FreedoomKate FreedoomKate komentáře u knih

Ohnivé srdce Ohnivé srdce Richelle Mead

áááá...ten konec, to je týrání čtenářů...pokračování této série se vyvíjí trošku předvídatelně, přeci jenom každý z nás určitě čekal, že Sydney jednoho dne skončí v "nápravném centru", ale přesto mě ta zrada od Zoe překvapila, stejně jako vývoj kouzelných inkoustů a dalších super novinek...už se těším na další díl :D

21.02.2014 5 z 5

Všechny jeho touhy Všechny jeho touhy C.C. Gibbs (p)

Co k této knize říci? Nic dobrého rozhodně ne. Hned mě rozčílí věta: "Jenom poněkud lépe napsaných". V žádném případě nesouhlasím. Přečetla jsem 50 odstínů a musím říci, že ikdyž tato série má své mouchy, tak rozhodně ne tolik jako kniha Všechny jeho touhy. Chybí mi zde nějaký popis postav nebo charakteru, styl psaní mě vůbec nenadchl, až jsem měla chuť knihu "zahodit". Jediný kladný bod můžu dát snad hlavní hrdince, která ze začátku vystupovala hodně inteligentně. Asi jenom díky tomu dávám knize aspoň tu jednu hvězdičku. Pokračování knihy si přečtu, už jenom proto, jestli bude mít lepší styl psaní nebo ne.

16.09.2013 1 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Knížka je úžasná, ikdyž je jako většina knížek vydaných v poslední době podobná 50 odstínům. Přesto dávám pět hvězdiček, děj je zajímavý, hlavní hrdinka to má v rámci možností v hlavě srovnána, ale ten konec...Autorka zkrátka ví, jak napnout čtenáře

13.07.2013 5 z 5

Předurčena do hrobu Předurčena do hrobu Jeaniene Frost

Po jedničce nejlepší díl, miluji Vlada, protože na toho nikdo nemá, a jelikož jsem nečetla předchozí sérii Svět nočních lovců, tak jsem pochopila trošku více Mencherese, u kterého mi pořád něco nesedělo...

Nenávist až za hrob Nenávist až za hrob Jeaniene Frost

děj je stáe napínavý, styl psaní je super, ale jednička byla nejlepší :)

Jednou nohou v hrobě Jednou nohou v hrobě Jeaniene Frost

úžasná kniha, hrozně mě nadchla, hlavně ty rozhovory mezi Cat a Bonesem

Na půl cesty do hrobu Na půl cesty do hrobu Jeaniene Frost

Kniha je naprosto úžasná a těším se na další díly. V této knize se mi líbil nejenom vztah Cat a Bonese, ale i myšlenkové pochody hlavní hrdinky. Dalším plusem je vývoj "vtahu" mezi Cat a její matkou, která není schopná akceptovat upíry, přestože její dcera díky upírovi žije

24.06.2013 5 z 5

Noční směna Noční směna Cassie Alexander

Knížka mě velmi zklamala, asi jsem od toho čekala více. Jediným pozitivem bylo lékařské prostředí, ale to je asi tak všechno. Kniha mě nezaujala a podruhé bych ji do ruky nevzala.

20.06.2013 3 z 5

Vlčí krev Vlčí krev Michaela Burdová

Strašně jsem se na tuto knížku těšila, ale hrozně mě zklamala. V některých kapitolách jsem se ztrácala, v jiné jsem zase chtěla přeskočit určité části. Je mi to líto, protože Křišťály moci se mi líbily. Doufám, že další díl bude lepší. Ale veliké plus dávám obálce, která se mi moc líbí

15.05.2013 3 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Myslím, že když napíšu úžasná knížka, tak to bude stačit. Hrozně se mi líbil vztah mezi Travisem a Abby. Byly tady hlavně nějaké zvraty a dokonce jsem se zasmála, což mi u některých knížek absolutně chybí, je tam zkrátka od všeho něco a myslím, že jako oddechová četba je úžasná :D Důležité bylo taky to, že se konečně děj neodehrává na střední škole, ale ve vysokoškolském prostředí, které mi je v současné době blízké. Vřele každému doporučuji

15.05.2013 5 z 5

Nedostižný přízrak Nedostižný přízrak Kresley Cole

Ikdyž jsem knihu přečetla během chvilky, tak mě z celé série zaujala nejméně. V knize bylo několik pasáží, které jsem chtěla přeskočit, protože mi přišly příliš nezáživné, ale má poctivost přečíst knihu od začátku do konce mi to nedovolila. Myslím si, že ohodnocení tři hvězdy je tak akorád.

13.05.2013 3 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Ikdyž byl třetí díl, co se chování týče předvídatelný, tak se moc líbil, jako celá trilogie. Hlavně jsem ráda, že se Anna v třetím díle začala chovat dospěleji a ten konec byl také super. Škoda, že už je konec :D

11.05.2013