gabrimi gabrimi komentáře u knih

Neviditelné vítězství Neviditelné vítězství Richard Gordon (p)

Dobře napsaná a tedy i čtivá kniha z historie výzkumu.

24.06.2018 5 z 5

Nataša Gollová. 2 - Černobílé vzpomínání Nataša Gollová. 2 - Černobílé vzpomínání Aleš Cibulka

Skvělé pokračování prvního dílu.

23.06.2018 5 z 5

Planeta devíti klanů Planeta devíti klanů Georgij Šach

Rozhodně dobrý nápad autora zasadit Romea a Julii do daleké budoucnosti. Několik tisíc lidí z planety Země, se před stovkami let usídli na Hermesu, kde časem utvořily takzvané klany. Každý klan se věnoval jen svému oboru a utvořil si tak i vlastní jazyk. Je zde nepsaným pravidlem, že klany se mezi sebou nemísí a tak když se agr (zemědělec) zamiluje do maty (matemetičky) je z toho velké pozdvižení a rázem nastáva hon na ,,čarodějnice".
Do toho všeho, přijede delegát ze země a zápletka může začít.

08.02.2014 3 z 5

Sovák potřetí Sovák potřetí Slávka Kopecká

Stále se směji, ale už to není jako u prvního dílu.

Sovák podruhé Sovák podruhé Slávka Kopecká

Pokračování prvního dílu se taky povedlo.

Sovák - Dík za váš smích! Sovák - Dík za váš smích! Slávka Kopecká

Tuto knihu jsem nemohla číst v dopravních prostředcích, protože lidi na mě divně koukali, když jsem se začala nahlas smát. U této i dalších dvou pokračování, se mi zcela určitě prodloužil život :-D

Klíč Klíč Joe Vitale

I u této knihy je dobré mít při sobě tužku. Další z řady, do které píšete své pocity a touhy. Po knize Tajemství ji doporučuji zařadit k dalším knihám ke čtení.

01.04.2013 5 z 5

Kuchařka naší vesnice Kuchařka naší vesnice kolektiv autorů

Taky jsem s knihou spokojena, přehledné, jednoduché a dobré :-)

01.04.2013 5 z 5

Cukrovinky a pamlsky na vánoční stromeček i na vánoční stoleček Cukrovinky a pamlsky na vánoční stromeček i na vánoční stoleček Marie Janků Sandtnerová

Pěkná kuchařka i s ilustracemi na vykrajovaný perník.

01.04.2013 4 z 5

Kuchařská kniha pro československé hospodyně Kuchařská kniha pro československé hospodyně Marie Trachtová

Je pěkné pročíst si některé staré recepty, protože i dnes z nich můžeme vařit.

01.04.2013 5 z 5

Křížkové vyšívání: Nápady do domácnosti Křížkové vyšívání: Nápady do domácnosti Eva Bednářová

Naučí vás různým technikám vyšívání a ukáže nespočet různých vzorů.

Výchova a výcvik psa Výchova a výcvik psa Drahomíra Stalmachová

Tuto knihu rozhodně doporučuji všem, kteří si chtějí pejska pořídit. Uvědomíte si u ní, jestli vše co s péčí o pejska souvisí, dokážete zvládnout. A nebudou tak aspoň plné útulky opuštěných chlupáčů.

Jak se stát akvaristou Jak se stát akvaristou Stanislav Frank

Velmi zdařilá kniha pro začínajícího akvaristu. Avšak jak sám autor píše, je dobré si k ní pořídit i další podrobnější knihy. Tato vám vlastně pomůže zjistit, jestli chcete s tímto koníčkem pokračovat dále.

01.04.2013 3 z 5

Dary Vladimíra Menšíka aneb Stromeček mého veselého života Dary Vladimíra Menšíka aneb Stromeček mého veselého života Vladimír Menšík

Kdo má rád pana Vladimíra Menšíka, jistě ho tato kniha potěší.

01.04.2013 5 z 5

VOLBA- Moje cesta od manžela k Martině a lesbické lásce VOLBA- Moje cesta od manžela k Martině a lesbické lásce Judy Hillová-Nelsonová

Upřimné vyprávění vdané ženy s dětmi, která přišla na to, že šťastnější bude se ženou. Hned byla vystavena fotografů a novinářům, neboť její láska nebyl nikdo jiný, než Martina Navrátilová. Kniha z opravdového života.

31.03.2013 5 z 5

2000 nejlepších receptů z české i zahraniční kuchyně 2000 nejlepších receptů z české i zahraniční kuchyně Jana Frolíková

Již několik receptů jsem z této knihy vyzkoušela a mohu jen doporučit.

Koření pro každé vaření Koření pro každé vaření Dagmar Lánská

Je dobré se do takové knihy kouknout a zjisti kolik je druhů koření. Člověk o spoustě z nich ví, ale nějak je zapomíná používat.

Ryby Ryby Valerie Ferguson

Jednoduché a snadno zvladatelné recepty.

Sýry v kuchyni Sýry v kuchyni Oldřich Dufek

Opět dobrá kniha s recepty jak naložit, upravit apod. sýry. Takových není nikdy dost :-)

100 a 1 sýrových jídel 100 a 1 sýrových jídel Marie Studená

Kniha je sice staršího data, ale občas se do ní pro inspiraci ráda kouknu. Jsou zde jednoduché a rychlé recepty.