gabrimi

TajemstvíTajemstvíRhonda Byrne

Ano, na tuto knihu musí přijít ten správný čas. Pokud někdo nechce přijmout, že je sám strůjce svého osudu nemá cenu, aby tuto knihu četl. Je určena lidem, kteří chtějí změnu a rozhodně u toho nemusí sedět doma. Je úžasný jak to funguje.

29.03.2013

Školák Kája Mařík 3. dílŠkolák Kája Mařík 3. dílF. Háj (pseudonym)

Rozhodně Káju Maříka doporučuji každému, na věku totiž vůbec nezáleží.

Sovák - Dík za váš smích!Sovák - Dík za váš smích!Slávka Kopecká

Tuto knihu jsem nemohla číst v dopravních prostředcích, protože lidi na mě divně koukali, když jsem se začala nahlas smát. U této i dalších dvou pokračování, se mi zcela určitě prodloužil život :-D

Výbor z listů LucilioviVýbor z listů LucilioviLucius Annaeus Seneca

Tato kniha podle mne rozhodně patří do knihovny.

HřebecHřebecJackie Collins

Čtení od Jackie nezklame.

Lovci mamutůLovci mamutůEduard Štorch

Rozhodně stojí za přečtení. Je sice pro mladší generaci, ale bravurnost s jakou ji Eduard Štorch psal, stojí za to.

30.03.2013

Hana Zagorová ...dřív než to zapomenuHana Zagorová ...dřív než to zapomenuMichaela Zindelová

Krásné vyprávění moji oblíbené zpěvačky.

31.03.2013

Koření pro každé vařeníKoření pro každé vařeníDagmar Lánská

Je dobré se do takové knihy kouknout a zjisti kolik je druhů koření. Člověk o spoustě z nich ví, ale nějak je zapomíná používat.

Desátá múza SapfoDesátá múza SapfoErica Jong

Tato kniha mě taktéž mile překvapila.

29.03.2013

Hra s číslyHra s číslyD. Francis (pseudonym)

Tato kniha i toto vydání, bylo mé první setkání s Dickem Francisem. Chytla mne natolik, že jsem pak pátrala co dalšího napsal a stala se tak jeho věrnou čtenářkou. Nemůžu jinak než doporučit.

Velká kniha o koníchVelká kniha o koníchElwyn Hartley Edwards

Určitě přínosná kniha pro někoho, kdo se o koníčky začíná zajímat. Velice čtivě napsáno.

Z Čech do PompejíZ Čech do PompejíKarel Sklenář

V roce jejího vydání jsem ji hltala skoro jedním dechem a chtěla se stát archeoložkou :-) Pěkně napsaná kniha.

30.03.2013

Školák Kája Mařík 6. dílŠkolák Kája Mařík 6. dílF. Háj (pseudonym)

Přeci jen Kája už vyrostl, tak lumpáren je nějak méně, ale stejně kniha neztrácí na humoru a laskavosti.

Pomsta LuckyPomsta LuckyJackie Collins

Velice příjemné čtení. Lucky Santangelo umí pobavit :-)

LuckyLuckyJackie Collins

Kdysi jsem si tuhle knížku půjčila od kamarádky a nedám na ni dopustit. Podle mne nejlepší z knih o Lucky.

VekslákVekslákPavel Frýbort

Román rozhodně nepostrádá napětí. A i když je filmové zpracování velice zdařilé, není nad to, si přečíst dobrou knihu.

30.03.2013

V šeru dávných věkůV šeru dávných věkůEduard Štorch

Touto knihou své příznivce určitě Eduard Štorch nezklamal tehdy a nezklame ani dnes. Doporučuji.

30.03.2013

Divoška KimDivoška KimA. Lorencová (pseudonym)

Román plný vřelého humoru, který mám moc ráda.

30.03.2013

O lásce, přátelství a štěstíO lásce, přátelství a štěstí* antologie

Ráda se k této knize vracím, protože tu je hodně pravdivých citátů a přísloví.

Praktická dívkaPraktická dívkaDanuše Přibylová

Opravdu povedená kniha.

31.03.2013

Techniky ručných prácTechniky ručných prácAnna Šullová

Praktický pomocník nebo inspirace. Dělá dnes ještě někdo panenky z kukuřičné slámy?

31.03.2013

Sýry v kuchyniSýry v kuchyniOldřich Dufek

Opět dobrá kniha s recepty jak naložit, upravit apod. sýry. Takových není nikdy dost :-)

31.03.2013

2000 nejlepších receptů z české i zahraniční kuchyně2000 nejlepších receptů z české i zahraniční kuchyněJana Frolíková

Již několik receptů jsem z této knihy vyzkoušela a mohu jen doporučit.

31.03.2013

VOLBA- Moje cesta od manžela k Martině a lesbické lásceVOLBA- Moje cesta od manžela k Martině a lesbické lásceJudy Hillová-Nelsonová

Upřimné vyprávění vdané ženy s dětmi, která přišla na to, že šťastnější bude se ženou. Hned byla vystavena fotografů a novinářům, neboť její láska nebyl nikdo jiný, než Martina Navrátilová. Kniha z opravdového života.

31.03.2013

Křížkové vyšívání - nápady do domácnostiKřížkové vyšívání - nápady do domácnostiEva Bednářová

Naučí vás různým technikám vyšívání a ukáže nespočet různých vzorů.

01.04.2013

Kuchařská kniha pro československé hospodyněKuchařská kniha pro československé hospodyněMarie Trachtová

Je pěkné pročíst si některé staré recepty, protože i dnes z nich můžeme vařit.

Sovák podruhéSovák podruhéSlávka Kopecká

Pokračování prvního dílu se taky povedlo.

01.04.2013

Nataša Gollová. 2 - Černobílé vzpomínáníNataša Gollová. 2 - Černobílé vzpomínáníAleš Cibulka

Skvělé pokračování prvního dílu.

23.06.2018

Síla přitažlivostiSíla přitažlivostiJoe Vitale

Na této knize se mi velice líbilo, že do ní vpisujete své pocity a vjemy. Není to prostě jen čtení, ale jsou zde i životní příklady a zkušenosti.
Jen doporučuji, předtím než začnete číst tuto knihu, tak aspoň shlédněte film Tajemství.

Hrozny vášněHrozny vášněKarin Kallmaker

Taková červená knihovna pro lesby. Stojí za přečtení, pokud nečekáte nějaké veledílo, ale jen odpočinkové čtení.