fragilemelo2152 fragilemelo2152 komentáře u knih

Blackout Blackout Robyn Thurman

Blackout někteří považují za slabší knihu.. a chápu to. Jsou tam pasáže, které mě vyloženě nenadchly, ale když se na ně podívám s odstupem, dokážu pochopit, proč je tam Rob dala. Samozřejmě nejlepší část je hned na začátku, kdy "zabiják vejde do baru" :D .. Ti, kteří četli přechozí díly se rozhodně museli bavit "pohledem" na Kala, který se snaží zapadnout. Což mu samozřejmě žalostně nejde. A já se u toho, upřímně, válela smíchy.
V tomhle díle (více než v ostatních.. OMG!) se Rob fakt hoooodně zaměřovala na bromance. Což mě chvilkama fakt štvalo. Při Nikově hlášce: Jsem tvůj bratr. Jsem se neubránila výbuchu smíchu. Znalci Star Wars mě pochopí. :) Bylo to chvilkama celkem nudné, ale člověk si musí opět uvědomit, jaký mají tihle dva hoši vztah. Kal jakožto "ovce" i ze začátku na tenhle zdánlivě až nezdravý vztah bez obalu upozorňuje. Přesto patří tenhle díl k mým oblíbeným... už jen kvůli představě Kala v zástěře. :D Další díly je nutné přelouskat v originále, ale rozhodně to stojí za to!

05.01.2015