Gabush3nka Gabush3nka komentáře u knih

Když jsem zjistila, že má vyjít tato kniha, byl to pro mě okamžitý návrat do dětství. Vzpomínky na to, jak nekonečné bylo čekání na nový díl, když jsem týdny básnila rodičům o tom, jak musíme ihned první den, co výjde nový díl zajet do knihkupectví a pořídit nového Pottera - rodiče se samozřejmě nechali vždy nadšením strhnout a kniha byla opravdu první den doma. I když už je to nějaký pátek a i nám stejně jako Harrymu přibyly nějaká ta léta a vrásky navíc stejně jsem veděla, že tuto knihu si nenechám uniknout ani za nic. V pátek mi přišla sms, že má předobjednávka byla vyexpedována a v pondělí bude "nový" Harry k vyzvednutí, těšila jsem se celý víkend opravdu jako malé dítě až si pro ni zajdu.....Knihu jsem dnes vyzvedla a přečetla ji během několika hodin, nebudu komentovat děj ani jakým stylem je kniha napsaná apod.,pro mě splnila svůj účel, za jakým byla kniha kupována - byl to opravdový návrat do světa Harryho Pottera, už ne dítěte, ale dospělého Harryho, stejně jako jsme my všichni, co s Harrym vyrůstali. Bylo velmi příjemné opět zavzpomínat, znovu se podívat do Bradavic. Pro mě jako opravdového fanouška budou tyto knihy vždy naprostou srdcovkou a vzpomínkou na pěkné období..a tak za sebe říkám - díky za to, že jsem se ještě jednou..naposled..mohla začíst do tohoto skvělého kouzelného světa Harryho Pottera.

26.09.2016 4 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Knihu mi doporučila kamarádka, trošku jsem se toho ze začátku obávala. Padesát odstínů šedi apod., jsem nečetla, nejsem zrovna jejich fanda (díky té masové propagaci, to mě odradilo jak od knihy, tak i filmu), ale můžu říct, že tahle kniha mě opravdu bavila, dobře se četla a byla to po mých oblíbených thrillerech příjemná změna. Na Vánoce jsem dostala oba díly, po přečtení jsem se hned pustila do toho druhého, samozřejmě jsem chtěla vědět, jak to dopadne :))

02.02.2016 4 z 5

Výkřik do tmy Výkřik do tmy Manuela Martini

Kniha nebyla špatná, ale ničím mě příliš nepřekvapila, pachatele jsem odhalila po několika stránkách, i přesto velké plus určitě je, že je čtivá. Člověk nemusí u knihy moc přemýšlet.

01.02.2016 3 z 5