Gagarinuvbratr Gagarinuvbratr komentáře u knih

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Skvelá séria.

15.03.2018

Vnitřní oko Vnitřní oko Wilbur Smith

Wilbur Smith už je zrejme tiež senilnej alebo je šialený. Nechápem prečo takhle masakruje takú dobrú sériu, ako je Rieka bohov.

15.03.2018 2 z 5

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

Aj keď je to skôr rozprávka, tak sa to čítať dalo. Katniss je fajn pekná baba, ktorá sa vie oháňať aj lukom, za čo má u mňa plus body. Jediné, čo ma na knihe sralo, bol ten ľúbostný trojuholník, ale aj tak ma bavila.

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Pretože som bol zvedavý, čo na tom všetky dievčatá vidia, tak som si knihu požičal, ale tieto teplí upíri mi pili akurát krv. Neskutočná blbosť.

15.03.2018 1 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Remarque a jeho vojnové knihy sú neprekonateľné.

Sídlo červa Sídlo červa George R. R. Martin

Ten tučný starý chlap vie písať aj iné veci, než len GoT. Super! Skvelá atmosféra a napínavý príbeh.

Návrat krále Návrat krále J. R. R. Tolkien

Najlepší diel z celej trilógie. Aragorn na trón!

15.03.2018 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Najradšej by som Martina zabil za to, že ešte nenapísal ďalší diel. Hajzel jeden tučný, takto ma napínať. Milujem Hru o tróny. Najlepšie hlášky, skvelé intrky a toho sexu! Tyrion je najväčší borec na svete!

07.03.2018 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Priznávam, že som neprečítal celú knihu, na to som nemal nervy. Ale bol som zvedavý, čo to tie naše baby tak baví. Môj bože, taká hlúpa a zbytočná kniha. Baby, choďte si radšej zašukať!

07.03.2018 odpad!

Marťan Marťan Andy Weir

Marťan nie je vôbec zlá kniha, ale má v sebe veľa nelogický veci. Každý vedec, či technik musí u tejto knihy občas krútiť hlavou. Avšak je to aj dosť zábavná a vtipná kniha.

Stroj času Stroj času Herbert George Wells

Úplne dokonalé, brilantné, geniálny, neuveriteľne čtivé. Má to gule.

Divergence Divergence Veronica Roth

Tešil som sa na poriadnu sci-fi a dostal som pubertálne telenovelu s ukňouranou hlavnou hrdinkou. Hlúposť.

07.03.2018 1 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Brown už pravdepodobne senilnej. Kvalita jeho diel ide strmo dole.

Jurský park Jurský park Michael Crichton

Jurský park je kniha môjho detstva. Kvôli nej som sa chcel paleontológom. Bohužiaľ to nevyšlo a skončil som pri strojoch. Ale aj tak je to má veľká láska, kniha je rovnako skvelá ako film.

07.03.2018 5 z 5

Vzpomínky ledu Vzpomínky ledu Steven Erikson (p)

Milujem ho, najlepšie diel zo série.

07.03.2018 5 z 5

Chromý bůh Chromý bůh Steven Erikson (p)

Tento Kanaďan naozaj písať vie. Strhujúce knihy.

Krev elfů Krev elfů Andrzej Sapkowski

Keď ja proste milujem Yeneffer, ale ani ryšavka Triss by nebola márna. Zaklínač je jedna z najlepších fantasy sériu, ktoré som kedy čítal. Hrozne ma bavila, aj počátačová hra je rovnako super.

Eragon Eragon Christopher Paolini

Eragon bol jednoducho bombastická kniha. Zafiru mu neskutočne závidím, tiež by som sa rád preletel na chrbátu dráčika!

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Knihu som čítal až potom, čo som videl celú filmovú trilógiu. Ale aj tak musím povedať, že to bolo neskutočne napínavé. Lisbeth je celkom čudná, ale aj zaujímavá.

07.03.2018 5 z 5

A toto je čo za blbosť? Rowlingovej sa ma asi rozhodla len nasrat. Inak si nedokážem vysvetliť, prečo napísal tak strašné pokračovanie pre tak skvelé série.

07.03.2018 2 z 5