luboš Hacala

Téma, které je bohužel mezi námi. Diagnózou se nám milovaná osoba psychicky vzdaluje. Kniha je napsána velmi citlivě.

06.11.2022 5 z 5

Manželky po rokoch Manželky po rokoch Táňa Keleová-Vasilková

Táňa patří mezi mé oblíbené autory. Hned, jak jsem zaregistrovala, že vydala novou knížku, tak jsem vyrazila do kamenného knihkupectví a knížku si zakoupila. Příběh ze života. Radosti, ale i smutky se kterými se na životní pouti můžeme setkat/setkáváme.

29.10.2022 5 z 5

Símka Símka Lucie Hušková

Na Símku mne navnadila na Instagramu Smadienka0501. Můžu říci, že jsem neudělala chybu a celou knížku si čtenářky užila. Komplikované vztahové téma mezi matkou a dcerou.

08.10.2022 5 z 5

Rafinovaná past Rafinovaná past J. J. Vlčková

Oddychovková knížka.

25.09.2022 4 z 5

Slabost jako výhoda Slabost jako výhoda Jana Benková

Přiběhem nahlédneme do krasobruslení s lehkou zápletkou.

20.09.2022 3 z 5

Panda a dráček Panda a dráček James Norbury

Jsem velká milovnice pand, takže knížka je pro mne must have. Jednohubka životních mouder.

07.09.2022 5 z 5

Pornovláska Pornovláska R. R.

Těžko říci na kolik je knížka z branže, ale splnila očekávání- nenáročné pro vyčištění hlavy.

04.09.2022 3 z 5

Pozůstalí Pozůstalí Alžběta Bublanová

Téma, které není vůbec veselé. Když dojde k odchodu blízké a milované osoby, dojde k emočnímu kokteilu.

20.08.2022 4 z 5

Maminka vaří líp, miláčku Maminka vaří líp, miláčku Alena Jakoubková

Oddechová knížka s nádechem jídla a moře.

13.08.2022 3 z 5

Vytěženej kraj Vytěženej kraj Veronika Bendová

Pro mne, jako milovnici kraje je knížka místopisné pošušňání.

07.08.2022 4 z 5

Do roka a do dne Do roka a do dne Mária Blšáková

Nenáročné, oddychové čtení - romantika zaručena. Knížka je psána z pohledu Heňi a Alana.

06.08.2022 3 z 5