Gallaxy Gallaxy komentáře u knih

Ztracené dívky z Willowbrooku Ztracené dívky z Willowbrooku Ellen Marie Wiseman

Na tuhle knihu jsem se dlouho těšila a měla velké očekávání, což byla možná chyba. Docela dlouho trvalo než mě kniha vtáhla do děje ( u předchozích autorčinich knih jsem se začetla hned). V průběhu čtení mi trošku vadili některé nelogičnosti, ale nakonec mě děj vtáhl a druhá polovina knihy byla jízda- rychlá a nabitá emocemi. Ač jsem závěr odhadla dopředu, tak mi stejně na konci tekly slzy po tváři...

24.09.2023

Císařská vyhlídka Císařská vyhlídka Hana Marie Körnerová (p)

Četla jsem všech 5 dílů po sobě v návaznosti a za mě skvělý zážitek :) Knihy se četli skvěle a děj mě neustále udržoval v pozornosti. Bohužel konec série ve mě zanechal poněkud hořkosladkou příchuť.

05.03.2023 5 z 5

Třetí zahrada Třetí zahrada Sarah Parsley (p)

Kniha do které jsem se začetla hned v průběhu 1. kapitoly. Děj plynul někdy až moc rychle, ale i tak jsem byla zvědavá jak to dopadne a knihu díky tomu přečetla za dny. Těším se na další autorčiny knihy :)

02.01.2022 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Po dlouhé době kniha, která mě uchvátila natolik, že jsem četla každou volnou chvilku, i u jídla :) A bylo mi líto, že příběh skončil. Poprvé v životě jsem se zamilovala do hlavního hrdiny :) Ač se jedná o romantiku, tak příběh byl docela originální a nepředvídatelný. I když konec se dal od určité části odhadnout.

Jsem opravdu velmi zvědavá jak tahle serie bude pokračovat a čím nás autorka ještě překvapí.

26.06.2021 5 z 5

Dokážeš udržet tajemství? Dokážeš udržet tajemství? Sophie Kinsella (p)

Jak se mi poslední knihy od Kinselly nelíbili, tak tahle je naopak skvělá. Přečetla jsem za 2 večery a hrdince fandila i s ní soucítila. Škoda jen,že jsem si celkový dojem zkazila filmem.

15.02.2021 4 z 5

Ikabog Ikabog J. K. Rowling (p)

Rowlingová umí opravdu psát velmi poutavě, kniha se četla sama. Ale ten obsah- tolik smrti a krutosti v pohádce. Opravdu si nemyslím, že je toto knížka vhodná pro děti, i já jsem z ní byla hodně smutná. A ani konec to nezachránil.

31.01.2021 3 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Gallaxy
Co to, sakra..? To byla první myšlenka po dočtení knihy. A bohužel stále nevím co di o knize myslet. Hlavní myšlenka nebyla úplně zlá a autorka píše skvěle, takže jsem knihu přečetla za pár večerů. Ale celé mi to přišlo nedomyšlené a nedotažené. A občas jsem měla nutkání přemýšlet nad maličkostmi, které byl opomenuty, ale já se díky nim nemohla soustředit na další děj.

Hodnotím jako průměrnou knihu, která se dobře čte, ale neuvízne v hlavě na dlouho.

18.01.2021 3 z 5

Láska na splátky Láska na splátky Sophie Kinsella (p)

V poslední době jsem byla z nejnovějších knih Sophie Kinselly hodně zklamaná. Ale tahle mi znovu dokázala, že Sophia psát umí. Úvod byl bohužel hodně vleklý a nudný (což je častý jev v jejich novějších knihách), ale pak se to rozjelo a já četla s chutí a zvědavostí co bude následovat.

13.01.2021 4 z 5

Hortenziová zahrada Hortenziová zahrada Marie Lamballe (p)

Po trilogii venkovské sídlo jsem měla větší očekávábí. Kniha ale patří mezi ty slabší a konec mi přišel dost useknutý. Ale příběh plynul, a knížka se dobře četla.

07.12.2020 3 z 5

Kdy? Kdy? Victoria Laurie

Kniha se výborně četla a byla jsem nadšená. Bohužel mi konec zkazil dojem z celé knihy.

31.10.2020 3 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Po dlouhé době kniha, jtera ne chytla a bylo mi lito, ze konci. Plny pocet hvezdicek nedam, protoze zapletka ohledne vypovedi mi prisla kratka oproti uvodu.

21.10.2020 4 z 5

Zpovědi trosky po čtyřicítce Zpovědi trosky po čtyřicítce Alexandra Potter

Tak trochu jiná AP, bohužel horší... Na můj vkus moc popisných pasáží a nevyhovovaly mi krátké kapitoly. Ale místy jsem se i nahlas zasmála ;-)

14.10.2020 3 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Za mě zklamání. Příběh se slibně rozvíjel a místy jsem se smála nahlas. Pak přišla romantika, kterou jsem jakžtakž skousla. Ale zápletka mi přišla troch přitažená za vlasy a moc mi neseděla s vtipným začátkem-

16.09.2020 2 z 5

Časy se mění Časy se mění Anne Jacobs

Krásný závěr rodinné trilogie. Pro mě bylo zajímavé nahlédnout na válku zase trochu jiné strany a rodinná historie byla poutavá. Určitě mrknu na další autorčiny knihy.

01.09.2020 5 z 5

Mezi náma holkama Mezi náma holkama Lindsey Kelk

Za mě nejslabší díl. Knížka byla chvílemi nudná a chvílemi absurdní. Ale možná v ní bylo jen málo Nicka ;-)

15.08.2020 2 z 5

Černá krev Černá krev Christopher Pike

Oproti prvnímu dílu zklamání, místy jsem se ztrácela a některé souvislosti mi prisly nedoresene.

05.07.2020 3 z 5

Poslední upír Poslední upír Christopher Pike

Tohohle autora mám ráda, ale kniha je trochu jiná než jsem od něj čekala. Každopádně fascinující. žádná romantika a krvavé popisy tak akorát. Určitě se serii pokusím dočíst, zda ji seženu.

01.07.2020 4 z 5

Holka na suchu Holka na suchu Laura Silverman

Pro mě příjemné překvapení. Děj má spád, dobře se čte a konec má smysl a zároveň nechává prostor fantazii.

Jen některá souvětí mi přišla zbytečně složitá a kazilo mi to požitek ze čtení.

26.06.2020 4 z 5

Nezbytné věci Nezbytné věci Stephen King

Na základě doporučení jsem od knihy měla velké očekávání. A bohužel nedošlo zcela k jejich naplnění. Příběh krásně plynul, byla jsem v napětí a očekávání. ale konec mi přišel ukvapený a chvílemi jsem se ztrácela v postavách.

09.06.2020 4 z 5

Zbožňuju Havaj Zbožňuju Havaj Lindsey Kelk

Jako vždy jsem se velmi rychle začetla, ale konec mě tentokrát zklamal- nebudu prozrazovat ;-)

Každopádně jsem se několikrát nahlas zasmála.

02.05.2020 4 z 5